Yersiz Yurtsuz - Atv

betxuxl18

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2007
70
0
Ferdi Tayfur'un 14 yıl aradan sonra kamera karşısına geçtiği dizi 'Yersiz Yurtsuz' yarın başlıyor.

Tanıtımları dönmeye başlayan atv'nin yeni dizisi Yersiz Yurtsuz yarın akşam başlıyor. Avşar Filmin yapımcısı olduğu dizinin senaristi Yedi Tepe İstanbul'dan da tanıdığımız Ali Ulvi Hünkar.

Ferdi Tayfur'un 14 yıl aradan sonra ilk kez kamera karşısına geçtiği dizin diğer rollerinde Şerif Sezer, Cengiz Sezici, Nesrin Cevadzade, Sinan Albayrak gibi isimler yer alıyor. Buruk bir baba kız hikayesini anlatan dizinin yönetmeni ise Cemal Şan

Ben reklamda görünce çok sas1rd1m aç1kcas1 unutulmaya yüz tutmustu neredeyse hay1rl1s1 olsun herkese iyi seyirler.

Bende izledim güzeldi bidahaki bölüm filmin kalitesini gösterir diye düşünüyorum.

ben çok beğendim ve ayrıca ferdi tayfur tam rolüne uymuş harika oynuyor rolünü diziyide çok beğendim ve her hafta izlicem inşallah....

ilk defa bir dizi yüreğimi yaktıı. çünkü gerçekler bunlar.. doğuda hala o kadar çokkii ne acıydı allah ım ağladım ...

atv de ferdi tayfurun oynadığı diziyi beğenerek izliyorum.... ağa yok, konak yok... Türkiye nin bir gerçeğini güzel bir şekilde anlatıyor.... sizce nasıl...:1yes2:

Gerçekten çok güzel bir dizi..Ferdi Tayfur beni durmadan ağlatıyor..Öyle içten öyle inandırarak oynuyor ki rolünü.kendimi bir anda yanlarında hissedip ağlamaya başlıyorum..

güzel dizi izledim. ferdi tayfur rolüne yakışmış. sunanın durumuna üzüldüm yaa kızı denize attıklarında içim parçalandı. annesi kızı bulamayınca ne kadar kötü oldu yaa gerçek şeyler bunlar ilk defa bi diziye üzüldüm

İSHAK’IN GEÇMİŞİ AYDINLANIYOR!

Suna’nın üst üste sorduğu sorular ve İshak’ın artık eve girip çıkmaya başlaması Hüseyin’i iyice tedirgin etmeye başlar.
Meryem, oğlunun kumarhane işleten Remzi’ye yaklaşmasından rahatsız olmuştur. M.Emin ise “Havva’ya bir an önce kavuşmak için” diye avutur kendini. Veysel’le birlikte kumarhanenin civarından ayrılmaz olurlar.
Ertesi sabah yaz yağmuruyla uyanan Suna, evden çıkıp, bir dakika için bile olsa Hüseyin’i görmeye gider. Döndüğünde babasını karşısında bulur. Kısacık da olsa Suna’nın yokluğu Emrullah’ı tedirgin etmiştir. Ve baba kız bazı şeyleri ilk kez konuşurlar...
Şentürk ve Muharrem’in Hüseyin’den umdukları iş olanağı İshak’tan gelir. İshak baraj idaresiyle konuşarak şantiye civarındaki yollara yapılacak istinat duvarı işini almalarını sağlar.
Bu arada Hüseyin, yaşlı bir mühendisten İshak’ın geçmişiyle ilgili önemli bir bilgi edinir.

alıntıdır

14 Haziran Perşembe

Suna ayrılma kararı vermiş olmalarına rağmen Hüseyin’in annesini karşısında bulunca nasıl davranacağına bir türlü karar veremez. En azından o kadar yol gelmiş olan kadına kabalık etmek istememektedir. Ama...
Remzi yıllar sonra karşısına çıkan Emrullah’a bir emaneti olduğunu söyleyip yazıhanesine davet eder.
Evde ise İzmir’den beklenen konuk için hazırlıklar başlamıştır.
M.Emin’i Havva’nın hasreti sarmıştır. Kuyumcudan bir hediye aldığı gibi Havva’nın köyüne doğru yola çıkar.

alıntıdır

VE SUNA GİDER...

Emrullah ve Meryem, Suna’nın gidişini ve ardından yokluğunu sessizce kabullenirler. Hüseyin ve İshak ayrı ayrı Suna’nın peşinden gitmeyi düşünseler de nereden başlayacakları konusunda en küçük bir bilgi ya da ipucu yoktur ellerinde. Öte yanda Suna bir otobüsle şehirler arası yollara düşmüştür. Ama karşısına hep bir İshak çıkacak değil ya...

alıntıdır

kızlar seviçliyim nedenmi benim çok sevdiğim film mim başlıyor atv de (adımı ne?) yersiz yurtsuz çünki ferdi tayfur'cuğum oynuyor lay lay lom salı akşamı seyretcem oh ne güzel:teytey: :teytey:

Mehmet Emin’in silah doğrulttuğu Suna, ölüme razı olmuşken İshak gelir ve Suna’ya sıkılan kurşuna kendini siper eder. Suna’yı onun uğruna canını verecek kadar çok seven İshak, ölüm ile yaşam arasındaki savaşı kazanabilecek mi?
Hüseyin herşeyi geride bırakıp yollara düşer. Hüseyin’in aşkı, evine geri dönen zor durumdaki Suna’ya sahip çıkmaya yetebilecek mi?
Mehmet Emin bir kavgada yörenin zengin ve köklü ailelerinden birinin oğlunu vurur. Oğulları öldürülen aile, dökülen kanlarına karşılık kan akıtmak ister. Emrullah ve ailesini kabus dolu günler beklemektedir. Aileden biri feda edilecektir. Bu kişi Suna’dan başkası değildir...

04/09/2007 Salı Saat : 20.00

ACI KADER!

Suna, töre gereği Mehmet Emin’in öldürdüğü adamın ağabeyi Celal ile evlendirilir. Geçmişi yüzünden Celal’in gerdek gecesinden sonra Suna’yı sağ koymayacağını bilen Emrullah ve Meryem, kızlarının ölüm haberini beklemektedir.

İshak, Suna’yı geri almak için her şeyi yapmaya hazırdır. Celal’in bir şartı vardır. İshak istediği yasadışı işi yaparsa Suna’yı azad edecektir. İshak kendisine kurulan tuzaktan habersiz bu teklifi kabul eder.

11/09/07 Salı Saat : 22.00

alıntıdır

İSHAK İNTİKAM PEŞİNDE!

Celal’in, Suna’ya karşı bu kadar öfke ve nefret duymasına neden olan bir sırrı vardır.
Celal’in komplosu ile cezaevine giren İshak, içerde ona karşı iyice bilenir.
Emrullah, İshak’ı hapisten kurtarmak için uğraşmaktadır.
İshak’a vefa borcu olan Suna, onu hapisten kurtarmak için kendi hayatını tehlikeye atmayı göze alır.
Suna’nın gizli yardımı ile cezaevinden çıkan İshak, intikam planını uygulamaya koyar.
Hazal kimliği belirsiz kişilerce kaçırılır. Bu haber konakta bomba etkisi yapar. Hazal kendisini kaçıran adamlarla kahramanca dövüşen İshak tarafından kurtarılır.
Suna kendisini bekleyen sürprizden habersiz Hazal’ın kurtarıcısı ile tanışmaya hazırlanmaktadır.

18/09/2007 Salı Saat : 00.10

alıntıdır

İyi de neden bitirdiler bu diziyi anlamadım ortada bitirilmesi gereken başka diziler varken..ishakla sunanın düğününü bile göremedik o kadar çile çektiler :):):)

X