Aşılama göbekten yapılan ilaç

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

cemre18

Herşey çocuklarım için
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
874
15
arkadaşlar göbekten yapılan ilaç nasıl işe o ilacı kullanarak mı başladınız ben menagon kullanıyorum ama doktor daha kullanışlı bi ilaç verecekmiş önümüzdeki ay acaba bu o ilaçlardan mı merak ettim benim menogon 1 tane kullanınca az geliyor doz artınca da fazla çalışıyor yumurtalıklar sizde sorun ne:uhm:

ben menegonla ilk tedavimde hamile kaldım pkoluyum 20 günde büyüdü yumurtam ve 1 taneydi. (75 mg la başladım ara ara dozu 150 ye çıkardı günde 1 kere)

ben menegonla ilk tedavimde hamile kaldım pkoluyum 20 günde büyüdü yumurtam ve 1 taneydi. (75 mg la başladım ara ara dozu 150 ye çıkardı günde 1 kere)

ben de menegon kullandım ama kabadan yapıldı ilkinde çok folikül oldu tedaviyi bıraktık o ay hamile kaldım aldırdık gelişim bozukluğu olduğu için sonra yine onu kullandım kist oldu sonra yine denedik bu sefer de yumuratlıklara bi etkisi olmadı şimdi ilaç değişecek cilt altı olacak

Benim cilt altı iğnem gonal f idi. Ilk ay olmadı ama 2. Ayda aşılama ile hamile kaldım. Tabi öncesinde röntgen falan çekindim. 8 ay sürdü tedavim inşallah hamiş haberlerinizi alırız. Ben şimdi 2.yi düşünüyorum 5 aydır korunmuyorumda ama tık yok galiba yine tedaviyle olcak. Hayırlısı olsun

bende geçen ay menegon iğne oldun sadec 4 gün aşılama yapıldı.tutmadı adet olunca muayeneye gittim doktor baktıki çok sayıda yumurta olmuş ve kiste dönüşmüş çatlamamış.13 gün sonra gel bakayım kistlerin geçmişmi diye.gittim geçmişti ve kendiliğinden yumurtam büyümüştü.bende pkoluyum iğneler bendede aşırı uyarılma yapıyor.sadece 4 gün iğne oldum allahtan yoksa ne olurdu bilmiyorum.klomenle her ay 2 yumurtam oluyordu ama aşılama yapacağı için klomenden sonra 4 gün iğne olmamı söyledi..oda boşa gitti..

X