Bebek Beslenmesi vücutta kızarıklık,sivilce

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

inaysa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2008
3.770
2
45
kıslar bebeğimin vücudunda kızarıklıklar küçük sivilceye benzeyen şeyler çıktı sizce neyden kaynaklanıyordur nasıl geçirebilirim

benim 40 gunlukken kızım alerji olmuştu,bir gunde geçti..sen şimdi guzel bir banyo yaptır bebegine ve bak sabah bir şey kalmaz.eger devam ediyorsa ,o zaman bir doktora goster.buyuk ihtimal seninki de alerji oldu,deterjandan veya çok sıcakta terden.sen iyinede bir doktora goster.geçmiş olsun

boş yere yağlı kremler kullanma canım,onlar yapabilir.Temiz tut,çok giydirme,geçmiş olsun

nemsizlikten oluyormuş,doktor sadece bebeyeğı sürün demişti.yüzünde gözünde de çıkmıştı bizimkinin.

benim bebeğimde yazın doğdu onda da çıkmıştı doktor sürekli temizleyin dedi vücudunu günde iki kere yıkadık yıkayamadığımda nemli bezle sildim geçti

isilik olmus canım bebegın daha kucukmus terletmemeye ozen goster yıkayamıyorsan ıkı kere sıl gunde

X