Tüp Bebek Merkezleri Prof.Dr. Kaan Aydos

eşim kaan hocanın hastası,6-7 aydır iletişimdeler,normal yoldan denemeler yapmamızı önermişti,baktık bir gelişme yok,dün görüşmeye gittik,bizi gen-art a yönlendirdi,haziran ayında tüp bebek denememiz olacak..

kızlar bende dayanamayıp yazmak istedim.ben kaan hocayla yüz yüze hiç görüşmedim.ama telefonda görüştüm sağolsun çok yardımcı olmaya çalıştı.email ile test sonuçlarımızı gönderdik ve ilaçları yazdı 6 ay sonra gelin, bakalım dedi.bana bu şekilde davranması çok insani geldi.

merhaba arkadaşlar,
uzun zamandır takip ediyorum yazılanları fakat ilk defa yazıyorum.
yaklaşık bir senedir Ankara Üniversites'inde Kaan hocanın hastasıyız evet çok iyi bir hoca çok ilgili. Fakat artık doğal yolları beklememekten vazgeçmiş bir aile olarak aşılamayla işe başlamak istiyoruz. Karar veremediğimiz özel hastası olsak muayenehanesine gitsek acaba daha mı iyi olacak daha mı özen gösterecek?? özel hastası olan var mı? bizim kendisiyle görüşmeye başladığımız dönemde muayenehaneler kapalıydı o yüzden direkt hastaneye gitmek zorunda kalmıştık. karar veremedim açıkçası yardımlarınızı bekliyorum.
şimdiden teşekkürler..

X