Saç Rengi ve Saç Boyama Beren Saatin Sa rengi nedir acaba?

ah ahhh benim saçımın aynısı tıpa tıp hatta ama kıymetini bilemedim güzel saçlarımın gittim röfle yaptırdım tülerik tülerik oldum neyse ki röflelerim yarıya geldi saçlarımın renginin kıymetini bilcem artık.

arkadaslar bu beren saatın saç rengiyle ilgili 35542 tane baslık var.evet guzel ama doğal rengı onun naparsanız yapın öyle olmazki..sürekli aynı baslığı görmek biraz baydı açıkcası.çok özel bi renk değil klasık kahverengi boyaylada o sekılde durmaz ki ztn sonuçtan memnun kalmassınız yani

arkadaslar bu beren saatın saç rengiyle ilgili 35542 tane baslık var.evet guzel ama doğal rengı onun naparsanız yapın öyle olmazki..sürekli aynı baslığı görmek biraz baydı açıkcası.çok özel bi renk değil klasık kahverengi boyaylada o sekılde durmaz ki ztn sonuçtan memnun kalmassınız yani

katılıyorum

ehuehueh:)aynen cnm yaa ne berenmişşş ama demi:)vallaaa bembeyas saçları vardıııı kendi saçı ve klasikk kumral tonunda bi renk:)

doğal saç rengim olduğu için rahatlıkla söyleyebilirm ki koyu kumral arkadaşlar.ışığa göre kimi zaman koyu küllü kumral gibi de görünebiliyor ama küllü kumral azıcık daha açık gibi oluyor boyayınca.koyu kumral bu renk.kahve falan değil sakin kahve denemeyin derim ben.
bi de doğal saç rengi bu aslında boyayla pek elde edilmez bence yine de denemekte yarar var.

Bence de koyu kumral..ya da küllü koyu kumral..
Kahve ve daha koyusu kesinlikle olamaz..
Sıradan bir renk tonu, abartacak bişey yok..

evet benim doğal saç rengim de böyleydi,sıradan bir renk yani,çoğu boyalı saçı olmayan kişi de var

kestane işte kadın güzel olduğu için çok güzel bi saç rengi gibi duruyo

kızlar bu hatun sacını boyamıyodu gecen seneye kadar sımdı boyuyormu bılmem guz sancısında dolu beyaz vardı kafasında cok dogal bı kız kaşı sacı sacıda bıldıgımız orta kumral

kendi öz saçı. aralarda beyazlarını bile görmüştüm dikkat edince
kumral rengi.bence orta kumral

saçları kumral abartılacak merak uyandıracak bir saç rengi değil
ya bu beren oluncamı merak uyandırıyor:1closedeyes:

beren saatin saç rengi küllü açık kestane arkadaşlar kendi doğal saç rengi ve beyazları var ışık farkına göre değişiyor ama hem küllü hemde kestane bence gayet sıradan doğal bi renk belki içimizden birçoğunun saç rengi aynıdır aslında değişik açılardan bakıp incelediğimiz için bize değişik güzel bir renkmiş gibi geliyor ama abartı bi farklılık yok bence

angellss hangi boyayla boyadın benim saçım bal köpüğü o rengi tutarmı acaba?düğünüm var bide sonra rezil olmayayımkaydirigubbakcemile3

X