Saç Rengi ve Saç Boyama Beren Saatin Sa rengi nedir acaba?

doğal bi renk nasıl doğal durmaz ki zaten? çok doğal demişsin, doğal zaten:KK70:

ya kusura bakma cnm ama bence iğrenc bir renk bereninki yani çok sıradan , boyadığına bile değmez.

tabi canım boyamak için beren gibi güzel bi yüze sahip olmak lazım güzel kel bile olsa güzeldir....sıradan şeylerde bile:))

Güzelim bnce kendine haksızlık ediosun beren öyle yüceltilebilcek tipte bi kadın deil inan bana neler var yani sophia bush deil bu sonucta . tuba büyüküstünün yüzü ble daha gzl beren.den , berenden gzl bir sürü ünlü / ünsz kadın vardır emin ol buna.(hele izmir'de neler grdm ben .. )
ya biraz ''jessica biel'' saç modellerini arastırsana farklı bi tarzı var onun belki daha güzeL bişeyler yakalayabilirsin.
Sevgiler a.s.

kuaföre ne zaman gitsem istediğim saç rengini tutturamıyorlar.bugün evde kendim koyu küllü kumrala boyadım saçlarım tam istediğim gibi berenin saç rengiyle aynı oldu tavsiyede bulunan arkadaşlara çok teşekkürler..
ya bişey sormak istiyorum benim saçım boyalı bu renge çevirmek istiyorum bi kaç farklı renk denedim kuaföre gidip tutmadı hiçbiri yani bu renk gibi olmadı en son açık kahveye boyadım bende evde bi umut diye ama yine olmadı şimdi koyu küllü kumral alsam boyasam tutarmı sizce??
yardım edebileceklerden yardım bekliyorum lütfenn..

bu onun kendi saç rengi, boya değil. aralarda beyazları da var. hiç görmediniz mi? görmemdiyseniz iyi bakın derim :90:

Türk kadınının yüzde 70 inin doğal saç rengi bu renkken Beren Saat'te bu rengi görüp bayılmak ve ne olduğunu bu kadar merak etmek de enteresan :)

evet bence de . saclrı dogal bıldgmz koyu kumral kullu kumral arası bısı.ama bunun boyası yokkı.aslında hepmızn dogal sacı bu nerdeyse :)

doğal saç rengim olduğu için rahatlıkla söyleyebilirm ki koyu kumral arkadaşlar.ışığa göre kimi zaman koyu küllü kumral gibi de görünebiliyor ama küllü kumral azıcık daha açık gibi oluyor boyayınca.koyu kumral bu renk.kahve falan değil sakin kahve denemeyin derim ben.
bi de doğal saç rengi bu aslında boyayla pek elde edilmez bence yine de denemekte yarar var.

ya benım suan napmam lazım yardım edermısın suan sacım acık bal rengı bal köpüğü ıle kullu acık altın sarısı karıstırdım sımdı boyucam begenmedım ben kahve yapsam cok koyu olurkyu kumral yapsam kapanır dımı? cok koyu olmasın bu berenın sacı gıbı olsun ıstıyorum

Beren Saat saç rengini Loreal Majirel 5.3 Açık Kestane Dore ile tek renk ile boyayabilirsiniz.

X