Saç Rengi ve Saç Boyama Beren Saatin Sa rengi nedir acaba?

angelss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2009
55
0
AskiMemnuBolum13_00042.jpg
askimemnubolum1500013ug1.jpg
96414642nl2.jpg
AskiMemnuBolum18_0080.jpg
AskiMemnuBolum18_0089.jpg

arkadaşlar beren saatin saç rengini çok beğeniyorum çok doğal..ne zamandır bu renge boyatmak istiyorum fakat rengi tam olarak nedir anlayamadım koyu kumralmı,koyu kahvemi:uhm:

Son düzenleme:
bana da koyu kahve gibi geldi de çoğu kişiye sordum koyu kumral olduğunu söyledi hangi renk boyayla boyamam gerek karar veremedim:uhm:

koyu kahve berenin saç renginden dahada koyu siyaha yakın bir renk oluyor kumral tonları olabilir

koyu kullu kumral canım. bazen farklı çıksada koyu kullu kumral

doğru söylüyosun koyu küllü kumral sanırım kataloga baktım gerçekten bu renge çok yakın:) bazen kahverengi gibi duruyor o yüzden anlayamamıştım ben de.teşekkürler küllümango kaydirigubbakcemile5

:eek:sızce sıyah sacı bu renge cevırebılmek hayalmı :KK43:( cok ıstıyorum bu rengı:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

bu istediğin renk kesinlikle koyu kahve değil ben koyu kahveyi yıllarca kullandım resmen siyahın mat hali bu renk kumral gibi ama genelde kuaförde renk karışımı kullanılıyo sanırım ve çok koyu olan doğal saçlarda piyasa boyaları bu renkleri kolaylıkla vermiyo açık renkli saçlar avantajlı

kuaföre ne zaman gitsem istediğim saç rengini tutturamıyorlar.bugün evde kendim koyu küllü kumrala boyadım saçlarım tam istediğim gibi berenin saç rengiyle aynı oldu tavsiyede bulunan arkadaşlara çok teşekkürler..yerimseniben

benim şimdiki saçım koyu kumral aynı bu renk..koyu kahveye annem boyuyor saçını resmen siyah....

aynen ben daha once boyamıstım koyu kahveye ....hem acmak cok zor o rengı hem akınca cok cırkın oluyor..hem ılk boyadıgınızda resmen kapkara oluyor

koyu kahve değil
koyu kahve boyayınca siyah oluyor
bence kahve yada kumral bu renk

Bu renk koyu kumral bence. Koyu kahve benim saçımın rengi ve boyata boyata siyaha yakın bir renk oldu. Çok sıkıldım hatta keşke koyu kumralda kalsaymışım :kızgın:

bu renk kestane olabılırmı arkadaslar koyu kahve kesınlıkle deıl o sıyah gibi oluyo koyu kullu kumral hiç değil cok acık oluyo ben bızzar denedım kestane yada koyu kestane olabılırmı????

angelss canm senin asl sac rengin neydi ve hangi marka boyayla elde ettin berenin sac rengini yazarmsn ltfn?

X