biberon maması mı yoksam kaşık maması mı?

misskokulumm

2 kızım 1 oğlum 🧿🧿🧿
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2008
7.241
17.388
40
benim kızım 4. ayını bitirmek üzere pazartesi işe başlıycam öğlene kadar dersim var sabah emzirip gitcem sütüm çok fazla değil ancak yetiştiriyom sağamam yani kızıma daha önce bibeon maması verdim çok da severek içiyo 1 öğün mama verecez hangisini alayım sizce fisfisfis

arkadasım ben de öğretmenim ben de büyük ihtimal başlayacam pazrtesi. ben milupa aptamil kullanıyorum çok da memnunum diğerlerinden azcık pahalı ama olsun içim rahat en azından

canım bende milupa kullanıyorum.pazartesi bende baslıycam ve 3 e kadar dersım var.öğle araları bıle gelemıycem evım uzak.full mama yanı

biz hep milupa aptamil kullandık çok da memnun kaldık.arada bir humana ve bebelacda verdim onlarıda sevdi.buarada sütünüz normalde yetiyoduda sağınca mı az çıkıyorda yetmez diyorsunuz.çünkü ben çalışmaya erken bşladım ama hep sağdım ancak çok da süt çıkmıyodu.acaba bende mi problem var diye düşünüyorum

biz hep milupa aptamil kullandık çok da memnun kaldık.arada bir humana ve bebelacda verdim onlarıda sevdi.buarada sütünüz normalde yetiyoduda sağınca mı az çıkıyorda yetmez diyorsunuz.çünkü ben çalışmaya erken bşladım ama hep sağdım ancak çok da süt çıkmıyodu.acaba bende mi problem var diye düşünüyorum

cevabın için teşekkür ederim şimdi evde olunca benim kız saat başı emiyo sadece uyuduğunda sağabilirim ona da cesaret edemiyorum uyandığında doymaz diye sürekli bişeyler yiyorum ki süt olsun biraz aç kaldığımda kızım doymuyo mama takviyesi yapıyom açıkcası ne zaman sağabilirim onu düşünüyorum çünkü velet göğüsleri hiç boş bırakmıyoki:ecrin_bebek:

X