yumurta ne kadar zamanda olgunlaşır ki????

ozzzge

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2008
33
2
43
ben 1 kutu klomen kullandım.cmtesi kontrole gidicem.ilk defa klomen kullandım.tedaviye yeni başladık.bu bir kutu hap yeterli oluyomu.bunun akabinde hemen çatlatma iğnesi vurumu doktor sizce.bide bu arada hamile klama şansım varmı *çok merak ediyorum.

merhaba canım bende bu ay ılkkez tedavıye basladım.
5 gun klomen kullandım ve 12.gun doktoruma gıttım
yumurtalarım ıstenen boyuta ulasmıs oldugundan
doktorum prengly çatlatma ıgnesı verdı.
2 toz,2 su olarak.
kısmetse yarın sabah 10 da vurulucam ıgneyi.
bu aksam ve cuma aksamı cinsel ılıskı onerdı doktorum.
allah hepımızın hakkında hayırlısını nasıp etsın

merhaba canım bende bu ay ılkkez tedavıye basladım.
5 gun klomen kullandım ve 12.gun doktoruma gıttım
yumurtalarım ıstenen boyuta ulasmıs oldugundan
doktorum prengly çatlatma ıgnesı verdı.
2 toz,2 su olarak.
kısmetse yarın sabah 10 da vurulucam ıgneyi.
bu aksam ve cuma aksamı cinsel ılıskı onerdı doktorum.
allah hepımızın hakkında hayırlısını nasıp etsın

çok sağol cnm.bende 5 gün kullandım.2 gün sonra gel dedi.sana 12 gün sonra demiş.olgunlaşmamış olacak ozaman benimki??bide çatlatma iğnesşnden öncemi ilişki sonramı orda kafam karıştı.

çok sağol cnm.bende 5 gün kullandım.2 gün sonra gel dedi.sana 12 gün sonra demiş.olgunlaşmamış olacak ozaman benimki??bide çatlatma iğnesşnden öncemi ilişki sonramı orda kafam karıştı.
hayır adetın 12.gunu gel dedi.ben yarın olucam ıgneyı
bize bugun ve cuma ilişki verdi.
yan 1 gun oncesı ve sonrasına ..

Canım benim 4. klomen kullanışım en son ağustos ayında kullanmıştım sonra 5 ay kadar ara verdim doktorum çatlatma iğnesine gerek olmadığını söyleyip iğne vermemişti.bu ay tekrar kullandım salı günü yumurtalarım büyümüş mü kontrole gidicez bakalım inşallah bu sefer olur .Zaten bu ayda olmazsa kanal filmi çekmeyi önerdi, ama kanallarımında açık çıkacağını yinede çekip içimizi rahatlatacağını söyledi,,kısmet ya Allah herkesin gönlüne göre versin:1hug:

ilk kullanımda çatlatma iğnesi vermedi benim doktorum belki bünyen çatlatır dedi. ama hepsi çatlamayıp kist oluştuğu için sonrasında çatlacıya başladık. benim 4. oldu hala hamiş değilim kendini dinleme oluruna bırak herşeyi mevlamdan hayırlısını dile. mevlam kimsenin kucağını boş bırakmasın tez zamanda versin.

canlarım benım bu ılk tedavım
benım prolaktınımde yuksek çıktıgı ıcın ilk ay çatlatma ıgnesı verdı doktorum
bakalım sabah ıgneyı oldum.hakkımızda hayırlısı doktorum %60 sansın var bu ay dedı
ama tabi takdiri ilahiii.ondan gelen herseye razıyız.maalesef vakıt zaman dolmadan
hiçbirsey olmuyor

X