Kontakt Lens lens solüsyonu önerileri

biotrue, renu nun yeni lens solüsyonu. küçük tester alıp denedim. ilk 2 gün hafif yanma hissettim ama şu an gerçekten dünya varmış diyorum. gerçekten çok rahat.

biotrue, renu nun yeni lens solüsyonu. küçük tester alıp denedim. ilk 2 gün hafif yanma hissettim ama şu an gerçekten dünya varmış diyorum. gerçekten çok rahat.
Aynen ben de biotrueya ilk başladığımda yanmıştı gözlerim bir de gözlerinizin biyolojisinden esinlenmiştir diye reklamını yapıyorlar ya aman bu muymuş böyle övdükleri solüsyon demiştim :) sonra çok rahat ettim tabi:) bir de solo care de güzel ondan da memnun kalmıştım

solo care, renu, fresh aqua, elegance kullandım içlerinde en çok elegance la rahat ettim..göz kuruluğuma daha iyi geldi..elegance bitip fresh aqua'ya devam ettiğimde farkı anladım..solo care de güzel ama hiç alakasız yerlerde görür oldum marketlerde fln..ne alaka anlamadım..renu'yu eskiden kullanırdım artık almam

Fresh care ve Solo care kullandım benm gözümden midir nedir hç birşey farkedemedim rahatsız etmedi hiç ikisi de :)

ben numaralı lens kullanıyorum 3 senedir ve opti-freeden vazgeçmem. bi ara bausch lomb denedim ama opti-free geri dondum.

Solo care ve renu kullandım, ikisi de bana alerji yaptı. Sonra elegance la idare ettim baya bir süre, o da güzeldi ama biotrue yu tek geçerim :KK1:

biotrue kullanıyorum memnunum. önceden solo care aqua kullanıyordum ondan da memnundum :KK31:

Renu marka iyi bence. ben yıllardır kullanıyorum. fiyatı da uygun all in one'a göre. tavsiye ederim.

X