Doğuma Hazırlık bebeğim olsun istiyorum ama...

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
hap ile belli olmaz. arkadaşım adet olunca hapı kullanmıyorsunya adet bitince içmedi bıraktı ve komik olan eşiyle bir defa beraber olabildi sonra eşi iş için başka şehire gitti o ay hamile kaldı:))arkadaşım 5 yıl hap ile korundu belli olmaz.bende 2.dönem kursuna yazıldım pazartesi başlıyorlar keşke yazılsaydın sanırım almazlar dolmuştur artık..

hap ile belli olmaz. arkadaşım adet olunca hapı kullanmıyorsunya adet bitince içmedi bıraktı ve komik olan eşiyle bir defa beraber olabildi sonra eşi iş için başka şehire gitti o ay hamile kaldı:))arkadaşım 5 yıl hap ile korundu belli olmaz.bende 2.dönem kursuna yazıldım pazartesi başlıyorlar keşke yazılsaydın sanırım almazlar dolmuştur artık..

sen istanbulun hangi semtinde kalıyorsun? oranın müdürünü eşim tanıdığı için fazla sorun olacağını sanmıyorum...bi şekilde hallederiz yani yerimseniben
ben çocuk yapmaya karar verdim yavaş yavaş iş teklifleri çoğaldı, şaka gibi :1shok:

zaten çocuk yapar yapmaz hemen hamile kalmayabilirsin, zaten hemen hamile kalsan bile 2 günde eline vermiyolar ya aylarca sabırla bekliceksin doğmasını :CüvCüv:

bence sen evde boş boş bekleme arkadaşım. aslında kelin ilacı olsa başına sürer. ben de istanbula bu yıl geldim. berbat bir hamilelik geçirdim istanbuldan hiç zevk alamadım. hiç arkadaşım yok. kafaları yedim. öğretmen olduğum halde çalışamadım. işi gücü bıraktım kapattım kendimi eve.

neyse benim hikayem çok acıklı sen beni boşver bence en iyisi spora gitmek. madem kiko da vermek istiyosun. ben geçen sene gittim plates ve stepe. bu sayede hamilelikte çok kilo almadım. sana tavsiyem spora git ve arkadaş bul kendine benim gibi olma. çocuk girişimlerini de sürdür. o da olsun bi taraftan. ayrıca iş teklifi alıyosan hemen değerlendir. paraya ihtiyacın olmasa bile sana çok iyi gelir. hem arkadaş da bulursun senağlama

zaten çocuk yapar yapmaz hemen hamile kalmayabilirsin, zaten hemen hamile kalsan bile 2 günde eline vermiyolar ya aylarca sabırla bekliceksin doğmasını :CüvCüv:

bence sen evde boş boş bekleme arkadaşım. aslında kelin ilacı olsa başına sürer. ben de istanbula bu yıl geldim. berbat bir hamilelik geçirdim istanbuldan hiç zevk alamadım. hiç arkadaşım yok. kafaları yedim. öğretmen olduğum halde çalışamadım. işi gücü bıraktım kapattım kendimi eve.

neyse benim hikayem çok acıklı sen beni boşver bence en iyisi spora gitmek. madem kiko da vermek istiyosun. ben geçen sene gittim plates ve stepe. bu sayede hamilelikte çok kilo almadım. sana tavsiyem spora git ve arkadaş bul kendine benim gibi olma. çocuk girişimlerini de sürdür. o da olsun bi taraftan. ayrıca iş teklifi alıyosan hemen değerlendir. paraya ihtiyacın olmasa bile sana çok iyi gelir. hem arkadaş da bulursun senağlama

bence gerçekten duygularından emin olmadan hamile kalma derim. çünkü hamilelik süreci bazı anneler için zor olabiliyor. bebek sadece birlikte vakit geçirmek için yapılmaz. ve en önemlisi hazıra dağ dayanmaz. eğer eşinin işi garanti değilse ki şu kriz ortamında kimsenin işi garanti değil biraz bekle. allah korusun bebişin ya da senin başına bir hastalık gelirse o birikimler bir haftada bile biter. biz de eşimle 10 yıl flört ettikten sonra evlendik. ve 3 yıl sonra bebek yapmaya karar verdik. birikimimiz ve gelirimiz gayet iyi olmasına ve benim devlet memuru olmama rağmen bebeğin geleceği ile ilgili bir sürü endişe taşıyoruz. sadece arkadaş olsun diye bebek yapma derim. çünkü bu pişman olup geri dönülebilecek bir karar değil.

öncelikle herkeze tşk ediyorum...okudum düşündüm taşındım ve kararım şu oldu: bebek istiyorum evet hemde çok ama acele etmicem önce ufak tefek şeyleri yoluna koycam kendimi iyice maddi ve manevi olarak bir bebeğe hazırlıcam...bu hangi süreç içinde olur bilmiyorum ama inşallah en kısa zamanda hayırlı ve sevindirici haberimi alırsınız...

bu site gerçekten çok süper eşinden dostundan alamadığı tavsiyeleri alıyor insan, deneyimli insanların yaşandıklarını öğrenerek kendi kararlarında emin adımlarla ilerleyebiliyor! VAR OLUN SAĞ OLUN....
BİR NUMARA KADINLAR KÜLÜBÜ :hooray:

bende ev hanımıyım kafa dengi kimse yok ama öle hemen düşünmedim çocuğu evliliğim iyice yerine oturdu ondan sonra karar verdik ve 2 sene sonra hamile kaldım iyikide şimdi yapmışım diyorum çünkü evliliğimin tadını çıkarttım yerinede oturdu gözümüz hiçbişeyde kalmadı yani bence hemen düşünme en azından 1 sene geçsin sonra keşke biraz daha geçseydi ondan sonra yapsaydım çocuğu deme dah yeni evlisin güzelim bence bi iş bul çalış ben şimdi diyorumki o 2 seneyi çalışarak geçirseydim eşinde izin veriyo madem çalış yapmak istediklerini yap ondan sonra çocuk yap hem kendinide hazırlamış olursun hemde kafanda takılan bişey olmaz

bende ev hanımıyım kafa dengi kimse yok ama öle hemen düşünmedim çocuğu evliliğim iyice yerine oturdu ondan sonra karar verdik ve 2 sene sonra hamile kaldım iyikide şimdi yapmışım diyorum çünkü evliliğimin tadını çıkarttım yerinede oturdu gözümüz hiçbişeyde kalmadı yani bence hemen düşünme en azından 1 sene geçsin sonra keşke biraz daha geçseydi ondan sonra yapsaydım çocuğu deme dah yeni evlisin güzelim bence bi iş bul çalış ben şimdi diyorumki o 2 seneyi çalışarak geçirseydim eşinde izin veriyo madem çalış yapmak istediklerini yap ondan sonra çocuk yap hem kendinide hazırlamış olursun hemde kafanda takılan bişey olmaz

cnm zaten bende öyle düşünüyorum artık...çalışmayı çok istiyorum ama iş bulamıyorum, yani keyfimden evde oturmuyorum :KK43: bunada yavaş yavaş alışıyorum diyebilirim...
bakalım zaman ne gösterir...
çocuk yapmadan zayıflamam lazım zaten, bugün diyetisyenede gittimcokacimcoook
inşallah işe yarar

kızlar bende 6aylık evliyim, 5aydır korunmuyoruz ama bebeğim olmuyor:KK43: Doktora göründüm hiçbir sıkıntı yok:KK43: beklemek nediy iyi bilirim.........

X