Soğan kürü yapan arkadasların dıkkatıne!

bende çikolata kisti nedeniyle yapıcam bu kürü..
inşallah faydası olurrr herkes iyi geldiğini söylemiş lütfenn yaa lütfeennn bana da faydası olsnnn :84:

Son düzenleme:
geçen ay doktora gittim ve 2 tane yumurta kaldığını söyledi doktor bugünde kontrol amaçlı adetimden sonra gittim ve sağ taraftakinin gittiğini sol taraftakininde durduğunu ve sabit 3 cm olarak kaldığını söyledi çikolota kisti olabilir dedi ve doğum kontrol hapı kullanmamı önerdi 3 ay boyunca bende hem doğum kontrol hapı kullancam ki durum ona gerekli olduğunu söylüyor ve soğan kürüde uygulucam bakalım bana ne kadar çözüm olucak normalde kontrolüm 3 ay sonra ama ben 1 ay sonra soğan kürü uygulayıp adetimin bitiminde gidicem bakalım hayırlısı bu kürü uygulayıp allahın izniyle inşallah faydasını görürüm.

hepimize şifa olsun

ARKADAŞLAR........SOĞAN KÜRÜ adetin bitiminden en erken 7 gün sonra başlanır.15 gün içilir.sonra bir sonraki adet başlamadan 10 gün önce tekrar içilir ama 5 gün.bir arkadaşım bu kür sayesinde hamile kaldı.bende içiyorum.ALLAH isteyen herkese versin.i.SARAÇOĞLU.SİTESİNE GİRİN SEVGİLER.....

Merhaba benim sorum adetten sonraki 10. gün soğan kürüne başladım bitti ama 2.kürü deadet başlamadan 10 gün önce başlanmalı demişsin ama zaten 10 gün önce bitirmiştim ben ? anlamadım :KK43::KK69:

Merhaba benim sorum adetten sonraki 10. gün soğan kürüne başladım bitti ama 2.kürü deadet başlamadan 10 gün önce başlanmalı demişsin ama zaten 10 gün önce bitirmiştim ben ? anlamadım :KK43::KK69:

evet bende merak ediyorum doğrusu şimdi ben adetimin 8.gününde başladım 15gün içeceğim eeee zaten 28 günde adet oluyorum nasıl olacak 2,adet olmadan 5gün daha içeceğim hiç birşey anlamadım deneyen varsa lütfen cevap versin merak içinde bekliyorum:26:

adetinin 7.günü başlıyorsun 15 gün yapıyorsun, ilk 15 günlük bittikten sonra regli oluyorsunya ondan sonraki regline 10 gün kala başlıyorsun.

adetinin 7.günü başlıyorsun 15 gün yapıyorsun, ilk 15 günlük bittikten sonra regli oluyorsunya ondan sonraki regline 10 gün kala başlıyorsun.

çok sağol birşey daha sorsam cevaplarmısın lütfen birdahaki kür 5 günmü 10 günmü yapılacak bu konuda bilgin varmı birde sen denedinmi çok merak ettim şimdiden teşekkürler canım

çok sağol birşey daha sorsam cevaplarmısın lütfen birdahaki kür 5 günmü 10 günmü yapılacak bu konuda bilgin varmı birde sen denedinmi çok merak ettim şimdiden teşekkürler canım

10 gün yapıyorsun. kürü yaparken adet olursan devam ediyorsun bırakmadan bitiriyorsun.
tesadüfmü bilmiyorum ama ben yaptım 2 defa ikisinde de hemen ertesi ay hamile kaldım. gerçi kaybettim ama kaldım.

10 gün yapıyorsun. kürü yaparken adet olursan devam ediyorsun bırakmadan bitiriyorsun.
tesadüfmü bilmiyorum ama ben yaptım 2 defa ikisinde de hemen ertesi ay hamile kaldım. gerçi kaybettim ama kaldım.

canım çok sağol cevap verdiğin için bu arada çok üzüldüm şimdi bebek varmı bilmiyorum ama varsa allah bağışlasın yoksa da rabbim tez günde kucağına almayı nasip etsin inşallah ben bebek için değil rahimde polip var onun için yapıyorum bugün 11. gün 15gün yapıp bırakacağım inşallah işe yarar gebelik için sanırım ikinci 10günü yapmak değilmi

ne güzel soğan kürü uygulayıp faydasını bulanlar var..
ama ben ne yazık ki hiç faydasını görmedim..
hala adetim 2 3 ayda bir oluyor..:KK43:

meraba arkadaşlar. temmuzda düşük yaptım. 8 haftalıktı. sonra doktora gittiğimde kist olduğunu söyledi. ameliyat dedi veya kalabilirsen hamile kal dedi moralim bozul ama şimdi şimdi toparladım. neyse yiğemde evli ondada kist vardı o söyle soğan kürünü kisti yok oldu ve 2 ay içinde hamile kaldı. belki kismet belki vesile bilemem rabbim bilir ama niye denemiyelim bende yapıcam ama bu ay hamile kalmazsam adetimden sonra yapıcam bakalım hayırlısı allahım herkese hayırlı evlat versin inşallah.

doktora gittim arkadaşlar 7,5cm olan kistlerim 2cm olmuş..... çok sevindim tabi 15günü tamamlayınca hepsi yok olacak demekki...

ya bende de çikolata kisti varmıs bu kürü okudum netten yapmak istiyorum da sen nasıl basladın adetten oncemı yada sonramı nasıl oluyo bana bı bılgı verırmısın bu arada ben bekarım bı sakıncası yok dımı??

bu kür adet bitiminden 2-3 gün sonra yapılması gereklıymıs ibrahım saracoglunun sıtesınde oyle yazıyo kızlar. bende kistim için baslıcam haftaya adet oluyorum ardından baslıcam hemen.

çok uzunsoğan zamandır polıkıstık over hastasıyım hamile kalmak denemediğim bişey kalmadı:KK43:(( ama biide soğan kürü yapmak istiyorum ardndanda incir kürü yazanların hemen hemen hepsini okudum biraz kafam karıştı bana çok acil yardım edermisiniz?

ben adetin 2. günündeyim bazı arkadaşlar 3. gününde başlamış bazılarıda adet bittikten 7.gününde ben nasıl yapcam hangi uygulama daha doğru
bide incir kürü hemen sonramı o nasıl olcak ?

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim ...

Merhabalar bnde dorduncu gunumdeyim ilk bardakta coook midem bulandi ama suan alistm adet duzensizligi icin yapiyorum ama belki bebiste olur :)

arkadaşlar bu soğan kürünü bende denemek istiyorum ama ne zaman başlanacağını bir türlü anlamadım.nette baktım herkes bişi yazmış.kimi adet bittikten üç gün sonra yada yedi gün sonra yazmış sonra nasıl devam edecem ne yapacağım anlamadım.yardımcı olursanız sevinirim.yarın adetim biteli üç gün olacak hemen başlamam gerekiyor mu?

Merhaba....Soğan kuru deyince regl döneminden bahsediyormussunuz bende daha yeni Sagan kuru hazirladim ama soğansuyu ve elma sirkesi yaptim cildimdeki güneş lekeleri için İnşallah sizede sogankurunun faydasi olur çok geçmiş olsun hepinize :KK43:

Sogan kürü nu bende yapmak istiyorum..inşallah faydasini gorurum..bebek icin yapicam..bebek icin faydasini gorenlerde varmis..yapanlar nasil yapti acaba ?

X