Soğan kürü yapan arkadasların dıkkatıne!

Selam arkadaslar, sogan kürünü denemek istiyorum. 5,5 cm ve 2cm olan 2 cikolata kistim var. daha once de iki kez ameliyat oldum. Tuplerim de alinmis durumda, kistler yumurtaligimda, bu kur ise yararmi?? Tupler yoksa nerden akip gidicek kist?

Adet biti
Sogan kürü nu bende yapmak istiyorum..inşallah faydasini gorurum..bebek icin yapicam..bebek icin faydasini gorenlerde varmis..yapanlar nasil yapti acaba ?
Adet bitiminden iki gun sonra baslamak lazim cnm 15 gun yapman gerekio. 1,5 barfsk kaynar suya dorde bolummus 1sogani atip 5dk kaynadiktan sonra iliktan sicaga ac karinla gunde 2kez icmelisjn.

Arkadaşlar Saraçoğlunun tüm videolarını seyrettim. Öncelikle adetten 2 gün sonra soğan kürü 15 gün boyunca günde 2 defa taze yapılıp ılık içilecek. Sonra 7 gün dinlen yani of - 7 gün sonrada rahatsızlığa göre
(eğer boş yumurta oluyorsa Aslan pençesi kürü- 1 ay günde 2 defa içilecek, yumurta gelişmiyorsa incir kürü, çatlamıyorsa incir havuç kürü uygulayın diyor) ikinci kürü uygula diyor.
Ayrıca ikinci kür bitince 7 gün off sonra tekrar soğan kürü 15 gün günde 2 defa dedi. Yalnız soğan kürü yılda 2 dafa uygulayın da diyor. yani yılda en fazla 2 defa uygulanmalı e her şeyin fazlası zarar.
Sağlıklı günler

Arkadaslar bu ay aşılama yaptırdım ama tutmadı bende soğan körüne başlamaya karar verdim önceden hep yarıda bıraktım ama şimdi düzenli yapcam adetin 7 günü 15 yapıyorsunuz değil mi aklıma takıldı diğer adete 10 gün kala tekrar 5 gün daha kullanacaksınız ama 15 gün soğan kürü 12.20 de bitiyor diğerinrde 20_23 Şubat adet olcam nasıl olcak acil cevap yazarmısınız

ARKADAŞLAR........SOĞAN KÜRÜ adetin bitiminden en erken 7 gün sonra başlanır.15 gün içilir.sonra bir sonraki adet başlamadan 10 gün önce tekrar içilir ama 5 gün.bir arkadaşım bu kür sayesinde hamile kaldı.bende içiyorum.ALLAH isteyen herkese versin.i.SARAÇOĞLU.SİTESİNE GİRİN SEVGİLER.....
Amin

Kislar adetim duzensizlrsti kurtajdan sonra kistte varmis kac gundur leke geliyo ama bi türlü Sökmedi sizce bi iki gunden kure baslasam sakinca olurmu

Kizlaar! 57 gundur adet olmuyordum. Doktorum bana spekulum muayene onerdi (vajinal muayene). Ama bakire oldugum icin korktum acikcasi. Turkiyede bu tur durumlarda farkli yontemler kullaniliyordur belki ama yurtdisinda normal goruluyor. Neyse! Bundan korktugum icin 2 gun once sogan suyu kurune baslamistim gunde 2 kez sabah ve aksam ictim. Vee evet bugun tekrar adet oldum cok mutluyum. Tabi olmasi gerektiginden az ama buna da sukur!

arkadaşlar bende soğan kürüne başlıcam allahın izniyle inşallah iyi sonuçlar alırız. ben adetim bugün başladıda ben adet bittikten sonra mı başlıcaz yoksa adetliykende içiliyor mu

Merabalar sogan kurune adetin kacinci gunu beklediniz ve nasil yaptiniz
kızlar soğan kürü için ibrahim beye mesaj yazdım bilginize.................sayın hocam size sorum şu lütfen acil cevap bekliyorum ben soğan kürüne adetin 3.günü başladım 15 günyapıcam peki bu 15 günlük zaman diliminde hamile kalırsam bebeğe zararı olur mu onu da söküp atmasın içimden lütfen acil cevabınızı bekliyorum .

Merhaba,
Soğan kürü kistik yapı üzerinde etkilidir. Soğan kürünü uygularken hamile kalan çok sayıda bayan var. Hiç birinde düşük yaşanmadı. Hamile kaldığınızı öğrendiğinizde soğan kürünü sonlandırınız. Hamile iseniz soğan kürü düşük yapmanıza neden olmaz.
sağlığınız daim olsun.

Adetin 7.gunu basladik tamam ama bir sonraki adetten once deniyor.zaten kistlerden dolayi adet duzensiz oluyor nasil bilcemde 5 gun oncesinden basliycam bende bunu anlamadim

Ben de başlıcam soğan kürüne beraber başlayıp destek olup hamilelik Sevinç'ini birlikte yaşayalım mı arkadaşlar bayırlısıyla

Sogan kürü nu bende yapmak istiyorum..inşallah faydasini gorurum..bebek icin yapicam..bebek icin faydasini gorenlerde varmis..yapanlar nasil yapti acaba ?
Merhabalar. Paylaşımınız eski ama gebelik takviminiz yeni. Hayırlı olsun , sağlıklı bir gebelik ve doğum olsun inşallah. Soğan kürüne başladım ben de 1 haftadır. Faydasını gördünüz mü diye sorsam ?

Merhabalar. Paylaşımınız eski ama gebelik takviminiz yeni. Hayırlı olsun , sağlıklı bir gebelik ve doğum olsun inşallah. Soğan kürüne başladım ben de 1 haftadır. Faydasını gördünüz mü diye sorsam ?
Allah razı olsun. Amin.. Ben yapmadım soğan kürü.. Belki bir iki kere içimişimdir.. Ama düzenli yapmadım. İnşallah fayda görürsünüz.. Benim zaten tüp bebek.

X