Soğan kürü yapan arkadasların dıkkatıne!

çare bulanlara ne mutlu. Maşallah size. darısı bizede nasip olsun .. bebişlerimizle sıcacık bir yuvamız olur İnşallah :emir_bebek:

arkadaşlar ben de 1-2 ay önce soğan kürünü yapmıştım daha önce doktora gittiğimde küçük küçük bir sürü kistim olduğunu söylemişti fakat bugün tekrar doktora gittiğimde doktor hiç kistim olmadığını söyledi sanırım soğan kürünün faydası oldu
Acaba miyomlari da yok eder mi sogan kürü?

İki gündür içmeye calışıyorum henüz bişey yaşamadım ben rahim temizlensin diye yapıyorum umarım faydası olur

Bende başlıyorum arkadaşlar hamilelik için. Sonucları yazarım size

Adet biti

Adet bitiminden iki gun sonra baslamak lazim cnm 15 gun yapman gerekio. 1,5 barfsk kaynar suya dorde bolummus 1sogani atip 5dk kaynadiktan sonra iliktan sicaga ac karinla gunde 2kez icmelisjn.
Meraba bende polikistik over var sogan suyunu basladim 6 gununde adet oldum edet olunca biraktim suan adetim bitti tekrar mi baslamaliyim

ARKADAŞLAR........SOĞAN KÜRÜ adetin bitiminden en erken 7 gün sonra başlanır.15 gün içilir.sonra bir sonraki adet başlamadan 10 gün önce tekrar içilir ama 5 gün.bir arkadaşım bu kür sayesinde hamile kaldı.bende içiyorum.ALLAH isteyen herkese versin.i.SARAÇOĞLU.SİTESİNE GİRİN SEVGİLER.....
Her ay mı içiyorsunu ben araştırdım da altı ayda bir 15 gün için diye gördüm

adet ğünümü baslanıyo ben adete 15 ğün kala baslanıyo sanıyordum ve buğün basladım
Arkadaşlar adet bitikten 3 gün sonra başlanıyor 15 gün sabah kahvaltı yapmadan yarım saat önce akşam yemek yemeden yarım saat önce içiliyor eğer zorlanırsanız bir kaç damla limon damlatıp 1 dilimini de içine atıp içebilirsiniz 15 gün sonra içmeyi bırakmalısınız 2. Adet döneminizden 10 gün önce 3 ve ya 7 gün daha içip bırakmalısınız etkisi oluyormuş ben böyle biliyorum

X