Soğan kürü yapan arkadasların dıkkatıne!

bende çok merak ediyorum sonuçları ne oluyor tutturan varmı acep bende bu akşam başlayacağım adetimin 4. günü bu gün

adet ğünümü baslanıyo ben adete 15 ğün kala baslanıyo sanıyordum ve buğün basladım

emin değilim canım ama adetliyken başlanıyor 15 yada 21 gün uygulayacaksın diye biliyorum

ben arastırdım öyle yazıyordu neyse bı sey olmaz ınsaalla sen ne ıcın kullanıyorsun ben kıstımı erıtsın dıye yumurtalıkkıstım var da ılacta kullanıyorum ama bır an once söksün ıstıyorum

kızlar bnde başlayacağım soğan kürüne benim bildiğim kadarıyla adetin bitiminden itibaren sonra başlanıyormuş acaba geçekten tedavi ediyormu ki bende merak ediyorum çok

ben içtim arkadaslar,faydası oldumu bilmiyorum,rahim filmi cektirmistim doktor kanalların kısmen kapalı olduğunu obur ayda cekersek, biraz daha zorlarsak acılıcak gibi gorunuyo dedi.bende sonraki rahim filmi oncesi sogan suyunu ictim,ikinci ay filmi cektirdigimizde doktor kanallar acıldı basardık dedi ve hemen asılamalara geçtik.sogan suyununmu faydası oldumu bilmiyorum hatta doktora sormustum faydası olmusmudur diye bana gulmustu.ben adetin hemen sonrasında baslamıstım.

benimde 3tane yumurtalık kistim var adet bitiminde soğan kürüne başladım.. bugün 6gün oldu içeli yarın öylesine muayene olmaya gideceğim bakalım ne olmuş ne bitmiş.. başladığımın 2.gününden itibaren önce akıntı sonra çamurumsu akıntı şuanda da kanamam var ama çok koyu renk yarın gideyimde sonuçları aktarırım..

kızlar soğan kürü için ibrahim beye mesaj yazdım bilginize.................sayın hocam size sorum şu lütfen acil cevap bekliyorum ben soğan kürüne adetin 3.günü başladım 15 günyapıcam peki bu 15 günlük zaman diliminde hamile kalırsam bebeğe zararı olur mu onu da söküp atmasın içimden lütfen acil cevabınızı bekliyorum .

Merhaba,
Soğan kürü kistik yapı üzerinde etkilidir. Soğan kürünü uygularken hamile kalan çok sayıda bayan var. Hiç birinde düşük yaşanmadı. Hamile kaldığınızı öğrendiğinizde soğan kürünü sonlandırınız. Hamile iseniz soğan kürü düşük yapmanıza neden olmaz.
sağlığınız daim olsun.

arkadaşlar ben de 1-2 ay önce soğan kürünü yapmıştım daha önce doktora gittiğimde küçük küçük bir sürü kistim olduğunu söylemişti fakat bugün tekrar doktora gittiğimde doktor hiç kistim olmadığını söyledi sanırım soğan kürünün faydası oldu

ben üç gün sabah akşam içtim ama bacaklarımda ve popomda bir sürü kızarıklık oldu.kaşıdıkça kabardı bende soğan suyu içmeyi bıraktım. içtiğim ay kis vardı sora doktora gittiğimde kisler yok olmuştu.oysaki ben endometriosis hastasıyım hatta kis yüzünden bir kere açık bir kerede laporoskopi yöntemiyle ameliyat oldum. umarım faydalıdır. inanmak yeter

ARKADAŞLAR........SOĞAN KÜRÜ adetin bitiminden en erken 7 gün sonra başlanır.15 gün içilir.sonra bir sonraki adet başlamadan 10 gün önce tekrar içilir ama 5 gün.bir arkadaşım bu kür sayesinde hamile kaldı.bende içiyorum.ALLAH isteyen herkese versin.i.SARAÇOĞLU.SİTESİNE GİRİN SEVGİLER.....

ARKADAŞLAR 1.5 bardak suyu kaynatın. soğanı bölüp içine atın 5 dk kaynasın.sabah akşam içilecek .her defasında taze yapılıp içilir yemekten 10-15 dk önce veya yemekten 2 saat sonra içilir

merhaba arkadaşlar soğan kürüne bende başlıcam yarın sabah akşam içicem ama acaba aç karnınamı içmeliyim dokunurmu öyle yada yemekten sonramı içmeliyim... yapanlar nasıl içti acaba?

kızlar bu soğan küründe merak ettiğim bişey var ben şimdi başladım 15 gün iççem ama ya bu 15 gün içinde olmazsam devam etcem mi bırakcam mı

bende bugün başladım ama aşırı ishal oldum. böyle bişi yaşayan varmı aranızda. ayrıca bu günlerde adet olmam gerek ama gecikti. belki söktürür diye sabah içtim çok az renkli akıntı geldi başkada bir belirti olmadı ama akşama kadar wcden çıkamadım halada karın ağrısı çekiyorum. birde yoğurtla karıştırılıp yenilen form çayını kullanıyorum aceba ikisi dokundumu?

X