14.gün b-hcg değerim 394 çıktı

H

hayatla içiçe

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi hayatla içiçe
kıslar 11. gün b-hcg değerim 112 ydi. / 14.gün değerim 394 olmuş.doktorum çok güsel problem yok dedi. ikiz olma ihtimali varmı kıslar ne dersiniz. çok heyecanlıyım şimdi 11 şubatı bekliyorum .ilk kontrolüme gidicem günü bekliyorum. allahım inşallah ikizdir.değerler hakkında bilgisi olan arkadaşlar varmı.şimdiden teşekürler .....

benım 12 gun 219 du 14. gun481 di. ilk muayenede ıkı kese görundu. bırını kaybetmezsek su an ıkızlere hamıleyım

kıslar 11. gün b-hcg değerim 112 ydi. / 14.gün değerim 394 olmuş.doktorum çok güsel problem yok dedi. ikiz olma ihtimali varmı kıslar ne dersiniz. çok heyecanlıyım şimdi 11 şubatı bekliyorum .ilk kontrolüme gidicem günü bekliyorum. allahım inşallah ikizdir.değerler hakkında bilgisi olan arkadaşlar varmı.şimdiden teşekürler .....
canım benim 13. gün 850 çıktı değerim.bugün de 3 keseyi de gördük.haftaya kalp atışlarını duyucaz kısmetse.:nazar:ama 2 ye indirgicekler sanırım hakkımızda hayırlısı seni da tebrik ederim:nazar: hayırlısını versin rabbim

Allah gönlünce sağlıklı bebişler versin benimde 12. gün değerim 100.59 15.gün 452.19 du bende sağlıklı ikizlerim olsun istiyorum ama18 şubatta belli olacak :))

canım benim tüp bebek değil ama belki fikir verir . adet olmam gereken gün 98 çıktı 2 gün sonra 371 oldu baya yükseldi yani şuan 9 haftalık hamişim tek bebek var dediler... ama tüp bebekler genelde ikiz oluyor Rabbim gönlüne göre versin herşeyin hayırlısı......amin

benim 12. gün 300, 14. gün 580 civarındaydı şimdi 9 haftalık ikizlerime hamileyim allahım onlara sağlık versin inşallah hepimizin yavruları sağlıkla hayırlısıyla doğarlar...

canım benim 13. gün 850 çıktı değerim.bugün de 3 keseyi de gördük.haftaya kalp atışlarını duyucaz kısmetse.:nazar:ama 2 ye indirgicekler sanırım hakkımızda hayırlısı seni da tebrik ederim:nazar: hayırlısını versin rabbim

canım ya ne güzel çok sevindim allah hepimize bebek sevgisini tattırır sen nerde yaptırdın tüp bebeğini memnunmusun peki bende izmirliyimde :1hug:

hayırlı olsun sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin allahım darısı bizlere inşallah

tebrikler canım Allah tamamına erdirsin .darısı bizim başımıza.

Bu gün transferimin 14.günü beta hcg değerim 676 çıktı........

merhaba benim tek embriyo transfer edildi
12. gün 94
14 .gün 262
16 .gün 626
şimdi 5+2 günlüğüm haftaya ilk kontrolüm var
senin de inşallah istediğn gibi ikizlerin olur
allah sağlık versin bebeklerine

merhaba benim tek embriyo transfer edildi
12. gün 94
14 .gün 262
16 .gün 626
şimdi 5+2 günlüğüm haftaya ilk kontrolüm var
senin de inşallah istediğn gibi ikizlerin olur
allah sağlık versin bebeklerine

eylül canım benimde yarın test günüm bu ilk denemem bişeyler hissettinmi bi belirti varmıydı çok meraktayım yazarsan sevinirim..:nazar:

eylül canım benimde yarın test günüm bu ilk denemem bişeyler hissettinmi bi belirti varmıydı çok meraktayım yazarsan sevinirim..:nazar:

sedacım inşallah sonucun pozitif olur
ben çok fazla bir şey hissetmedim kasık ağrılarım oluyordu ve halen var belkide tek embriyo transfer edildiği için belirtilerim daha azdı 3-4 transferi olanların belirtileri daha fazlaydı mesela
benim mide bulantım bazen ve çok az ama diğrlerinin kaç gündür midesi bulanıyor
seninde tekti sanırım
ben 9.günden sonra dayanamayıp 5-6 kere evde idrarda baktım hepsinde çok silik de olsa pozitif çıktı seninde inşallah pozitiftir

hamile olan arkadaşlarr tebrik ediyorum hepinizi.....tamamına erdirsin rabbim hepinizi......
ikiz yada tekk hayırlı bi şekilde kucağınıza alırsınız inşşş.....

tabiiiiiiiii rabbim hepinizin gönlüne göre versinnnnnnnnn

Kızlarrrrr ne kadar güzel mutlu haberler yazmışsınız.
Yüce Rabbim karnınızdaki bebeklere uzun çok güzel ömürler versin.
Bizlerede inş. sizin kadar şanlı olup ikiz annesi olmayı nasip etsin. AMıN.

amiiiiiiiin kendim için ve herkes için amiiiiiiiiiiiin

X