Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri silikonlu sütyen baş belası :(

intikamzamani

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2009
21
0
31
yaşım henüz 17 steye üye olmamdaki öncül ise göğüslerimin 2 3 yıl öncesine dönmesi..Yaklaşık 3 ay önce silikonlu sütyen kullanmaya başladım fakat aşırı derecede küçülmesini yeni gözlemliyorum. İnanılmaz derecede küçülüyorlar ve şuan yok gibiler ve kullanmaya devam etmek zorundayım elbisenin içinde çok kötü görünüyorum..

Önerileriniz nelerdir ? Kullanmayı bırakmalı mıyım ? Herhangi bi hastalık meydana gelir mi ? Sadece silikonlu sütyen yüzünden mi küçülmüş olabilirler ?

Şimdiden teşekkürler..

hayır aksine kilo aldım ve göğüslerim dışında vücudumda toplanma oldu gün boyu sütyensiz kalabiliyorum sarkma bile hissetmiyorum o kadar küçüldü yani .. :KK43:

daha göğüs gelişimiz tamamlanmamış.. ama bu kadar bariz küçülme ilginç.. bir dr.a görünün bence hormonal değerlerinize bir baksın..

hormon bozukluğu zaten vardı ilaçlara başlamamak için bitkisel yollarla tedavi edilmeyi tercih ettim fakat şuan bitkisel takviye yapmıyorum sorunun kaynağı ne kestiremiyorum bile.. Aklıma gelen silikonlu sütyen yüzünden olabileceği düşüncesi.. Artık doktora gitmekten çekiniyorum, üst üste çoğu kez farklı sorunlarım yüzünden gözlemlendim ve bundan çok sıkıldım bitkisel yolla halledilebir mi ?

slm canım bende yıllardr sılıkonlu sutyen kullanıyorum ve benımde goguslerım cok kucuk ama bunun sutyenden kaynaklandıını dusunmuorum 22 yasındayken fakulteye gıttım ve dr. bana malesef artık gelısım ıcın gec kaldıımı ancak slıkonla halledılebılecegını soyledı ama ben yaptrmayı dusunmedım ve suanda 6yıllık evlıyım dr.uma bıle danıstım bebıs olmamasıyla alaksı olabılırmı dedım?hayr asla ılgısı yok onemlı olan hormonların normallıgı dedı ve hormonlarımda baska bır sebebten dolayı bebısım olmuo
bunları nıye anlattın dıyeceksın sımdı bana ama;bence sen vakıt kaybetme ve hemn bır dr.a gıt derım en azından benım gıbı gec kalmamıs olursun

hııı bırde aklıma gelmısken yazayım bır arkadasım demıstı taze sogan yıyecekmısın bol bol onunkıler bu sekılde buyumus ıstersen bı dene

..................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
o bıraktığın bitkisel takviyelerden dolayı olabilir mi acaba. onlar belkide etken olmuştur büyümesine sonra bırakınca bu şekilde olmştur :S ama yinede bi doktora görün

silikonlu sütyenden kaynaklanıyor olamaz mı ? gerçekten çok sıkıyordu ve allak bullak duruyordu (göğüslerim) dediklerinizi yapmaya başladım hayırlısı..

ben hep slikonlu takıyorum büyük göstersn diye :KK70: ondan mı büyümüyo acabaaa hiç yok denecek kdr az yani aman yaa 17y aşındayım daha belki daha büyür bilemem ama 2 senedir aynı boyutta :KK70:

benimkiler o kadarda küçük degllerdi.. silikonlu takmaya başladım çok küçüldüler felaket küçükler bence kullanmayı bırakmalısın ben sabah akşam süt içiyorum bakalım nolacak.. bende 17yim daha 17 yaşındayım deme 2 3 sene sonra gelişmesi duruyormuş o büyüklükte kalmasını istemezsin dimi ?

heralde istememm kafaya taktımm büyümesi için bitkisel şeler almayı düşündüm bi işe yaramıyo dediler bende uğraşmadım dahaa:) anlamadım gitti valla bazı yaşıtlarımızı görüyorum maşallah yani:KK70::KK70:D: imreniyorum ama napıymm sonucla insanın kendi yapısıyla ilgili bişeyy :))) büyütürsen banada söyle nasıl büyüttüğünü:)))

silikonlu takıyorsun diye küçüleceğini zannetmiyorum.sonuçta herhangi bir etkenle küçülecek bişey değilki göğüs.bu işe anlam veremedim

ben normal takınca hiç rahat edemiyorum sanki herkes bana bakıyor :eek: silikonlu olunca kalın oluyor ya hani bakınca falanda iyi duruyo yoksa tüm sekli orataya cıkıyor...birde allahımmm benim atlet takıntım var sanki o olmayınca cıplagım fisfisfis

o takıntı bendede var .. ben araştırdım bi kaç kişiye de sordum sütyende bulunan silikonlar göğüsü sıkıştırıp büyümesini engelliyormuş hava alamıyormuş yani ben gece yatarkende cıkarmıyordum üstelik.. süt içiyorum demiştim toplanma oldu büyüyorlar :)

bende silikonlu 75 takıyodum. onu bile doldurmuyo ama işte küçük durmasn diye. ama sonra bende buna benzer şeyler duydum ve diğer ince süngerli sütyenler daha rahat geldi onları takıyorum artık.

X