Saç Rengi ve Saç Boyama Tek Kullanımlık Saç Boyaları Var Mı?

emelale

Guru
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2007
173
3
42
Merhaba,

Piyasada tek kullanımlık saç boyaları varmış. Saç yıkanınca boyada gidiyomuş. Bu boyaları bilen, kullanan ve tavsiye eden var mı? Ben kızıl rengin bana yakışıp yakışmayacağını çok merak ediyorum. Böyle bir boya varsa alıp kullanmak istiyorum. Varsa marka da belirtirseniz sevinirim.
a.s.

ben lisedeyken kullanmıştım sprey olay geçici boyalardan.kızıl boya çok güzel olmuştu hatta herkes kızıl gölge yaptrdığımı sanmıştı:) fakat siyah kullanmamanı tavsiye ederim heryere bulaşıyor çünküa.s

Tşk. Geçen gün yengem söyledi, saçı yıkayınca çıkan saç boyasından kullanmış. Piyasada satılıyodur dedi. İnternette bakıyorum bulamadım. Çok da merak ettim.

Bir ara vardi piyasada onlardan, ama sonra, yanlis hatirlamiyorsam 5-6 sene once kaldirildilar bir nedenden oturu diye biliyorum. Kirmizi da, siyah da ilk birkac gun boya yapiyor havluya, sonucta su ile akan boya. 10 gun icerisinde de sac kendi rengine donuyor. Ben cok aradim ama bulamadim. Bilen varsa bizimle paylasirsa cok memnun olurum.

ee vaaar heryerde hatta balyaj gıbı yapman ıcın maskalı olanlarından bıle var

Merhaba kızlar. Ben saçı boyadıktan sonra yıkanınca çıkan, şampuan gibi kullanılan ve Hande Yener' in de kullandığı saç boyasından buldum. Kadıköy' de bi parfümeride. Çok bakındım çoğu parfümeri dükkanı satmıyor. Adı: Natur Vital. Bildiğimiz şampuan şeklinde plastik bi şişenin içinde. Benim baktığım dükkanda sarı, kızıl, kahve ve siyah renkleri vardı. Satıcı bayanlardan biri, ben kullandım saçların kırılır dedi. Ben de almadım, Loral' in amonyaksız boyasını aldım (Casting).

Eğer şampuan boyalardan kullanan olursa ve memnun kalırsa haber verebilir mi? Fiyatı 20 tl idi bu arada.

:1rolleyes:

ben for you mağazasında görmüştüm ama 4-5 yıkamada çıkıyor. pembe bile var :)

ya cnm tek boyamalık saç boyaları var..büyük magzalarda bulabilirsin..normal saç boyası fiyatlarıyla aynı 5-10 tl arası bşy..

Bir kaç yıkamada çıkan siyah boya var mıdır acaba? For youdaki boyanın markası neydi? Belki aynı markayı başka yerde bulabiliriz.

X