Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarım siyah.Zarar vermeden rengini nasıl açarım?

ya bu siyaha iki kere boyadım ben saçımı mavi-siyahtı kurtuldum yine de.bi çabamda olmadı hatta aktı hemen boya bende mi bi acayiplik var yoksa boyamı kalitesizdi anlamadımfisfisfis hatrlamıyorum boya markalarını da ama sanırım bi tanesi voilaydı
hint kınasından kurtulamıyorum bi:bbo:

ya bu siyaha iki kere boyadım ben saçımı mavi-siyahtı kurtuldum yine de.bi çabamda olmadı hatta aktı hemen boya bende mi bi acayiplik var yoksa boyamı kalitesizdi anlamadımfisfisfis hatrlamıyorum boya markalarını da ama sanırım bi tanesi voilaydı
hint kınasından kurtulamıyorum bi:bbo:

ben kaç kere boyadım haddi hesabı yok.. yine de akıyor benim mavi siyah.. altta kızıl vardı benim belki o yüzden çok aktı..en cok memnun kaldığım ise voilaydı.. iyi gelmişti sacıma.. ama artık bıktım mavi-siyahtan.. sarı saçlı olmak istiyorum..şuan kahverengimsi bişi.. korkuyorum yanmasından ama.. bakalım nolucak..

bikaç yıkamada akmıştı benim de voilaydı yanlş hatrlamıyorsam pek de maviliği olmadı ben de ışıkta mavi durıcak die bekliyorum yok sinir oluodum

ben her rengi istiyorum dakkada değişiyor fikrim sarı kızıl kahve siyah saçımın ucunda hint kınası olmasa hepsini denemiştim kesin ve yakmıştım saçımıkaydirigubbakcemile3 gerçi annem öldürürdü beni heralde
şimdi de mor istiyorum mesela patlıcan moru ama ışıkta belli olucak napcam bilmiyorum bu kararsızlığımla

bikaç yıkamada akmıştı benim de voilaydı yanlş hatrlamıyorsam pek de maviliği olmadı ben de ışıkta mavi durıcak die bekliyorum yok sinir oluodum

ben her rengi istiyorum dakkada değişiyor fikrim sarı kızıl kahve siyah saçımın ucunda hint kınası olmasa hepsini denemiştim kesin ve yakmıştım saçımıkaydirigubbakcemile3 gerçi annem öldürürdü beni heralde
şimdi de mor istiyorum mesela patlıcan moru ama ışıkta belli olucak napcam bilmiyorum bu kararsızlığımla

ya okadar pis bişey ki bu boya işi.. insan hızını alamıyo.. ayrıca hani boyanın üstüne de boya tutmuyo dogru düzgün.. akınca başka bişi boyayayım diyemiyosun.. ancak uzadıkca kestirip ham saça boyamak en iyisi..ama o da zaman alıyo.. benim kızılın üstüne kaç kez mavi siyah boyadıgım halde hala daha alttan kızıllar sırıtırdı meselaa.. sarı istiyorum ben yaa:KK43:

siyahtan başka saç boyası kullanmadığım için o zorluğu bilmiyorum daha ben vallahi
ama haftaya öğrenicem sanırım bakalım boyıcam saçımı inşallah tam istediğim renk olur

kader arkadalarım benim kaydirigubbakcemile5

Bende kuaförde 2kez yaktırdım şey yani açtırdım saçımı siyahtankaydirigubbakcemile
uslandımmı hayır :dance: 3. kez yine boyadım bi seneyi geçti böcük gibiyim :dance: bu kez kararlıyım ben açıcam dedim saçımı :roflol:
şimdi saçımın alı al moru mor :sm_cool::sm_cool:ayh renk renk düzelcek inşallah azimliyim bu kez :dance::dance:

bi daha siyaha boyarsam 4 olsun:nazar::nazar:

kızlar benimde siyahtı saçlarım daha doğrusu siyaha boyamıştım:bbo: orjinalinde sarı..
tekrar sarıya dönebilmek için neler yaptım..en sonunda orealle açtı kuaför saçlarımın uçları yandı..doğal olarakta kestirdim kısacık oldular..şu anda ancak omuzlarıma gelior

ben şöyle bişi duydum paylaşmak istedim geçenlerde boya almak için gittim katologta farkettim.
sellective boyada beyaz renk saç boyası var.katologtada görebilirsiniz.
onu saçlalrı yavaşça açmak için kullanıolarmış.
sonuç nasıl oluor bilmiorum ama en azından yakmadığı kesin..
daha önceden denk gelmiş olsaydım öyle açmayı denerdim

kızlar selam..sizede faydası olur umarım..diger açılan başlıga da yazmıştım.burayada yazmak istedim.ben saçlarımı öce kızıla sonra siyaha boyadım diplerinden kendi saçlarımda uzayınca rengarenk bi kafayla dolaşmaya başadım.çok araştırdım ama anladımki dogal yolla açmak ve akıtmak mümkün degil.bazı arkadaşlar beyaz sabun akıtıyor demiş ama o daha çok sadece siyahta işe yarıyor.yani kızıllıkta varsa çok zor akıtmak.anlıcanız açmak tek çaresi.kuaför saçımı adam etmek için uçuk fiyatlar istedi bende kendim açmaya karar verdim.en sonunda lorealin platinium açıcısında karar kıldım ve aldım bi kaç gün içinde açıcam evde ve sonucu sizinlede paylaşmak isterim.çünkü ben bu konu için kafayı yedim delikafadulden hem istedigim açık kahve renk olcak hemde bu işi saçımı açmadan yapıcam.ah ah nerde!açmak şart yani ama en az yıpratan şeyi bulmaktı amaç ve buldum sanırım.bakalım bu bi hafta içinde kullanıcam bu açıcıyı nasıl kullanıldıgı bilgisinide bir kuaförden ögrendim ve bana kesinlikle bu ürünü tavsiye etti.uygular uygulamaz sizinle paylaşıcam..:lepi:

sesacım mutlaka bizimle paylaş sonucu benimde saçlarım koyu kahve hem doğal olarak hemde beyaz kapamak için boyadığım koyu kahve boya olarak :1rolleyes: bakalım ne olacak sende bende koyu kumral yapayımmı diye düşünüyorum ama saçlarım kısalırsa kafayı yirim -tatlicadiarzu-

X