Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarım siyah.Zarar vermeden rengini nasıl açarım?

gamze_esra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2009
280
0
kızlar saclarımı sıyaha boyuyorum aslında sewıyorumda ama herkes oldugundan buyuk gosterıo dedı moralım bozukk :KK43:((( acmak ıstıyorum yakmadan ne yapıcam ben......kafamçokkarıştısenağlama:Saruboceq::emir_bebek:

ben 22 yasındayım..saclarımı 1 senedr boyuyorum aslında daha once kumraldı sımdı daha sert duruyosun dedıler kızlar :KK43:

Benim de saçlarım siyah...
Forumda bu dertle ilgili 2,3 konu var.
Benim onlardan anladığım beyaz sabunla yıkayarak saçın siyahını akıtmak sonrasında emin bir kuaföre giderek açtırmak..
Bir aydan fazladır zeytinyağlı sabunla yıkıorum saçlarımı (sonrasında saç kremi kullanın).. Saç rengimi açtı ama mucizevi derecede değil tabiki. Sabunla yıkamanın gördüğüm en belirgin faydası saçımın dökülmesini engellemesi oldu...
Ben de güvenilir bir kuaför arayışına girdim şimdi...
Forumda sanırım yasak ama öneride bulunabilecek arkadaşlardan özel mesaj bekliorum. Sevgilera.s.

bende turplu suyu okudum burdan ama bılmıyorumkı kafam karısık bu beyaz sabunu bırde ben denıyım barı ne kadar acılsa kardır canım cok tsk ederım bılgılerın ıcın a.s.

bende turplu suyu okudum burdan ama bılmıyorumkı kafam karısık bu beyaz sabunu bırde ben denıyım barı ne kadar acılsa kardır canım cok tsk ederım bılgılerın ıcın a.s.

turplu suyu ben de okumuştum ama denemedim. rica ederim...
Bu saçtan kurtulursam yazıcam büyük harflerlen foruma sırnaşık şey

cnm sizin saçlar boya benm kendiminki simsiyah ben nası açayım:KK70: yıkayıp akma gibi bişi de yok:KK70:

anım sacın dogal oldugu ıcın cok ama cok sanslısın sıyah boya saca işliyorr :KK43:(( sana bır tavsıyem var lorealın ultra acıcılı serısını kullan en acık tonunu dogal koyu saclar ıcın cok ıyı bır boya bence bır ıkı yapısta rahat acıcaksın..optumm kaydirigubbakcemile5

arkadaslar ben saçlarımı 3 ay önce garnıer koyu kahveye boyadım fakat sonuç çok kötüydü.simsiyah oldu saçlarım.ama zamanla acıldı.şimdi kahveye döndü.ama ben kumral veya karamel yaptırmak istiyorum.kuaförüme sordum.oryal kullanmam gerek dedi.ya oda saça çok zarar veriyomuş.napıyim sizce?CADIARZU

canım bence eger acelen yoksa bunu bellı bır bucuk ayluk falan bır zamana yay vede lorealın ultra acıcılı serısını bıkez sur 1 hafta sonra ultra acıksarı herhangı bır boyanın kullan ve 20 25 gun sonra yıne loreal ultra acıcılı kahvelerınde kullan derım kaydirigubbakcemile2a.s.

arkadaşım, bak benim saçlarımı anlatayım sana.. önc kızıla boyadım sıkıldım kahveye boyadım sonra tutmadı aktı siyaha boyadım.. sonra ondanda sıkıldım gölge yaptırmak içinbi kuförle konuştum bana saçların yanar dedi sonra iyibirkuaföre gittim. saçlarımı bitkisel birşeyle açtı ama kesinlikle oryal kullanmadı.. böle boya gibi saçına sürüyor sonra ısıyla saçının renginiaçıyor.. bu işlemden sonra saçlarımı kumrala boyadı sonrada gölge attı.. tabiki saçımın uçlarında yıpranma oldu biraz ama o kadar olacak tabi. düşün kızıldan dönmek çok zor ve ben kızıl üstüne siyah boyamıştım. onu açtırdım ve de gölge bile attırdım :) sen kahve yaptıysan işin çok kolay hem gölgede attırmayacaksın sadece tek renge boyayacaksın.. sadece doğru kuaför seçimi yap..

he sakın oryal gibi bi hataya düşme bazılar bitkisel bişyle açacam dio ama yine oryal kullanıo. zaten anlarsın oryal böle beyaz oluo ve çok kötü kokuo. hadi kolay gelsin..

ya bide bişey sorucam.benim saçlar kahverengi ya kendim papatya yada turp suyuyla açabilirmiyim.rengi enfazla ne kadar acılır yani ne renk olur?bu yöntem saçı yıpratırmı?

canım ben bı kere sıyaha boyadım bın pısmanım bır bucuk yıldır acamadım dogru duzgun..en son bıtkısel acıcı ıle actı kuaforum.yınede yıprandı.kesınlıkle sıyaha boyamayın ben cok cektımmmmmmmmmm..

benimde siyah.. öyle kömür gibi değil ama.. altında da kızıl var.. kızıldan sonra mavi-siyaha boyamıştım.. her banyona girişimde sabunla yıkıyorum..şimdiki istedğim renk de SARI! peh! nolcak:KK43:

X