Hamile kalmak isteyenlere bir tavsiye

dilayza

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2008
314
153
arkadaşlar ben hamile olduğumu yeni öğrendim.geçen ay bu sitede bir şey okumuştum ve onu denedim.yaptığım şey şuydu adetimin son üç gününde bir tencere su kaynatıp içine bir bağ maydonoz attım ve onun buharına kalkmadan 1 saat oturdum.su soğudukça sıcak su eklettim ama kendim kalkmadım.3.günün sonunda bebek için çalışmalara başladık ve şu an hamileyim.onunla ilgisi var mı bilmiyorum ama yine de isterseniz bir deneyin.sonuçta her şey allahtan.allah isteyen herkese nasip etsin.

dilayza Allah bağışlasın darısı başımıza,bu söylediğin ilitihap sökücü olabilir mi?Maydonuzun idrar yolu enfeksiyonuna ciddi etkisi olduğunu duymuştum,enfeksiyonda gebeliği engelleyen bir faktör.

ben şöyle yaptım.normalde adetim 5 gün sürüyor adetimin 3. 4. ve 5. günleri su buharına oturdum 5. gün önce banyo yaptım su buharına oturdum ve şansımızı denedik şu an hamileyim.allah isteyen herkese versin inşallah.

öncelikle gözünaydın canım.. anlayamadığım; su buharına nasıl oturuyosun .. neyin üzerine oturdun yani?? yapmaya kalksam apışıp kalcam çünkü ; tencerenin üzerine mi oturuyoruz.. :roflol:

heralde leğene filan koydun tencereye kan damlar ya olurmu öyle bide kaç saat oturmuştum peki buhardan sonramı banyo yaptın

bu arada allah bağışlasın cnm

slm dilayza biz tam anlayamadık da nasıl yaptın bana da eveligi kaynat suyuna otur dedi birçok kişi ama ben üstelik ayağımı da yaktım bunun üzerine de daha oturmadım tam olarak anlatırsan seviniriz hastayken nasıl oturdun ve hiç kalkmadım su eklettim diyon mesela benim 6 gün sürüyo 7. gün banyo yapıyom nasıl yapcam sölersen sevinirim :))

bence bu size vesile olmuş o kadar bu kadar kolay değil bu işler Allahım vermek istemiş vermiş işte...bu yöntemi şahsen denemem bekleyemem öyle adet günü hele de :KK43:(

Kızlar aynı yöntemle görümcemde hamile kalmış hem de doktor 2. çocuğun olmaz senin dediği halde... Bana da geçen gün önerdi leğen gibi bişeye oturuyosun adetin son günlerinde...

arkadaşlar ben de bu ay maydonoz buharını yaptım şu anda beklemedeyim size nasıl yaptığımı anlatayım: ben su yerine sütle yaptım sütün içine bir demet maydonoz kattım iyice kaynattım sonra kaynattığım karışımı leğene döktüm yere eski bir battaniye hazırlamıştım battaniyenin üzerine leğen leğenin üzerine ben iyice çömeldim(ayrıntılı yazıyorum çünkü ben nasıl oturacağımı bir türlü anlayamamıştım sağolsun bir arkadaş iyice anlatınca anlamıştım)süte değdim değeceğim yani:) belimle beraber leğeni battaniye sardom iyice sardım ki buhar ve sıcaklık puf diye uçup gitmesin battaniyeyle sıcaklığı korudum 20 dk bekledim zaten soğumaya başlıyor bacakların tutuluyor.bunu yaptıktan sonra da kendinizi üşütmemeniz gerekiyor dikkat edin.Ben böyle yaptım bakalım 22 kasım 25 kasım arası adet olacağım sonuçu yazarım

Son düzenleme:
yok canlarım hamile kalamadım boşu boşuna uğraşmışım bizim sorunumuz farklıymış bütün bunları denemeden önce tüm testleri eşinizinkileri de dahil yaptırın boşu boşuna uğraşmayın sorun ne bilmeden uğraşınca zaman kaybı ve hayal kırıklığı oluyor şimdiki aklım olsa hemen dok. gider ve tüm testleri yaptırır sorun olup olmadığını erkenden anlardım ve belki hamile bile kalmış olurdum.

maydonoz iyii bir ilthap sokturucü.......

bende çok yaptım bunu ama ben bebek için değil idrar yolları iltihabından kurtulmak için suya maydonoz koyup oturdum süte aynı şekilde hatta 1 kaşık vicks bile koyup oturmuşluğum oldu iltihabı söktüde bebek olmadı :KK1:

Son düzenleme:
iltihap söktürüp kanalları açan bir yöntem
adet dönemi içerisinde yapılması pek mantıklı gelmedi bana biter bitmez yapılabilir belki

adetliyken veya temizken bilmiyorum ama arkadaşım 5 seneden sonra bu yöntemle hamile kaldı leğenle falanda uğraşmayım kovaya oturun hem buharda dırek temas eder kaçmaz söylediğine görede avuç içi kadar akıntı gelmiş

X