Sivilceli Ciltler Gülsuyu mucizesi

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ben aviva gül suyu kullanıyorum bitince gülsah deneyeyim dedim ama acayip kurutuyo gittim yine aviva aldım üzerinde doğal oldugu yaziyo bilemem ama cildime çok iyi geldi renk farklılıklarını dengeledi yumusatti su ara bim de uygun fiyatli aviva gül suyu var 2,95 galiba 300ml gülsah 1,95 ti 450ml ama bi ise yaramaz benim cildim kuruya dönük karma cilt sivilce problemim su aralar pek yok tek tük

Son düzenleme:
Ben de Aviva Gülsuyu'nu 3 senedir kulanıyorum. Ben ve kullanan tüm arkadaşlarım çok memnunuz. Ürün % 100 doğal olduğu için cildimi müthiş pürüzsüz, doğal ve parlak yapıyor. Bence diğer markaların toniklerine dünyanın parasını ödemeyin. Böyle doğal ve güzel bir ürünü bu fiyata bulmuşken kaçırmayın derim.

Gülsuyu yagli ciltler için pek iyi gelmiyor ama gul sabunu diye bir sey denedim seffafimsi pembe bir sey bayagi kuruttu tavsiye ederim aktardan 5tl ye almistim.

ben doğal gül suyu kullanayım dedim cildime ama sivilce patlaması yaşasım gül suyu yağlı oluyormuş meğer yağlı ciltlere uygun değil kuru ciltlere uygun olur bence ama.

X