Sivilceli Ciltler Gülsuyu mucizesi

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

bogurtlen_88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2009
8
0
35
selam arkadaşlar benim de yüzümde bi sürü şiş sivilce var ve bıkmıştım artık bunlardan tv de dinledim gül suyu günde 2 kez pamukla temizlenerek giderildini duydum ve denedim cok ii sonuc aldım şişkinlik 2 3 günde gecti kırmızılığıda gecti tavsiye ediyorum herkese yalnız gül suyunu eczaneden almanızı tavsiye ederim sağlınız içinyerimsenibenyerimseniben

Yağlı ciltlilere hiç tavsiye etmiyorum gülsuyunu.
Ben de öyle her derde devadır, zararı olmaz diye Rosense'in %100 doğal gülsuyunu kullandım.
Sonuç mu...Açık olan gözeneklerim daha da belirginleşti.:1no2:
Gülsuyu yağlı olan ciltleri daha da yağlandırıyor.-tatlicadiarzu-
Ama kuru ciltliler rahatça kullanabilir bence.gamyoncuiremsu

Bende kullanıyor gülsuyunu. Marketten alıyorum otacının.
Sürdükten sonra yüzümün nefes aldığını hissediyorum...
Tonik işlemi görüyor bence..
Senin aldığının markası nedir canım???

gülsuyu gerçektende çok faydalı,a.s
benim cildim normal yani bir sorun yok cildimde.kaydirigubbakcemile2
bir ara hergün aksatmadan uyguluyordum cildim de parlama olmuştu..:dance:
markası: rosense'nin %100 doğal olanı.:kahve:

benım cıldım yaglıııııııııııııı kullanmayımmı

Valla canım ben dediğim gibi cildim yağlı olduğu için memnunkalmadım ve bu sitede gülsuyunun yağlı ciltleri daha da yağlandırdığını ve gözenekleri açtığını okudum birkaç kişiden.
Ama sen memnunsan bir süre kullanmaya devam et. Zaman içinde olumlu olumsuz etkilerini görürsün.:kahve:

Yağlı ciltlilere hiç tavsiye etmiyorum gülsuyunu.
Ben de öyle her derde devadır, zararı olmaz diye Rosense'in %100 doğal gülsuyunu kullandım.
Sonuç mu...Açık olan gözeneklerim daha da belirginleşti.:1no2:
Gülsuyu yağlı olan ciltleri daha da yağlandırıyor.-tatlicadiarzu-
Ama kuru ciltliler rahatça kullanabilir bence.gamyoncuiremsu

kesinlikle katılıyorum..
benimde cildim yağlı kullandım bi süre gözeneklerim acayip açıldı keşke kullanmasaydım ii gelmedi banada :teselli:

Rosense'ın gülsuyunda gözenekleri sıkılaştırır yazıyor bideÇok üzgünüm çoook
Ben toniğini de kulladım o kadar para verip.-tatlicadiarzu-
Hiç mi etki etmez yahu:kızgın:

gülsuyuyla cildini rezil edenlerden biri benim.o kadar methini duyunca kullandım.şu an açık gözenekler ve bu yüzden oluşan minik sivilcelerle uğraşıyorum.yağlılar ve hatta karmalar kullanmasın bence.benim cildim karma çünkü.

benimde karma canım ya ama gunlük kullanıyorum bu ara masallahı var cildimin insallah düzelcek iyceeekaydirigubbakcemile2

cildi yağlı-karma olan kesinlikle kullanmamalı...
tecrübelerime dayanarak söylüyorum.her ne kadar yararlı olduğu dilden dile gezsedeeee:1closedeyes: yağlı ciltte olmadığı kadar siwilce çıkartıyo dengesini bozuyoa.s
bizzat denedimşakkıdı

gülsuyuyla cildini rezil edenlerden biri benim.o kadar methini duyunca kullandım.şu an açık gözenekler ve bu yüzden oluşan minik sivilcelerle uğraşıyorum.yağlılar ve hatta karmalar kullanmasın bence.benim cildim karma çünkü.
bende tv de izleyip kosa kosa gidip gulsuyu aldim benim cildimde karma:1no2: ay korktum simdi. ne yapiyim atayim mi cope:sm_confused::uhm:[/SIZE]

birde üzerine ya vedud okuyun bak nasil güzel oluyorsunuz herkez dönüp dönüp yüzünüze bakiyorkaydirigubbakcemile3

valla kizlar inanmiyacaksiniz belki ama cildim roaccutandan sonra tertemizdi hic sivilce yoktu, bende tonik islemi yapsin diye saf gulsuyu aldim.. 2 hafta icinde yanaklarim berbat su anda suratimda kistli aciyan sivilceler var cok aciyo , cildim berbat valla :S su anda o kadar berbatki disari bile cikmak istemiyorum koca koca agriyan sivilceler eski haline dondu.

allah bin beter etsin dicem gul suyunu cikarani :KK43:

kızlar ya doktora gitiiğimde bna gülsulu tonik karışımı veriyo herseferinde bu doktorlar da mı bişeyden anlamıyo ya oof:KK43:

benimde cildim yağlı gülsuyu hiç iyi gelmiyor ve artırıyor sivilceyi onun yerine elma sirkeli tonik yapın yada elma sirkeli su ile durulayın yüzünüzü ilk günden yağı dengeler.

Son düzenleme:
kızlar bende gül suyu mağdurlarındanım yeni anladım.yaklaşık 3 sene önce hap kullanmıştım( şu yan etkisi çok olan) ve sivilcelerden kurtulmuştum 2-3 hafta önce doğal diye gül suyu alıp kullanmaya başladım ve yüzümde kocaman sivilceler çıkmaya başladı stresdendir diye düşündüm ama stres yapacak bişe de yoktu:KK70: şimdi paylaşımları okuyunca artık gül suyuyla işim bitmiştir.bu sivilceleri nasıl geçirecemmm:KK43:((((

bende gülsuyu aldm bugn rosensenin cildimde karma kullanmym mı kötü mü şimdi ya :KK43:
çok üzüldm şimdiiii :KK43: hayalkırıklığı

bende gülsuyu aldm bugn rosensenin cildimde karma kullanmym mı kötü mü şimdi ya :KK43:
çok üzüldm şimdiiii :KK43: hayalkırıklığı

Benim de cildim karma, bir ay önce gülsuyu sürmeye başladım. Regl dönemlerimde normalde bir iki tane sivilce çıkardı, bu sefer alnımda bir sürü çıktı. Ben bir daha yüzüme sürmeyi düşünmüyorum. kolonya gibi kullanıyorum kalanı da.

X