Tavsiye / Selülite, kıl batmasına, ölü deriye iyi gelen banyo süngeri

XSXimal

Üzeni yolla... Salla...
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2007
2.082
9
Kızlar bu banyo süngerini duş jeli alırken yanında hediye olarak verdiler.
İlk önce sert geldi ama sonra alıştım.
Gerçekten çok güzel temizliyor vücudu.
Yeşil yeri bütün ölü deriyi alıyor.
15086744ma1.jpg

85157400qx5.jpg

Beyaz yeri masaj yapmak için, hep kan akışını hızlandırıyor, hemde fark ettim ki selülite gerçekten iyi geliyor. Ayrıca batık kılları kaldırıyor.

ssszl5.jpg

Boyuda bu kadar.
Duş jelini üzerine sıktığınız zaman diğer file lifler gibi akıp gitmiyor.
Sıktıkça içinden köpük çıkıyor.
Ben bu yazdan beri kullanıyorum çok memnunum herkese tavsiye ederim.:lepi:

Kızlar konuyu bu bölüme açtım ama alt forumda konu açmak için "yeni mesaj" butonunu göremedim.
Mod. arkadaşlar uygun yere taşırlarsa sevinirim.
a.s.

hangi duş jelinin yanında verdiklerini yazmamışsın bayağı araştırdım ama bulamadım acaba duş jelinin ismini ve fiyatını yazarısın

bencede harika bi sünger.bende duş jelinin yanında almıştım.pal var ya hani o duş jeli:p gerçekten inanılmaz masaj için özellikle.ama bir iki ay sora tabi sürekli kullanımdan eridi parçalandı.haliyle sünger.bida nerden bulcam bilmiom tek satılsa alcam.ama duş jelim bitmedi daha:KK43:

hangi duş jelinin yanında verdiklerini yazmamışsın bayağı araştırdım ama bulamadım acaba duş jelinin ismini ve fiyatını yazarısın

Canım reklama girer diye duş jelinin adını yazmadım.
Şimdi kampanya bitmiş galiba bir tane daha alayım dedim ama bulamadım.
Masajlı banyo süngeri yazarsan benzeri bu çıkıyor, oda nerede satılıyor bilmiyorum.
Büyük marketlerin kozmatik yada kişisel temizlik reyonlarında olabilir belki.
XR561.jpg

benım ablamların evınde banyosunda bunlardan dolu merak etmıstım neden dıye sanırım bundan olabılır, ablam cok düşkündr bakımına.
ilk resımdekı sungerlerden kullanıyor sanırım.

nerden bulcaz arkadaşlar bida ya.bilen varsa sölesin.benimki parçalandı:KK43:

Valla canım benimki hala sağlam duruyo, ama marketlerde bende hep bakınıyorum.
Aynısı olmasa bile benzeri olsun yeter, bulursam 1-2 tane yedek alıcam valla..

Valla canım benimki hala sağlam duruyo, ama marketlerde bende hep bakınıyorum.
Aynısı olmasa bile benzeri olsun yeter, bulursam 1-2 tane yedek alıcam valla..

ben baya kaptırmışım heralde kendimi sünger bile dayanamadıkaydirigubbakcemile3
bende arıyorum canım aynısı olmasada yedeklicem 3-5 tane.bulursan banada hbr verirmisin.öpüyoruma.s.

arkadaşlar aradım marketlerde tek satan yer bulamadım.bende mecburen yine duş jeliyle beraber aldım.iki tane süngerler için iki koca boy jelim oldu:)))

arkadaşlar aradım marketlerde tek satan yer bulamadım.bende mecburen yine duş jeliyle beraber aldım.iki tane süngerler için iki koca boy jelim oldu:)))

Ya ben bulsam jeli ile almaya razıyım ama kampanyası bitmiş.
Sadece duş jelleri var...
Sende güle güle köpüklen canımdelikafadulden

bu süngeler heryerde satılıyor kızlar. dus jeliyle görmedim ama.
birmilyoncularda bile var.cok kullanıslı. ben kabak liflerimi kullanmaya baslamadan önce kullanmıstım.
ama birazcık canım yandı:S

bu süngeler heryerde satılıyor kızlar. dus jeliyle görmedim ama.
birmilyoncularda bile var.cok kullanıslı. ben kabak liflerimi kullanmaya baslamadan önce kullanmıstım.
ama birazcık canım yandı:S

Canım bende bulamayıp ucuzluk pazarından almıştım ama çok sert çıktı...
Kullanamadım bıraktım...
-tatlicadiarzu-

arkideşlerr antalyada nerde bulabilirim bu süngeri yardım ederseniz sevinirim hihoyyyt

kızlar ben kesin çözüm buldum....kabak lifi aktarlarda var suyu görünce yumuşuyor,2 gün sadece ılık suyun altında kese yaptım hem bacaklarımdaki pürüzden hemde batmalardan kurtuldum....

kesinlikle tavsiye ederim

X