Vaniqa Tüylerden Kurtulmanın Kesin Yolu

kremi kullanırken işe yarayabilir de ben etkisinin sürekli olacağını pek sanmıyorum,sonuçta enzimin kökünü kurutmuyor ya, sadece kullanıldığı sırada enzmin çalışmasını engelliyordur.

ya ıste her neyse ben alıcam da tr den almak ıstemyorum cok fıyat farkı var
usadakı sıteler de doktor recetesı ıstıyor turk doktorları da kabul etmıyorlar
ama ben sankı ıngılteredekı bazı sıtelerde 15 gram recetesız satıyorlardı dıye gormustum
sıteyı bulmam lazım
hem hep recetelı satılıyora tr dekı sıte neden recete ıstemıyor?? alla alla

edaöztürk canım iki tanesi işimi gördü derken tamamen mi kurtuldun o zaman bende almak isterim

edaöztürk canım iki tanesi işimi gördü derken tamamen mi kurtuldun o zaman bende almak isterim

%80'i gitti kıllarımın. çok memnunum. çok güvenle kullanılabilecek elit bir krem kesinlikle tavsiye ediyorum. zaten fda onayının olması da bunu gösteriyor.

fda onayı almış bir ürün vaniqa ama sanırım en çok yüz kıllarında etkili olmuş
ornitin dekarboksilaz enzimini(Kıl büyümesini ve proliferasyonunu sağlayan enzim) inhibe eden eflornitin etken maddesiymiş
sanırım çok pahalı ve reçete ile satışının olması sebebiyle çok fazla kullanım alanı bulamamaktadır ve bu yüzden kullanıcı yorumları yetersiz gibi

Peki sadece bu isleme dayanarak yani ornitin dekarboksilaz enzimini inhibe eden eflornitin etken maddesi ile bir krem uretimi olmaz mi? Ama bu etken maddeleri saf halinde bulmak kolay degildir sanirim, bu maddeleri ureten bakterileri cogaltip, o maddeyi filtre etmek lazim tahmince ve sonra vs'leri geliyor.. herhalde maaliyeti bu sebepten cok.. Sen galiba kendi kremlerin uretimini yapiyordun, bir ara bahsetmistim..

eflornitin hcl sentetik olarak labaratuvar ortamında geliştirilmiş bir ilaçtır.
benim çalışmamda ornitin dekarboksilaz enzim inhibitör ajanları ana aktivite olarak dikkate alınmamıştır.
çalışma hakkında daha fazla yorum bildirmek istemiyorum(polemiklere sebebiyet vermemek adına)

eflornitin hcl sentetik olarak labaratuvar ortamında geliştirilmiş bir ilaçtır.
benim çalışmamda ornitin dekarboksilaz enzim inhibitör ajanları ana aktivite olarak dikkate alınmamıştır.
çalışma hakkında daha fazla yorum bildirmek istemiyorum(polemiklere sebebiyet vermemek adına)

anladim, cevap verdigin icin tesekkur ederim. Bazi bilgileri vermeme sebebine anlayisla karsiliyorum, haklisin. Aklima takilmisti o yuzden sormak istedim.

evet canım bunu bende biliyorum ama duyduğuma göre yurt dışındakiler bile zor alabiliyormuş bu kremi :KK50:

xxxxx
:18:
kesinlikle reklam için atmadım linki..
sadece çok pahalı ve 200'ün üstünde denildiği için yazdım..
eğer kullanan varsa deneyimlerini paylaşsın burda..
çünkü bende de kullandığım bir ilaç yüzünden çene altı bölgemde tüylenme oldu..
eğer işe yarıyorsa kullanmayı düşünüyorum..
sağlıcakla kalın:KK66:

Son düzenleyen: Moderatör:
xxxxx
:18:
kesinlikle reklam için atmadım linki..
sadece çok pahalı ve 200'ün üstünde denildiği için yazdım..
eğer kullanan varsa deneyimlerini paylaşsın burda..
çünkü bende de kullandığım bir ilaç yüzünden çene altı bölgemde tüylenme oldu..
eğer işe yarıyorsa kullanmayı düşünüyorum..
sağlıcakla kalın:KK66:

doktoruma danistim, kesin cözüm degil dedi.. 3-5 ay kullanirsin tamamen tüylerin gittigini görürsün ama ilaci biraktigin anda zamanla tekrar tüylenme baslar,
sadece cebine ve zamanina yazik olur dedi kadindoktorum.. pahali bir ilacmis.. bende o yüzden almadim
yüzümde cok az bi tüylenme var kabullendim artik, belki ilerde bebek olunca dökülür hormonlardan..
cenem ve dudak üstümü iple aliyorum ve azaldilar :)

bi sitede 59 lira orjinal distribitör diyo bi başka sitesi daha var 279 lira

vaniqa plus diye aratırsan canım tüyevedaydı sanırım sitenin adı.. pahalı satılanla bunun kutusu aynı değil bunda plus yazıyo bi de .. aradım geçen gün, dediki işte onun içinde kimyasal madde var bu doğal olanı.. o reçeteyle yazılıyor buna reçeteye gerek yok ama aynı firmayız aynı etkiyi gösteriyo falan dedi.. aklım çok karıştı alıp almamak konusunda.. daha önce bitkisel içerikli biçok şey denedim ama sonuç yok bu da böyledir diye bilmiyorum yaa çok kararsızım.. bu da diyo tabi memnun kalmazsan ürün iadesi vs

teşekkür ederim canım, baktım şimdi siteye. bu diğerine göre daha çok duruyor. ben bir ay önce kadar 279 tl verip vaniqa aldım. yüzümdeki tüyler için kullanıyorum. çene, bıyık,favori, yanaklarda yani tüm yüz bölgesinde. günde iki kez sürmeye çalışıyorum. şu anda hala çıkanlar var ama çokta azalma oldu. birde geç çıkartıyor. etki etme süresi minimum 8 haftaymış. benim tüyler kalın ve siyah oldukları için belki daha geç etki eder diye düşünüyorum. krem bitene kadar kullanıcam. eğer fayda görürsem bir tane daha almayı düşünüyorum.
vaniqa plus'ıda kullanan varsa denemek isterim. yüzüm için bioder ve dermonox da kullandım ama bi işe yaramadı.

ben bir ay önce kadar 279 tl verip vaniqa aldım. yüzümdeki tüyler için kullanıyorum. çene, bıyık,favori, yanaklarda yani tüm yüz bölgesinde. günde iki kez sürmeye çalışıyorum. şu anda hala çıkanlar var ama çokta azalma oldu. birde geç çıkartıyor. etki etme süresi minimum 8 haftaymış. benim tüyler kalın ve siyah oldukları için belki daha geç etki eder diye düşünüyorum. krem bitene kadar kullanıcam. eğer fayda görürsem bir tane daha almayı düşünüyorum.
vaniqa plus'ıda kullanan varsa denemek isterim. yüzüm için bioder ve dermonox da kullandım ama bi işe yaramadı.

bioderi ben de kullandım hiçbir fayda etmedi, dermonox'u da bir ara almaya heveslendim ama vazgeçtim, vaniqa en etkilisi bildiğim kadarıyla, yalnız birşey sorucam canım, sen nasıl sipariş ettin? ben arıyorum bir haftadır, telefona cevap veren yok

telefonla sipariş verdim. ama bi kaç kez aradım açan olmadı. biraz geçti sonra tekrar aradım bir bayan çıktı, siparişi verdim.

X