Vaniqa Tüylerden Kurtulmanın Kesin Yolu

arkadaslar ben diger basliklarada yazmistim tüy konusunda burayida gorunce bi bakim dedim vaniqa da agda sonrasi sürülen bir kremmidir merak ettim, tüy dökücü ve azaltıcı diye satılan ürünler var piyasada marvel clean diye bir ürünü sormustum bir sayfada ama kullanıyorum diyen arkadaslar tekrar cevap yazmamışlar aranızda kullanan oldumu böyle bir ürünü hem tüy dökücü hem azaltıcı olarak satılan? Cok merak ediyorum arkadaslar bu konuyu o yüzden bu konuyada yazmak istedim yani canımızda yanmicak o kadar zamanimizda gitmicek dogruysa

ben o kremi kullanmadım canım ama vaniqa'yı günde iki kez sürüldüğünü biliyorum ve tabiki tüyler alınıyor. tüyler alınmadan bi kremin köklere etki etmesi bana biraz zor geliyor..

telefonla sipariş verdim. ama bi kaç kez aradım açan olmadı. biraz geçti sonra tekrar aradım bir bayan çıktı, siparişi verdim.

anladım canım, teşekkürler... biraz daha devam edeyim ben aramaya o zaman, ama tuhaf geldi açıkçası böyle telefona çıkmamaları....

VANIQA Krem Türkiye Resmi Satış Sitesi

kızlar reçete isteniyor diyenler olmuş, herkes bulunamamasından şikayetçi. bunlar sahte kozmetik firmalarından biri mi yani:26: distribütörlüğü bu kadar kolay alınabilir mi? reçete istendiğine göre durum ciddi ama resmen satışı var burada:44: fikri olan:26:

arkadaşlar bu resmi denilen siteden aldım 3 tüp aldım hiçbir işe yaramadı.inanmayın o kadar param boşa gitti.sakın o siteden almayın

X