Vaniqa Tüylerden Kurtulmanın Kesin Yolu

jayjay

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2008
1.587
9
kızlar bir sitede okudum-yabancı bir sitede
tüylerin büyümesine neden olan köklerindeki enzimi durdurarak tüyleri yok eden
bir krem var.. adı vaniqa
fakat tr de satılmıyor ve bu bir hastalıga karsı uretilmis topikal uygulama ürünüymüs
afrikada bir sinekten mi böcekten mi ısırıgından bir hastalık oluyormus
bu krem afrıkalı hastalar ıcın uretılmıs
fakat sonra bakmıslar kı kıllar cıkmıyor aa nasıl oluyor derken
arastırılmıs, hıcbır zararı yok
sadece uygulama bolgesındekı kılların kokundekı büyümeyi saglayan enzimi durdurup
kılı tamamıyla öldürüyor
bu aldıgımız bioder filan ya da oburleri gibi degil
kesin kes öldürüyor kılları
ancak; tr de yok
üretici firma ancak doktordan rapor alırsanız kremı sıze satıyor
ve tr ye gonderim yapmadıklarını soyledı ben customer service leriyle chat yaptım
asabım cok bozuk...

fiyatı cok cok pahalı 15 ml krem 89 dolarmıydı ne
napsak nası bulabılırız?bence bi sekılde almalıyız

ben de cok arastirmistim cicim ama malesef almak cok zor. yurtdsinda bir doktra gorunup ona recete yazdirman halinde alabiliyorsun bu urunu sadece ve dedigin gibi de malesef baya pahali/

ben de cok arastirmistim cicim ama malesef almak cok zor. yurtdsinda bir doktra gorunup ona recete yazdirman halinde alabiliyorsun bu urunu sadece ve dedigin gibi de malesef baya pahali/
evet cok zor ama bunu ureten fırma satmak ıstemıyor
ve bın dereden su getırıyor yok doktor raporu yok bılmem ne
guya normal tuylerın yokedılmesı ıcın urunu vermezlermıs
ancak anormal bır yayılım varsa mesela kadında yuzde sakal gıbı vs
ancak o zaman dr uygundur derse satarlarmıs,kaldı kı tr ye gondermezlermıs:1shok:

e bız napıcaz,kuzenım ıngıltereden alabılcegını soyledı
toptan ılac satısı-dagıtımı yapan bazı fırmalar varmıs
üreten marka gibi kasmıyormus, rapor mapor diye
bakalım arastırıyorum katı surette alıcam benı kımse durduramaz
cunku bendekı tuylerın bır kısmı sarı,olmuyor kı lazer vs
bi de iple aldırdıklarım nası sert cıkıyor
baska carem yok almalıyım

Arkadaşlar bu kremin orjinal sitesindne okudum ve kesinlikle kesin çözüm değil.Şöyleki: ancak kullandığın müddetçe çıkmıyor tüyler.Tüyleri engellediğine dair kesin onaylı tek krem ,üstelik 2-3ayda yüzde 50lere varan etkiyi gösteriyor fakat dezavantajı,sadeece kullandığın müddetçe çıkarmıyor olması.Bıraktığınızda ne artırıyor ne azaltıyor,aynı eski haline döndürüyor.

bir başlık vardı bununla ilgili ama silinmiş sanırım reçete problemiydi herkesin yakındığı:1no2:
fiyatı da cabası dediğin gibi.
alabilirsin canım inşallah,hiç muadili de yok sanırım piyasada.CADIARZU

bir başlık vardı bununla ilgili ama silinmiş sanırım reçete problemiydi herkesin yakındığı:1no2:
fiyatı da cabası dediğin gibi.
alabilirsin canım inşallah,hiç muadili de yok sanırım piyasada.CADIARZU

hayır ben okudum ve emnıım kı %60 yok ediyor zaten %60 ı gıtse daha ne ısterım
kalıcı olarak yok ettıgını bılıyorum , enzımı durduruyor buyumeyen kıl nası cıkacak?
bır dur bakalım canım su ıdrar yontemını yenı duydum bı onu deneyım valla ben alıcam
nası olursa olsun

keşke daha kolay bir ulaşım olsaydı şu kreme.satış rekorları kırar kesinkaydirigubbakcemile3

bn tüy çıkımının doğal bişi olduğunu we engellenmememsi gerekktiğini düşünüyorum. bnce lazer bile zararlı çnkü wücuda kimyasal madde değiyo. bnmm annem 45 yaşında 3 5 tüyü war yani we hiç bişi kullanmamış ağdadan başka. tabi çok rahatsız ediciyse o ayrı ama bnce herşeyi doğal akışına bırakmak daha idir sonuçta ağda war sir war,makinalar war, bi tende etkili olan size zararlı olabiilir. elbette bunlar bnm nacizane fikirlerm,herkesin kendi düşüncesi ama bn sadce fikrimi paylaşmak istedm. bi de mesela terleyerek vücuttan toksik madde atıyoruz ama koltukaltı rollon kullanıoruz tabi o zorunlu ama ne bileym o bile zararlı bnceee çnkü vücuttan atlması gereken bişiyin atılmasına engel oluroz keşke onun da doğal çözümü olsa,hatta hiç terlemesek,tüylenmesek :eek:

Tüy problemi ciddi oranda olanlar için senin dediğin gibi düşünmek mümkün değil canım..Çünkü enazından sonuçta psikolojini bozabilir..sosyal hayattan soyutlanmak isteyebilrsin..her gün uğraşmaktan kafaya takabilirsin..tüyü az olanlar bu kadar rahat konuşuyor bence :)

anamm ben yurtdisinda kaliyom.. benim doktor niye yazmadi bu kremi... vayyyyy kalles vayy... hollandada olurmu bu krem? hic duymadim eczane asistanligini okudugm halde... yeni bi urunmudur bu

yok tatlım yeni değil.ben ilk 2005'te duymuştum öncesini bilmiyorum ama.:uhm:

Ya kızlar gerçekten çiş ile tüylerden kurtulan var mı? Boşu boşuna yapmayalım yani... Birde gece yatarken sürülecekmiş, kocama rezil olurum walla...:eek:

Tüy problemi ciddi oranda olanlar için senin dediğin gibi düşünmek mümkün değil canım..Çünkü enazından sonuçta psikolojini bozabilir..sosyal hayattan soyutlanmak isteyebilrsin..her gün uğraşmaktan kafaya takabilirsin..tüyü az olanlar bu kadar rahat konuşuyor bence :)

haklısın canım,tabi ben kendi düşünemi paylaşmak istedm sadece. ama gene de kimyasaldan önce biraz daha doğal çözümler bulunabilir bence en son çare kimyasal
olmalı diye düşünüyorum.bir de bu çiş olayı ile ilgili bir kitp okumuştum gerçekten herşeye faydalıymış,egzama sedef gbi hastalıklara ibile ii geliyormuş bnce araştırmaya değer,sonuçta kendi vucudumuzdan çıkan bişi fisfisfis

yan etkisi olarakda acne'ye yol acabiliyormus. sivilceliler kulanmasin bence. tuyleri zayiflatip gec cikmasini sagliyormus ama tamamiyla kurtulamiyoruz malesef.

fda onayı almış bir ürün vaniqa ama sanırım en çok yüz kıllarında etkili olmuş
ornitin dekarboksilaz enzimini(Kıl büyümesini ve proliferasyonunu sağlayan enzim) inhibe eden eflornitin etken maddesiymiş
sanırım çok pahalı ve reçete ile satışının olması sebebiyle çok fazla kullanım alanı bulamamaktadır ve bu yüzden kullanıcı yorumları yetersiz gibi

az sabredin biz göremedik ama çocuklarımız bi sürüşte tamamen kılsız olacakları ürünlere kavuşacaklarsempatiksalakcinni

Türkiye'ye ye satmıyorlamış ifadesine güldüm aman nolur satsınlar :p onlara kalduyduk hıh! herneyse şekerlerim bence fazla kimyevi maddeler kullanmayalım ne olduğu belirsiz ilaçlar v.s. asla tavsiye etmem öncelikle hormon testi şart fazla aşırı tüy var ise...

X