Ankara'da Gazi Hastanesine Gidenler

meselaney

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2008
60
5
hamilelik için gazi hastanesinde tedavi gören var mı arkadaşlar, gazi hastanesi ve oradaki doktorlar hakkındaki bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim. özellikle tavsiye edeceğiniz bir doktor varmı?

Bu bilgiler sana faydalı olurmu bilmiyorum ama,Gazi üniversitesi tıp fakültesin de prof.bülent tıraş var ama ben oraya gitmedim Prof. bülent traşın kendi tüp bebek merkezi var prof. hakan yaralı ile birlikte Hakan bey de hacettepe de prof. ikisi de çok iyi dr.lar anatolia tüp bebek merkezi, ankarada ki gürgan kliniğin de sahibi dr. adını hatırlayamadım ya gazi da ya da hacettepe de prof. istersen araştır.

Son düzenleme:
canım ankara gaziye gittim ben bundan 1 ay önce. doç. dr. mehmet erdeme. çok yoğun bir hastane ve ilk başta çok karışık geldi bana ilk gidişimizde tekrarlayan düşük için gittim ocak ayında 150 milyon verdim doç. muayene olmak için. sabahtan giriş yaptırdım akşam 4te işim bitti. adamlar bir oraya bir buraya koşturuyolar çok yoğunlar hatta beni bir hızlı muayene etti anlamadım bile nasıl vajinal muayane olduğumu sonra çok hızlı bir şekilde bir dizi tahlil istedi ve bizi gönderdi ben kesinlikle birşeyleri eksik yapmıştır bu kadar yoğunluga diyodum ama adam her testi istemiş. geçen ayda sonuçları almaya gittik bu sefer herşey daha kolayoldu muayene günü değildi zaten pazartesi ve çarşamba tahlil gösterme günü. odasının kapısının önünde biraz bekledik sonra geldi ve yorumları yaptı. ben araştırma hastanelerini tavsiye ederim sana özel kliniklerde hiç uygulanmaması gereken işlemleri sırf para almak için uyguluyolarmış boşa insanın canını yakıyolarmış gibi geliyo bana nedense. mehmet erdem bilgili bir dr. ama dediğim gibi çok yoğun ve az vakit ayırıyo. birde ikizi var ahmet erdem onu daha iyi diyolar ama sen bilirsin tabi karar senin. kadın doğum polikliniği girişte 9. katta. gitmeden önce randevu alsan bile aldanma sabah erkenden git kaydını yaptır fırsat bulduğunda dal içeriye:)) öyle randevu saati falan hikaye yani. ben tüm tahlilleri devlet memuru olduğum için bedavaya yaptırdım sadece özel hasta ücreti olarak 150 ytl ödedim. yine sormak istediğin soru olursa cevaplarım canım geçmiş olsun

ya pardon ben selda gazide ahmet erdeme gidicem 3 marta randevum var kısmet olursa normal doğum yapmak istiyorum acaba doktor doğumuma giriyormu

bu arada gazide özel oda ücreti varmı nekadar bilen varmı arkadaşlar nasıl olur orda doğum yapınca ahmet erdeme gidicem ona giden varmı acaba nasıl bi doktor

evet canım ben ahmet erdeme gıdıyorum yenı başladım banada arkadaşım tavsiye ettı nisanda tekrar gıdecem senın sorunun neydi

X