Manikr seti:((((

selin_as

mutluyum :)
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2008
5.777
9
arkadaslar mrb.malumunz 2 hafta bir manikur yaptran hatunlardnm.ama artık bir sağlıkçı olarak kuaforde manıkür setlerını(steril etseler dahi) kullanmak istemiyorum.oyuzden kendıme bir manıkur seti almak istiyorum.ama nerden alayım.iyi bir yer olsun istiyorum..siz bilirsiniz ne dıyrsunuz bu konuda?????????????????????

Bu konida hassasum:nazar:
Şaka bir yana en tiksinidiğim şeylerin başında gelir o aletler:1shok:
Hiç kendi makaslarımdan başka makas kullandırtmadım hatta parmağımı keseceklerini söylediklerinde bile:nazar:
Genelde böyle yapıyorlar,
"Makasınız körelmiş,bununla yapamam parmağınızı keserim derine inemem,vs.vs.vs."
Bende
"Ne kadar alırsa diyorum":nazar:
Şimdiye kadar bile iyi dayanmışsın canım,ben utanmasam suda bekletilen küçük kaptanda alıcam ama yazın pedikür için leğen taşımak zor geliyor:nazar:
Bence SOLİNGEN al,Gerçekten uzun ömürlü ve kaliteli oluyorlar...Şeniz

birisi basna yardım etsin çıldırcam heeeeeeeeee offffffffffffffff Çok üzgünüm çoook:mymeka:

Aynen ben de kuaförüme giderken kendi manikür setimi götürürüm..Tamam steril ediliyor kuaförüme de güvenirim ama ne bileyim ne olur ne olmaz, ortalık hastalık kaynıyor..

Piyasada güvenebileceğin markalar var, ama benim ki aklımda değil şu an..Alalı çok oldu.

offfffffff almak istiyorum ama nerden alcam fiyatıda orenmek istiyorum.kalıcı birsey olsun hem.

aynen yawrımmm bnm gttiğim yerde steril birde sağlıkçıyım ve bu konuda hassasım yaneee...

X