Gelinbaşı ve Gelin Tacı Gelin topuzu icin saclar nekadar uzun olmali?

fmk

EMANETIYLE TACLANDIRDI...
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2008
4.439
37
Yardimci olursaniz sevinirim!

Dügünüme 5 ay kaldi. Saclarimi uzatiyorum dügünde topuz yaptrimak istedigim icin.

Saclarimin uzunlugu omuz sevyesini gecti. Tarifi biraz zor oluyor söyle gögüs sevyesinde diyeyim. Saclarim cok yiprandi devamli saclarimi sariya boyatmaktan, bakimsiz ve cansizlar misir püskülü misali. Dügüne kadar boyamayi düsünüyorum kendine gelsinler diye.

Saclarimi kestirsem mi yoksa dügünden sonraya mi biraksam?
Topuz icin nekadar olmali saclar?
10 santim kesersem omuzlarimin tam üstünde olmus olur.

Sizlerden aldigim önerilere göre hareket edeceyim fisfisfis

Hiç telaşlanmayın.Kısa saçlara bile topuz yapılıyor.Postişlerle ve takma saçlarla.Hem illa topuz da yapmanıza gerek yok ki.

benim saçım çok kısaydı, ona bile topuz yaptılar, hem de hiç ek birşey kullanmadan.....

ayrıca bence kestir, sağlıklı saç her zaman iyidir, boyatma konusunda ise sen bilirsin tabi, yıpratma saçlarını ve kısa bile olsa eklerle sana istediğin saçı modelini yaparlar...artık herşeyin çaresi var bu konularda...

ben de geçen sonbahar saçlarımı kısacık kestirdim yaktığım için
sağlığına kavuşunca saçlar daha çabuk uzadı ama hala kısa ( omuzuma anca değiyor )

bu yaza kadar saçlarımın uzaması lazımm..ben topuz istemiyorum çünkü...nişanlımdan zaten azcık uzunum topuz yüksek olursa daha beter oluruz:roflol:

benimde omuzlarıma dökülüyodu ama gayet kolay topuz yapıldı
sana tavsiyem biraz kesdir kendine gelsin saç daha çabuk uzar ve dedigin gibi düğüne kadar boyatma hatta bakım yap
akartalarda karışım yaglar var banyodan sonra fıs fıs yapıyorsun saçın güneş gibi parlıyo besleniyo

benimde omuzlarıma dökülüyodu ama gayet kolay topuz yapıldı
sana tavsiyem biraz kesdir kendine gelsin saç daha çabuk uzar ve dedigin gibi düğüne kadar boyatma hatta bakım yap
akartalarda karışım yaglar var banyodan sonra fıs fıs yapıyorsun saçın güneş gibi parlıyo besleniyo

canım nasıl bir karışım bu fısfıslı olan şeyy:) bende kullanmak isterim:1hug:

X