Tnak bakm rnleri nerileriniz...

tripolog

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2006
272
3
ojeleri çıkardığımızda oluşan kötü görüntüyü düzeltmek için ya da manikürden sonra tırnaklarımızın güzel uzaması için ya da ojelerin altına tırnağımızı korumak için bakım ürünleri kullanırız ben de flormar kullanıyorum good bye cuticles diye bişey çıkarmış çok iyi tırnak etlerine sürülüyor ve çok güzel yumuşatıyor ve vitaminli tırnak yağı var o da çok iyi a.s ama hızlı uzama için çıkardığı ve bir de tırnak koruyucusunu hiç beğenmedim ikisinin de üzerine koyu renk oje sürünce çok çabuk soyuluyor nedense! o kadar iğrenç bi görüntü çıkarıyor kikafamçokkarıştı. ben istiyorum ki koyu renk ojenin altına bir oje süreyim ki tırnak hasar görmesin. kalyon da bu konuda iyi peki siz neler önerirsiniz? başka hangi ürünler var oje altına tırnağı koruyacak ürün önerilerimizi paylaşalım.
hatta ürünlerin resmini ekleyeyim
nail%20therapy%20aileHR.jpg
ads%C4%B1z.JPG

Son düzenleme:
Golden Rose'nin serisini aldım. Farklı farklı renklerde. Hepsini düzenli kullanıyorum, özellikle marine spa adlı bir jeli var ki tırnak yüzeyini pürüzsüzleştiriyor. Bende özellikle soyulmalar vardı, bakım yapınca tırnaklarım nemlendi ve esnek oldular. Soyulma ve kırılma sona erdi. Tavsiye ederim tanesi 3 TL gibi bir şey...

barielle cuticle remover krem kullanıyorum çok güzel.üstelik dudak kurumalarına dirsekte sertleşmelere karşı da kullanılıyor

El için kullanılan kremlerde ek olarak tırnak bakımı da dahil yazan kremleri kullanmanızı öneririm

X