Ümraniye Devlet Hastanesi'nde Doğum ve Doktorlar?

gamze21

Guru
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2007
2.384
4.295
38
slm kıslar 14 haftalık hamişim:emir_bebek:
ümraniye devlet hastesindde dogum yapan arkadaşlar nası biyer memnun kaldınızmı...
tavsiye edbilceniz bi dr var mı...bu konuda deneyimlerinizi yazarsanız sevinirim.

bi yakınım orada doğum yaptı 10 ay önce normal doğum ile asker eşi olduğu için hiçbir ücret ödemedi ve ertesi gün taburcu oldu şikayetçi değildi ama bebeğe biraz sert davranıyorlarmış sadece bundan yakınıyordu..gerisini bilemem canım...

başka bilgisi olan yok mu ... yardımcı olun kıslar hadiii...
kadın dogum dr. olarak kimi tavsiye edersiniz...dogum nasıl....

bak canım öğrendiğim kadarıyla ümr devlet hast.kalman gerektiğinde yanında refakatçi kalmasına izin vermiyorlarmış odalarlada 2 3 kişi kalıyormuş tek kişilik değilmiş öyle duydum sana söyleyeyim dedim..

Selam arkadaslar,yakın zamanda ümraniye araştırmada doğum yapan var mı ya da bilgisi olan?

slm kıslar 14 haftalık hamişim:emir_bebek:
ümraniye devlet hastesindde dogum yapan arkadaşlar nası biyer memnun kaldınızmı...
tavsiye edbilceniz bi dr var mı...bu konuda deneyimlerinizi yazarsanız sevinirim.

var cnm ismet tosun çok iyi bir toktor hamid güler de olabilir .ben help sendormu geç

ben ilk defa help geçirdiğim gün gitmiştim hiç gitmediğim halde fazlasıyla lgilendiler...Zeynep kamilden bile sevk edilenler vardı gayet güzel ilgileniyorlar doktrlarda hemşirelerde sen bilirsin ama tavsiye ederim

X