Anadolu Yakası Özel Hastane Doğum Ücretleri Hakkında Bilgi

Gulperi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2007
472
18
merhaba arkadaslar anadoluyakasinda ozel hastanede dogum yapanlar ucretlerini yazabilirlermi.ve memnun kaldiniz mi .dr ve ilgiden.ben kismet olursa epudural normal dusunuyorum.ve bu surekli kont.hastane degilde yakinda baska hast. doktoru cagirinca nasil oluyor fiyat nasil anlasiliyo.
hastaneler hakkinda 2009 daki fiyat olarak normal ,sezeryan ,epudural bilen varsa yazarsa sevinirim.

Acibadem hast. normal 6.300 tl sezeryan dogum 8.900 tl. Epudural norm.7.800
:1hug:
tesekkurlera.s.

Son düzenleme:
koşuyolu medipol hastanesi

normal-------------------------------1.500
sezeryan----------------------------2.500

SSK normal---------------------------950
SSk isteğe bağlı sezeryan----1.750
SSK zorunlu sezeryan----------1.500

epidurallerin fiyatlarından haberim yok :)))

Ben de 3 aylık hamileyim ve Medipol de doğum yapmayı düşünüyorum.Bu yazdığınız fiyatlar doktor dahil fiyatlar mı acaba cevap yazarsanız sevinirim.

evet maalesef bizimde gittiğimiz hastane medipol dr ise sema hanımdı...ama çooook yoğun

medicana normal sgk 1200 sgk sezaryen 2100tl
erdem hastanesi sgk normal 400 sezaryen 750tl
yunus emre hastanesi sgk normal 500 sezaryen 750tl
hospital türk sgk normal 260tl sezaryen 406tl

kızlar bu nee yaa hastaneler uçmuş:)bende yeni doğum yaptım normal oldu doğumum 9 ay boyunca kontrole gittiğim doktorum aynı zamanda doğumumada girdi bir daha hamile olsam yine aynı doktora giderim okadar memnunum yani hem doktordan hemde hastaneden.Doğum yapalı 50 gün oldu ve ben sgk 200 tl ye doğum yaptım.Ama doktorunu çağırırsan 150 tl fazla veriliyor epidural için ise 200 tl daha fazla veriyorsun.Benim doğuma gittiğim gece kendi doktorum nöbetçiydi ve ben toplam 2 saat sancı çektim baygınlık geirince bana sakinleştirici iğne yaptırdı 10 dk sonra doğumhaneye aldı hiç sancım yoktu 10dk sonra bebeğimi kucağıma aldım ve akşama da taburcu oldum :))çok rahat bi doğum yaptım.Sadece 200 tl ye verdim hastaneye:))).ALLAH herkese böyle bi doğum nasip etsin.

Son düzenleme:
kızlar bu nee yaa hastaneler uçmuş:)bende yeni doğum yaptım normal oldu doğumum 9 ay boyunca kontrole gittiğim doktorum aynı zamanda doğumumada girdi bir daha hamile olsam yine aynı doktora giderim okadar memnunum yani hem doktordan hemde hastaneden.Doğum yapalı 50 gün oldu ve ben sgk 200 tl ye doğum yaptım.Ama doktorunu çağırırsan 150 tl fazla veriliyor epidural için ise 200 tl daha fazla veriyorsun.Benim doğuma gittiğim gece kendi doktorum nöbetçiydi ve ben toplam 2 saat sancı çektim baygınlık geirince bana sakinleştirici iğne yaptırdı 10 dk sonra doğumhaneye aldı hiç sancım yoktu 10dk sonra bebeğimi kucağıma aldım ve akşama da taburcu oldum :))çok rahat bi doğum yaptım.Sadece 200 tl ye verdim hastaneye:))).ALLAH herkese böyle bi doğum nasip etsin.

canım sen hangi hastanede doğum yaptın

merhaba arkadaslar anadoluyakasinda ozel hastanede dogum yapanlar ucretlerini yazabilirlermi.ve memnun kaldiniz mi .dr ve ilgiden.ben kismet olursa epudural normal dusunuyorum.ve bu surekli kont.hastane degilde yakinda baska hast. doktoru cagirinca nasil oluyor fiyat nasil anlasiliyo.
hastaneler hakkinda 2009 daki fiyat olarak normal ,sezeryan ,epudural bilen varsa yazarsa sevinirim.

Acibadem hast. normal 6.300 tl sezeryan dogum 8.900 tl. Epudural norm.7.800
:1hug:
tesekkurlera.s.

ben anadolu yakası PENDİK ÖZEL ÖZKAN HASTANESİ nde doğum yaptım canım gelme imkanın varsa tavsiye ederim sana memnun kalacağından %100 eminim.Hayırlı doğumlar

hangi doktora gittin acaba

cnm ben opr.dr.murat mengüllüoğlu na gidiyordum bide seher ayşe hanım var ona da iyi diorlar ama teyzemi götürdük bigün acile o nöbetçiymiş hiç memnun kalmadık ondan tekrar ertesi günü murat beye gittik

canımcım özkan hastanesine çok yakın oturuyorum muayene için gittiğimizde süper kazıklıyorlar doğum ücretlerini sormak istediğimde bir bilgisinin olmadığını söylemişti veznedeki çocuk:kedi: bir bilgin var mı

cnm benim veznenin bilgisi yok veznenin arkasındaki odaya girip sorman lasım orası ilgileniyor o işlerle ben 6 ayoldu doğum yapalı 200 tl verdik normal doğuma epidural normal için 150 tl fark sezeryan için 400 tl demişlerdi tabi ssk olanlar için bu fiyatlar ayrıca ben 9 ay boyunca oraya gittim muayeneye sadece muayene ücreti ödedim ozamanlar 27 liraydı sonra 12 ye indirmişlerdi son ayımda tekrar 27 lira olmuştu öyle tahlil vb tetkikleri ben devlet hastanesinde yaptırıp götürüyordum doktorum uyarmıştı bu konuda:KK66:ben çok memnun kaldım bende tuzlada oturuyorum yani sürekli gidip geldim

cnm benim veznenin bilgisi yok veznenin arkasındaki odaya girip sorman lasım orası ilgileniyor o işlerle ben 6 ayoldu doğum yapalı 200 tl verdik normal doğuma epidural normal için 150 tl fark sezeryan için 400 tl demişlerdi tabi ssk olanlar için bu fiyatlar ayrıca ben 9 ay boyunca oraya gittim muayeneye sadece muayene ücreti ödedim ozamanlar 27 liraydı sonra 12 ye indirmişlerdi son ayımda tekrar 27 lira olmuştu öyle tahlil vb tetkikleri ben devlet hastanesinde yaptırıp götürüyordum doktorum uyarmıştı bu konuda:KK66:ben çok memnun kaldım bende tuzlada oturuyorum yani sürekli gidip geldim

canım benim doğumuma daha baya bi var henüz 11 haftalığım.
benim doktorum GATAda doktorumdan çok memnunum ancak GATAda sivillere hayati durum olmadıkça doğum yaptırmıyolarmış doğumu dışarda yaptırıcam sgklıyım. doktorumu dışardan getirirsem bu fiyatlara ek ücret alıyolar mı bilgin var mı?

bende güzel yalıda oturuyorum nenehatuna gidiyorum ama pek memnun değilim bu benim 3cü dr değiştirmem bende normal doğum dan yana dr arıyorum nenehatun sezeryandan yana hep şimdikten söylüyorlar bide ücreti fazla geldi bana herşeyleri para

bende normal doğumdan yanayım dr rumun normal doğum yaptırmasını istiyorum

Son düzenleme:
slm cnm bende tuzlada oturuyorum yakınmışısız:)valla ben nenehatuna hiç gitmedim çünkü hiç iyi şeyler duymadım sadce hilal hanımın iyi olduğunu duymuştum ama yinede gitmedim dediğin gibi hemen sezeryan diorlarmış ilk doğumlara ben pendiğe özkan hastanesine gittim ama benim doktorum şuan orda değil gebze devlet hastanesine gitmiş:KK43:

canım benim doğumuma daha baya bi var henüz 11 haftalığım.
benim doktorum GATAda doktorumdan çok memnunum ancak GATAda sivillere hayati durum olmadıkça doğum yaptırmıyolarmış doğumu dışarda yaptırıcam sgklıyım. doktorumu dışardan getirirsem bu fiyatlara ek ücret alıyolar mı bilgin var mı?

cnm benim zamanımda yanlış hatırlamıyorsam kendi doktorunu istersen doğuma 200 yada 300 tl fark veriordun ama benim doktorum ogün nöbetçiymiş benim şansıma fark vermedm ama hastane ve doktor olarak tavsiye edebilirim sana özkan hastanesini çok temiz ve çok güzel ilgi var hastanede istersen googleden özkan hastanesi diye girersen numarasını alıp arayıp bi sorarsın sAna daha iyi bilgiyi hastane verir ben yanıltmayım şimdiden hayırlı doğumlar ALLAH yardımcın olsun

cnm benim zamanımda yanlış hatırlamıyorsam kendi doktorunu istersen doğuma 200 yada 300 tl fark veriordun ama benim doktorum ogün nöbetçiymiş benim şansıma fark vermedm ama hastane ve doktor olarak tavsiye edebilirim sana özkan hastanesini çok temiz ve çok güzel ilgi var hastanede istersen googleden özkan hastanesi diye girersen numarasını alıp arayıp bi sorarsın sAna daha iyi bilgiyi hastane verir ben yanıltmayım şimdiden hayırlı doğumlar ALLAH yardımcın olsun

ilgin ve yardımın için çok teşekkür ederim canım kaydirigubbakcemile5

Kadiköy Şifa: Muayne 285 sezeryan 7300 normal 7200
Doktor dışardan getirirseniz;sezeryan 5200 normal 4600
Acıbadem:Muayne 270 sezeryan 11600 normal 9400 epidural 12500
Doktor dışardan getirirseniz;fiyatlar 4000 lira düşüyor.Bebek paketi (test tıbbi malzeme) 900
Medipol Sgk geçerli rakamlar: muayne 45 normal 1150 sezeryan 1750 epidural 500 ilave
Doktor dışardan getirirseniz normal 1000 sezeryan 1750 bebek paketi yatışlar dahil
Medicana:Normal 1300 sezeryan 2250 epidural 425 ilave
doktor dışarıdan getirirseniz normal 700 sezeryan 1200
Hisar Hospital:normal 4600 sezeryan5818
Doktor dışardan getirirseniz normal 3200 sezeryan 3700:emir_bebek:

X