K.B.B. - Kulak-Burun-Boğaz Ankara da önerebileceğiniz KBB Doktoru var mı? Özellikle Üniversite Hastanelerinin

mammek

Rabbim Sen bizi koru
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2008
1.604
2
Merhaba, burnumda sürekli kaşıntı var, faranitim hiç geçmiyor bu nedenle doktora gittim tomografi çekildi. Burnumda kemik eğriliği ve et büyümesi varmış, hatta sinüslerde kist varmış ama onları açmayalım dedi doktor. Ameliyat yani, ancak ben prof. ya da doçente de göstermek istiyorum. Önerebileceğiniz bir doktor var mı?

Merhaba, burnumda sürekli kaşıntı var, faranitim hiç geçmiyor bu nedenle doktora gittim tomografi çekildi. Burnumda kemik eğriliği ve et büyümesi varmış, hatta sinüslerde kist varmış ama onları açmayalım dedi doktor. Ameliyat yani, ancak ben prof. ya da doçente de göstermek istiyorum. Önerebileceğiniz bir doktor var mı?

merhaba arkadaşım devlet demir yolları gazi hastanesinde gerçek ilker şirin er var memnun kalacaksın 3 senedir kızımın doktoru ve teyzem burnundan amliyat oldu çok memnun

benim kızımın doktoru ankara gazide öğretim üyesi sabri uslu biz çok memnun kaldık. kızım 2 yaşında.ameliyat yaptı geniz etinden.

hacettepe 1 numara gerçekten.. eger özel gitmek istersen hacettepe ana bilim dalı baskanının(hala öyle mi bilmiyorum ama) adresini verebilirim.. ismi ERGıN TURAN. alanında 1 numara. google dan da arasıtrailirsin kendisini.

atatürk hastanesi kbb ahmet kutluhan ve ekibi mükemmel işler yapıyolar

Hacettepe Üniversitesi'nden Prof.Dr. Umut AKYOL , Gazi Üni. Prof. Dr. Sabri USLU ve Doç. Dr. Alper CEYLAN

Merhaba; Gazi Üniversitesi Prof.Dr.Sabri Uslu.Ben çevremden çok tavsiye alarak kendisini tercih ettim.Zaten hastaneye gittiğimde de çocuk velileri,yaşlı,genç odasına giren çıkan kim varsa memnuniyetlerini dile getiriyordu.Kemik eğriliği,et büyümesi vs..pek çok şikayetimden ötürü nefes alamıyor ve hem burun hem baş ağrısı çekiyordum.Ameliyattan sonra daha tamponlar alınır alınmaz hepsinden kurtulduğumu anladım.Tavsiye ederim.

prof dr can koç mesada da bakıyo özelide var şiddetle tavsiye ederim hem dostumuz hemde doktorumuzdur.

arkadaşlrrrr acil cevap karar vermem lazım....ankara üniversitsi gürsel dursun nasıl bir doktordur ameliyat olan arkadşlr veya tanıdıklrı varsa lütfen yazın...

arkadaşlar benimde oğlumun geniz eti ve bademcik ameliyatı olması gerekiyor banada bu konuda iyi bir doktor önerirseniz çok sevinirim bende üniversite hastanesi olsun istiyorum.birde bu ameliyatların maliyeti konusunda bilgisi olan varmı acaba

Merhaba; Gazi Üniversitesi Prof.Dr.Sabri Uslu.Ben çevremden çok tavsiye alarak kendisini tercih ettim.Zaten hastaneye gittiğimde de çocuk velileri,yaşlı,genç odasına giren çıkan kim varsa memnuniyetlerini dile getiriyordu.Kemik eğriliği,et büyümesi vs..pek çok şikayetimden ötürü nefes alamıyor ve hem burun hem baş ağrısı çekiyordum.Ameliyattan sonra daha tamponlar alınır alınmaz hepsinden kurtulduğumu anladım.Tavsiye ederim.

aynı problemler bende de var. ameliyattan değil de şu tamponlardan çok korkuyorum. tamponlar çıkarken çok acı veriyor mu? kaç gün sonra tamponlar alınıyor?

Kbb doktoru için tek güvendiğim isim Hakan SOYGÜR..eşimin ve arkadaşımın ameliyatları çok başarılı sonuçlandı..şimdide 4 yaşında kızımında doktoru oldu..hem doktorluğu hem insanlığı bir numara..

X