Saç Bakım Ürünleri Defne garl sampuan ve sabunu

Mini_mini

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2007
3.823
4.027
Evet bayanlar artık ben formulu buldumdelikafadulden DFN GARLI sampuan bu ısı bılıyor gercekten arkadasım bunun sampuanını ve sabununu kullanıyor bı yandan da entele suruyor bı haftada 2 cm uzama :ecrin_bebek: bende aldım bu sampuanı ve bugun ucuncu uygulayısım usenmeden hergun yıkıyorum saclarımı ısten yorgun gelsem bıle o ozenı gostermeye calısıyorum saclarıma bıraz dısımızı sıkarsak basaracagız bıraz sabır gereklı sampuanın adresınde zaten yazıyor hızla sac uzatma dıye ınanamıyorum hala gercekten mucıze tokasız tutmayan sacları su an tokasız baglanıyor bır hafta ıcınde hemde urun DFN GARLI SAMPUAN HAPIPOGLUNUN YANLIZ BASKA MARKANINKINI ALMAYIN

bende aktarda görmüştüm şampuanım bitince bende bitkisel alıcam ..saçındaki değişikler çok normal canım çünki bitkisel şampuan bizde bile bile hala kozmatik şampuan alıyoruz ..teşekkürler canım bilgilerin için..

ben 7 aydır kullanıyorum bu şampuanı ve harika bence. saçlarım zaten gür ve canlıydı daha da canlı oldu.

ben şampuanından da maskesinden de memnunum.. benim saç derim ne yağlı ne kuru, kurutmadı kesinliklea.s ayrıca kepek sorunumu da ortadan kaldırdı. saç derim sürekli pul pul dökülür ve kaşınırdı diğer şampuanlarda bu kesinlikle çok rahatlattı..

ısırgan otlu kullanıyordum çok memnun kalmadım şimdi bunu anlamayı dşünüyorum nerden bulabilirm eczanelrde varmıdr acabayerimseniben

yaaaaaaa :çok üzgünüm: benimki zaten kuruuuu napiim almiimiiii senağlama

al cnm, ama içine eklemeler yap, bal olur, bephantene ampul olur. çok güzel bi şampuan ama gerçekten kurutuyo saç tellerini. bi de tavsiyem alacaksan saç maskesini de al mutlaka, her yıkamada maskeyi de kullan saç kremi niyetine. o zaman kurutucu etkiden kurtulmuş olursun.

Benım az kaldı bıtsın bı daha alacagım cunku sacımın uzamasını hızlandırdı yalnız kızlar sabunundan pek memnun kalmadım bıraktım sabunu su gıbı erıdı zaten tavsıye ederım

kızlar bu şampuanın fiyatı nedir acaba??şutarafagittişutarafagitti

10 ytl ye aktardan aldım.benım saçlarımın uçları çok uru napıcam bana niye sattılar o zaman yahu ben nemlensin dedim bana kurutan şeyi mi verdi adam o zaman :S

Evet bayanlar artık ben formulu buldumdelikafadulden DFN GARLI sampuan bu ısı bılıyor gercekten arkadasım bunun sampuanını ve sabununu kullanıyor bı yandan da entele suruyor bı haftada 2 cm uzama :ecrin_bebek: bende aldım bu sampuanı ve bugun ucuncu uygulayısım usenmeden hergun yıkıyorum saclarımı ısten yorgun gelsem bıle o ozenı gostermeye calısıyorum saclarıma bıraz dısımızı sıkarsak basaracagız bıraz sabır gereklı sampuanın adresınde zaten yazıyor hızla sac uzatma dıye ınanamıyorum hala gercekten mucıze tokasız tutmayan sacları su an tokasız baglanıyor bır hafta ıcınde hemde urun DFN GARLI SAMPUAN HAPIPOGLUNUN YANLIZ BASKA MARKANINKINI ALMAYIN

habipoglunun olanı agır kokuyor GARDEF de güzel onu da tavsiye ederim

ben bu sampuan vwe kremini kullandım
kepek yaptı 2 ay kadar sabrettim ve eski sampuanıma döndüm offfff....
ne yapsam kar etmiyor yine dökülüyo yine dökülüyoooo

bende almak istiyorum bu şampuandann.. ama saçlarım çok kuru ve kopuyo.. kullanırsam daha çok kurur mu? kuru saçlar için yok mu ki bu şampuanın

ben dfn'den memnundum aslında ama içinde silikon olmasa da sles vs. var ne yazık ki :1no2: organicum aldım bu sefer, sles sls vs. yok içinde, saç derim daha iyi şuan :lepi:

şampuanla birlikte saç maskesini kullanabilirsiniz

saol canım da hangi şampuanla maskeyi kullanıcam:kedi: organicum ondan daha mı iyi? eczaneden alıyosunuz sanırım.. çok soru sordum k.bakma ama fiyatınıda öğrenebilirmiyim.. kuru saçlar için olanıda var bu sampuanın değilmi..
verdiğin bilgiler için simdiden teşekkürler...

X