Maske Tarifleri Yz beyazlatmak iin nerileriniz?

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
X

xxxxxxxx

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi xxxxxxxx
BENİM Bİ SORUNUM VAR YÜZÜM YIKAYINCA BEYAZ OLUYOR SONRA ARADAN YARIM SAAT GEÇİYOR KAHVERENGİ OLMAYA BAŞLIYOR

YÜZ BEYAZLATMAK İÇİN ÖNERİNİZ VARMI NE OLUR YAZIN:bbo:

• Konu Sahibi xxxxxxxx
ben bi aralar yapmistim ,burda okumustum gene,patatesi rendele ve yuzune sur bi yarim saat beklet yada bi sure yika beyazliyo,ben sevmedim beyaz goruntuyu bi dahada yapmadim zaten.......

• Konu Sahibi xxxxxxxx
la nolur bişe yazın bi kişi yazmış saoolsun

• Konu Sahibi xxxxxxxx
Ben arap kızı diye bir kremın yuzu beyazlattığını duymuştum.Aktarlarda satılıyor.Ben kremı sivilce için almıştım ama yaz olduğu için çok kullanamadım çünkü yuzumde sankı eriyip sıvıya dönüşüyor:uhm:

• Konu Sahibi xxxxxxxx
limon diyorum kesinlikle.ben ellerime sürüyodum yatmadan önce bembeyaz oldular.sonra yüzüme sürmeye başladım 2 gündür sürüyorum bakalım nasıl olcak,bence işe yarıcak.sende deneyebilrsin

• Konu Sahibi xxxxxxxx
az önce bi yerde okudum domates suyunu brendırdan geçirip unla karıştırp maske yapıp 10 dk bekletip yıkayınca yüzün rengi beyazlıyormuş. İyice araştırmadan yapmamak lazım ama denemekdede fayda var :):hulya:

• Konu Sahibi xxxxxxxx
:KK61:arap kızı kremi çok iyi bi etki bırakıyo ,bembeyaz yapıyo dene derim

• Konu Sahibi xxxxxxxx
Merhaba arkadaşlar,
Nette dolaşırken, beyazlatma ile bilgiye rastladım ve burda buna benzer bi başlık olduğunu düşünerek paylaşmak istedim.

"Cildi beyazlatmak için Uzakdoğu maskesi

Size içinde Hindistan cevizi sütünün de bulunduğu yüz beyazlatıcı özel bir maske önermek istiyorum. Yarım çay bardağı Hindistan cevizi sütünün içine bir çorba kaşığı ananas suyu ekleyin. İkisini karıştırın ve yarım saat deride bekletin. Soğuk suya batırılmış pamuk yardımı ile çıkarın. Bu maskeyi birer gün ara ile kullanın. Yüzün rengi zamanla açılır. Tende alaca bulaca görüntüde farklı renk tonlaması varsa, zaman içinde onları da giderir.

Hindistan cevizinin içinden çıkan ve peltemsi bir yapısı olan beyaz sıvı, içinde yüz derisi için çok önemli etken maddeleri barındırır. Hindistan gibi doğu ve Uzakdoğu ülkelerinde birçok kadının uyguladığı bir yöntemdir. Özünde birçok vitamin ve doymuş yağ asitleri yer alır. Ciltteki ince kırışıklıkları giderdiği ve yumuşattığı gibi özellikle de beyazlık isteyenler için teni açan özelliği vardır.

Bu cilt bakım ürünü ile, dış etkenlerden yıpranan cildiniz beslenir. Bu sıvıyı yüz derinize, dudaklarınıza sürerek uygulayın. Haftada üç gün bunu yaparsanız, bir süre sonra cildinizin bakımlı ve güzel görünüme kavuştuğunu, parladığını göreceksiniz. Hindistan cevizinin sert kabuğunun içinden çıkan süte benzer bu beyaz sıvı, henüz birçok kadının bilmediği, fakat mucize bir cilde giden yolu açan doğal bir uygulamadır. Öneride bulunduğumuz kadınlar o kadar memnun kaldılar ki, etkisi süratle yayıldı. Özellikle bahsetmeyi uygun gördüm. "
(Mahmure.com-Tarkan Güvelioğlu)

Patates, nişastadan dolayı geçici bir beyazlık vermiş gibi durur, evde pudranız olmadığında o maskeyi yapıp, durulayıp çıkabilirsiniz.
Domatesi bende duymuştum.
Ayrıca pirinç suyu için de benzer şeyler söylenmişti.
Bunun dışında arnavutların "aklık" (sanırım) adını verdikleri bir krem vardır, gerçekten de beyazlatır, ama içeriğinde civa olduğu için özellikle de dişler için çok zararlı, bu yüzden de tavsiye edilmez.

Ben patatesi bir kaç kez denemiştim, arkadaşımın önerisiyle.. o da cildimde o ara biraz sivilce vardı o yüzden ama bunun dışında diğer yazdıklarımla ilgili direk deneyimim yok.

Umarım yardımcı olur yazdıklarım :)

domates maskesi diyorum canım işe yarıyor.birde limonu dene o da iyi geliyor doğal tonik olarak kullanıyorum ben.beyaz turp da işe yarıyormuş canım denemekte fayda var:KK3::KK3:

kızlar patates maskesini tam bilmiyorum ama nişastası beyazlatır yüzünüzü bi süre sonra eskiye döner.. :97:

az önce bi yerde okudum domates suyunu brendırdan geçirip unla karıştırp maske yapıp 10 dk bekletip yıkayınca yüzün rengi beyazlıyormuş. İyice araştırmadan yapmamak lazım ama denemekdede fayda var :):hulya:

bende bu maskeyi uyguluyorum sanırım sivilceyede ii geliyo alnımda hiç kalmadı:):KK64:

BENİM Bİ SORUNUM VAR YÜZÜM YIKAYINCA BEYAZ OLUYOR SONRA ARADAN YARIM SAAT GEÇİYOR KAHVERENGİ OLMAYA BAŞLIYOR

YÜZ BEYAZLATMAK İÇİN ÖNERİNİZ VARMI NE OLUR YAZIN:bbo:

aynen canım bende aynı dertten muzdaribim:KK43:

domates maskesini yaptım canım ben ama hiç bi işe yaramadı:KK43:

domates maskesini yaptım canım ben ama hiç bi işe yaramadı:KK43:

domates maskesi işe yarar ama tek seferde olmaz, düzenli olarak haftada bir kere yapıldığında cildin rengi açılmaya başlar (ben denedim) bunun yanında limon gibi asitli meyvelerle maske yaparsanız (üstte söylenmiş diğer meyveler de asitli) cilt rengi açılır ama bu cildimiz için çok teklikeli çünkü doğal da olsa bu bir asit. limonun pH'ı 2 ve yüzünüze elinizde ısıtıp 1-2 damla şeklinde sürüp sonra hemen yıkamanız gerekir. çünkü limon bildiğimiz asittir. sadece delip geçmez. onun gibi domates de asidiktir. bu yüzden bunları kullanırken dikkatli olmak gerek.. mazallah lekeler felan çıkar sonra...ayrıca cilt rengimiz açılsın yada açılmasın yüksek faktörlü güneş kremiyle yüzünüzü koruyun kızlar yoksa cilt rengimi açıcam derken lekenirsiniz... kaç yapıcam derken göz çıkartmayalım :KK70:

arapkızını deneme sakın.bende sivilce yaptı gerçi ben yazın kullanmıştım.belkide ondandır.

kil+limon maskesinide deneyebilirsiniz.
haftada iki kere yapmak yeterli.
hem cildi pürüzsüzleştiriyor hem beyazlatıyor.

arnavutların aklık kremini isteyenlere temin edebilirim. interneteen araştırabilirsiniz. gayet etkili ve uzun kullanımda kırışıkların oluşmasını azaltıyor. içinde cıvanın yan etkisi azaltıcı maddeler olduğu için cıvanın verdiği hasarı önlüyor. sadece göçmenlerden alınana bir krem olduğu için aktarlarda bulunamıyor. cilt lekelerini sivilce izlerini de azaltıcı etkisi var. kremle karıştırıp kullanıldığında daha uzun süre gidiyor. etkili ve doğal bir yöntem gerçekten

doğal haline bırakın bence
güneş koruyucu kremlerinizi sürün
güneşte fazla kalmayın
bol bol su için cildin durulaşmasını sağlar
veeee maydanoz suyuuu için toksin atıcı kandaki mikrobu öldrücü özleliği var
çok krem merhem kullanıp cildinizi yormayın 50 ye 60a kullanacak ürün kalsın :)

X