mavi yeşil akıntı

gnydn64

serapgnydn.blogspot
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2007
4.876
6
kızlar 5 ay oldu sezeryanla doğum yaptım. doğumdan sonra kanamalarım geçince iç çamaşırımın bazı yerlerinde 2 3 günde bir açık mavi açık yeşil gibi bir renk oluşmaya başladı. yani böyle akıntı gibide değil resmen çamaşırın rengi değişiyo.
doğumdan sonra böyle bişey yaşayan oldumu. sizce ne olabilir?

Son düzenleme:
bunun dogumla ilgisi oldugunu sanmiyorum. ama iltihap oldugu kesin. yesil akinti iltihaptir diye biliyorum.. mutlaka jinekologa gorunmelisin

hayatım en kısa zamanda dr gitmelisin bence çünkü yeşil akıntı pek iyi değil diye biliyorum

merhaba
mavi akıntı ile ilgili forumdaki yazınızı okudum.
bende aydı durumla karşı karşıyayım.
bende 2 ay önce sezaryan ile doğum yaptım.
iç çamaşırımın kenarlarında mavi lekeler oluştu.ama akıntı gibi değil.sanki birşey çamaşırımı boyuyormuş gibi.
sebebinin ne olduğunu öğrendiyseniz beni de bilgilendirir misiniz?

aynı dert bendee de var.doğum yapalı 3 ay oldu .böle sanki sulu boya damlamış gibi yeşil ,fosforlu yeşil,fosforlu sarı bu tonlarda bir akıntı geliyor .su gibi kıvamlı değil
neden olabilir çok korkuom

kızlar bende de aynı durum oluştu 3 ay önce doğum yaptım sezeryan ile uzun zamandır yzan olmamış bu başlığa sebebini öğrenen var mı?

Konuyu hortlatıyorum ama ben de çok merak ettim. Aynısını yaşıyorum ben de 1 ay önce sezaryen oldum. Ama bende kaşıntı da var. Bunun sebebini öğrenen var mı? Cevap veren olmamış.

Cevap: doktora görünmelisiniz. Enfeksiyon belirtisi smear kültür testi yapmalısınız. Zaten 6 ayda bir yapılması gereken test üstelik bedava.

X