Saç Rengi ve Saç Boyama koleston kızıl büyü mü aşk alevi mi?

apple-princess

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
96
0
ben balyaj attırmak istiyorum siyah saça hangisi iyi gider,kızıl büyü belli olmuyo diyolar ben biraz belli olsun istiyorum ama çok ta açık renk olmasın ve aktıkça turunculaşmasın istiyorum sizce? kararsız kaldım..:ecrin_bebek:senağlamakaydirigubbakcemile3:nazar::teytey:

çok parlıyomu, yaprak dökümünün hayriyesi gibi olmak istemem :KK70: ferhundeninki güzel bi renk koyu hem, o da bende belli olurmu acaba, onunki kızıl büyüye benziyo :KK43: kararsızım yaaa :KK43:

valla ben şarap kızılı boyuyordum, bir ara aşk alevini farkettim, kutuda şarap kızılından daha koyu duruyordu sanki ama boyayınca kızılın tadına vardım diyebilirim....hayriye gibi olmazsın merak etme...ama sen balyajı kuaförde yaptırmayacak mısın zaten, anlat istediğin kızılı...siyahın üstüne demişsin okudum tekrar...

Aşk alevi mükemmeldirrr.Tavsıye ederım bende..Hamışten once sureklı boyuyordum.Sımdı resımlerıme bakıp çok özenıyorum bende

ciddimisiniz ,teşekkür ederim .. benim aklımda kızıl büyü vardı,onu hiç denedinizmi, koyu siyah saç ta aşk alevi çok mu parlak durur, abartılı olsun istemiyorum koyu olsun istiyorum kuaförede güvenmiyorum :) önce ben araştırym istedim :)

Canım benımde saclarım cok acık renk degıldı..Koyu kestane uzerıne boyatmıstım..Kızıl buyu koyu olur ama ışıl ışıl parlar..Kızılın her tonunu denedım ben..Bak sana ıstersen gormen ıcın hemen fotografımı koyayım ama bak sen kaldırayım olurmu:):eek:

hımmm onun kadar parlak degıl aşk alevı ama yınede acık sayılır...o zaman sana kızıl büyü olur..dur onuda koycam sımdı..

Güneşte kızıl parlıyor bu ama dedıgım gıbı benım sacım koyu kestane sende daha farklı durabılır yanı..

ya niye aklıma getirdin ki şimdi...bugün ben de saçımı boyadım....aşk alevi aradım durdum bulamayınca başka bir markanın şarap kızılını aldım, idare eder, zaten kendim boyadığım için iyi olmadı...ama kesin aşk alevi alıp boyayacağım yine....okuduğum kadarıyla sen daha çok kızıl büyü istiyorsun...

evet... bakalım nasıl olcak merak içindeyim ..hadi bakalım yarın gidersem deniycem.. yardımlarn için tşkkrler..peki saç bakımı konusunda pratik bişe biliyomusun,hem parlaklık hem koparak dökülmeye hemde saç uzamasına karşı? ne çok şey istedim dimi bende :)

ya niye aklıma getirdin ki şimdi...bugün ben de saçımı boyadım....aşk alevi aradım durdum bulamayınca başka bir markanın şarap kızılını aldım, idare eder, zaten kendim boyadığım için iyi olmadı...ama kesin aşk alevi alıp boyayacağım yine....okuduğum kadarıyla sen daha çok kızıl büyü istiyorsun...

evet canım.. Koleston linkteki ilk resimdeki gibi istiyorum ama gerçekten kutudan öyle çıkarmı yada benim saçımda öyle dururmu muamma :KK70:

X