tüylere bi çözüm daha NANE

kader06

Guru
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2008
439
2
40
evet arkadaşlar sizlerle paylaşmak istedim maglum ilaç nerdeyse oraya koşuyoruz tulere her çözümü denedim ıgnelı epılasyona kadar şımdıde nane bıldıgımız yaş naneyi sabah ,öğle ,akşam yemeklerden önce aç karnına yiyebildıgınız kadar yıyıyorsunuz bu işlemı 15 gun uyguluyorsunuz ve tüylerde azalma ve ınce cıkmalar başlıyomus şahsen ben marketlerde naneyı bulamadım ama bulur bulmaz kesınlıkle denıyecem ve sonucları yazacagım [/COLOR][/COLOR] NOT=buarada hamile bayanlar sız sız olun naneyı ve nane suyunu hamılelıkte agzınıza almayın cunku bebegı dusurme rıskı varmıs bunuda yenı ogredım bılmeyenlerle paylaşmak ıstedım a.s.Şeniza.s.[/SIZE][/I][/B]

nane hormanlarinzi etkielmiyor mu? boyle ulu orta tavsiye edilmesi bana normal gelmiyo pek

erken menopoz riski de olduğunu duydum ben.hatta limon tuz ve nane çayı yöntemindeki nane çayını hep içiyordum.ama artık o kadar sıklıkla içmiyorum hormonları etkilediği için.

Nane tuyleri dokuyormus bende duymustum ama yani saclarimizida dokmesin:sm_confused:
zaten dokuluyor saclarim bide nane yuzunden kel kalmayalim:roflol:

valla artık hangi yöntem çıksa ona koşar olduk
bende tv de doktorlardan nane tüketiminin kılları zayıflattığını dinledim ama şimdi çok daha etkili bi iksir keşfettim ,daha doğrusu iksiri keşfeden kişiye ulaşma imkanı buldum -önümüzdeki salı günü elime ulaşmış olacak ve heyecanla kullanıp iyi sonuç almayı diliyorum
çeşitli bitki ekstrelerinden yapılmış bir reçete oluyo bu kullanacağım şey
henüz piyasaya çıkmamış şimdiik elden dağıtılıyo,ağustos ayı gibi patenti alınacakmış
tüylere etkisi şöyle ;ilk seansta tüm vücut için 10 ml yeterli gelip,kılları epilatörle almak gerekiyormuş ağda yasak diyor satıcı ,sadece 1 gün uygulanıyo bu solüsyon ve ilk seanstan sonra bile bariz bi azalma olacak diyor ,2.seanstan sonra ise kıllar elle tutulup koparılacak kadar zayıflıyormuş ve yüz tüyleri gibi oluyormuş,tahminen 3-4 sansta tüylere elveda imiş,kullanıp memnun kalan çok ark var
olumlu yada olumsuz sonuç alırsam kk da paylaşacağım

valla artık hangi yöntem çıksa ona koşar olduk
bende tv de doktorlardan nane tüketiminin kılları zayıflattığını dinledim ama şimdi çok daha etkili bi iksir keşfettim ,daha doğrusu iksiri keşfeden kişiye ulaşma imkanı buldum -önümüzdeki salı günü elime ulaşmış olacak ve heyecanla kullanıp iyi sonuç almayı diliyorum
çeşitli bitki ekstrelerinden yapılmış bir reçete oluyo bu kullanacağım şey
henüz piyasaya çıkmamış şimdiik elden dağıtılıyo,ağustos ayı gibi patenti alınacakmış
tüylere etkisi şöyle ;ilk seansta tüm vücut için 10 ml yeterli gelip,kılları epilatörle almak gerekiyormuş ağda yasak diyor satıcı ,sadece 1 gün uygulanıyo bu solüsyon ve ilk seanstan sonra bile bariz bi azalma olacak diyor ,2.seanstan sonra ise kıllar elle tutulup koparılacak kadar zayıflıyormuş ve yüz tüyleri gibi oluyormuş,tahminen 3-4 sansta tüylere elveda imiş,kullanıp memnun kalan çok ark var
olumlu yada olumsuz sonuç alırsam kk da paylaşacağım

bitkileri ve nasıl yapıldığını yazarsın artık umarım sonuçlardan memnun kalırsın ve nerden alacan bu bitkileri cvp için şimdiden tşkler

merhaba zeynep berre ,bende nette sörf yaparken buldum bu solüsyonu hazırlayan kişiyi
burada forum ismi vermek yasak olduğundan paylaşamıyorum
solüsyonu hazırlyan kişi çeşitli bitki ekstresinden hazırlamış ,şimdi piyasaya çıkmasını bekliyor (patent için ) ,formülü tam anlatmıyor sadece nasıl hazırladığını yazıyor (patenti çıkacak biride formülü yazmaz zaten )ben kullananların yorumlarını okdum ve çok etkilendim
satıcı bana ilk denemem için ücretsiz numune gönderiyor ,kendisine güvenmese göndermezdi diye düşünüyorum ,açıkçası çok ümitliyim
gelişmeleri paylaşıcam tabiki ,bende yıllardır kk da istenmeyen tüyler mevzunu takip ediyorum ,işim bitince hadi güle güle demek olmaz dimi...

Son düzenleme:
Nane kürü İbrahim Saraçoğlu'nun ben denedim ama hiç bir değişiklik yok
gercektenmı yok bende onu dınledım ve bulamadım nane yoksa sımdıye kadar denemeyeı dusunuyordum hormonları etkılıyomuş ama herkesın farkı bı yapısı var bende ıbrahım saracoglunun tvdekı programında dınlemıştım vala artık ne cıkarsa neyı duyarsak dener oldum ben sadece (keşke tumden yok etse) belkı fayası olur deneyenlerde, bılgı amaclı yazdım henuz denemedım ama acıkcası denemeye nıyetım var napıyım dugunum var yaza ve bı care bulmama lazım sızlede daha etkı cozum bulursanız paylalın ne olur rrrrrrrrrsenağlamasenağlamasenağlama:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

ben de denedim kıslarr ..taze nane igrenç bşy ya yutamıyordum ...ama işe yaramadııı...boşuna onca gün yedimm

oo sizler coook sabirsizsiniz!
Ingilizlerde arastirmis, ve nane erkekhormonunu 26% ile azaltiyormus. Erkeklerede pek tavsiye edilmiyor nane icmesini cunki libidolari azaliyor, yani iliski girme isteyi.

Bu kuru baya bir kulanmak lazim ki fark gormek icin

benim anladığım kadarıyla nane,hormonları dengeliyor bu sebeple yeni tüy oluşumunu engelleyecek ve yani olan tüyleri yok etmeyecek..

Arkadaşlar ıbrahim Saraçoğlunun nane kürünü tv de izledim ben . diyor ki: var olan tüyler için değil, hormon bozukluğundan çıkan tüyler içindir diyo. Yani zaten var olan kıla tüye bi etkisi yok

ibrahim saarçoğlunun kendi sitesinde pko ve tüylenmeye karşı bir kür daha var
ben işe yaracağını düşünüyorum bu küründe

bende kıllanma var yani hormon bozukluguna baglı doktor bı ilaç verdi kılları azalmak için ilaç inanılmaz nane kokuyodu :sinifsinif: yutarken bıle bı zaman bogazımdan geçmedi tadı demekki nane gerçekten işe yarıyor ayrıca ibrahim saraçoglunun anlattıgı nane kuru hormon bozuklugu için olması lazım valla siz pko nedeniyle kıllanan kadınları gorsenız halınıze şukredersınız keşke benımde tek bacagımda olsydı yüzüm bacak gobek hertarafım kıl bence halınıze şukredin kızlar:eek:lmaz:

bende kıllanma var yani hormon bozukluguna baglı doktor bı ilaç verdi kılları azalmak için ilaç inanılmaz nane kokuyodu :sinifsinif: yutarken bıle bı zaman bogazımdan geçmedi tadı demekki nane gerçekten işe yarıyor ayrıca ibrahim saraçoglunun anlattıgı nane kuru hormon bozuklugu için olması lazım valla siz pko nedeniyle kıllanan kadınları gorsenız halınıze şukredersınız keşke benımde tek bacagımda olsydı yüzüm bacak gobek hertarafım kıl bence halınıze şukredin kızlar:eek:lmaz:

senin kullandığın nane kokuyan ilaç büyük ihtimalle "aldactone",nane burda koku verici olarak kullanılmış,bahsettiğiniz üzre nanedeki bu etkiden dolayı değil
aldactone,spirolactone etken maddesiyle etki gösteren bir ilaç,ilaçta kullanılan yardımcı maddeler,koku verici ,koruyucu vs dir..

Beany geçen sene bahsettiğiniz ürünü denedinizmi sanırım sonuç alamadınızki yazmadınız

nane erkeklik hormonu bloke edici özelliğe sahip o yüzden saçları çoğaltırken vücut kıllarının büyümesini azaltır. yani dökmez. ayrıca en östrojenik bitkidir. fakat taze nane gerçekten berbat yenmiyor. kuru nane de berbat da. bunu yerine östojenik bir bitki olan maydanoz yenilse etki eder heralde. o da göğüs büyütüyor. nane de büyütür tabi yenilebilse :)

X