Saç Rengi ve Saç Boyama kızlar yardım hint kınası

K

karamelcik

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi karamelcik
selam kızlar.26 aralık'ta saçlarımı malesef hint kınasıyla boyadım.bayağı aktı ama saçtan kolay çıkmıyormuş.boya yapmam için ne kadar beklemem gerekir?bir de çabuk akmasını sağlamak için neler yapabilirim?:çok üzgünüm:

• Konu Sahibi karamelcik
hiç bi şekilde çıkmıyor
benimde vardı saçımda hint kınası en son geçen sene kışın hint kınasıyla boyamıştım ama halaa var
yazın iki kez oriel yaptım ona rağmen banamısın demedi hint kınası
ben boya silici denicem
zaten uzaya uzaya iyice uçlarda kaldı hint kınalı yer

• Konu Sahibi karamelcik
ben baya bi sene önce hint kınasına boyamıştımm..sonra üzerine boya yaptım ama koyu renktii tuttuu..ama açık birenk yapmayı düşünüyorsan tutarmı bilmiorum cnm..

• Konu Sahibi karamelcik
selam kızlar.26 aralık'ta saçlarımı malesef hint kınasıyla boyadım.bayağı aktı ama saçtan kolay çıkmıyormuş.boya yapmam için ne kadar beklemem gerekir?bir de çabuk akmasını sağlamak için neler yapabilirim?:çok üzgünüm:

ben baya bi sene önce hint kınasına boyamıştımm..sonra üzerine boya yaptım ama koyu renktii tuttuu..ama açık birenk yapmayı düşünüyorsan tutarmı bilmiorum cnm..

sağol cnm.a.s.

• Konu Sahibi karamelcik
hiç bi şekilde çıkmıyor
benimde vardı saçımda hint kınası en son geçen sene kışın hint kınasıyla boyamıştım ama halaa var
ben boya silici denicem

canım boya siliciler saçı çok yıpratıyormuş.saçın gür ve kalın telliyse bişey olmaz tabi ama benimki ince telli.o yüzden uzamasını beklemekten başka çare yok.yerimseniben

• Konu Sahibi karamelcik
hiç bi şekilde çıkmıyor
ben boya silici denicem

tatlimmmm pekii boya silici yaptınmııı ??

• Konu Sahibi karamelcik
tatlimmmm pekii boya silici yaptınmııı ??

yapmadımmafoldumben
benim saçımı açmıyolarmafoldumben
imkansıza yakın diyolar :çok üzgünüm:
ben saçıma 2 kez oriel sürdüm saçım zaten çok kuruydu iyice kurudu yaa ondan bu riski alamam diyolar eğer açarım diyen kuaför olursa o kuaförden kork diyolarsenağlama
siyaha devam yanii:nazar:bakır istiyorum ama olmuyo yaaÇok üzgünüm çoook

• Konu Sahibi karamelcik
hınt kınasını demekkı denememek lazımmış.geçmiş olsun canım.sacın uzar uzadıkca kesersın napalım saglık olsun.

X