Lolıta lempıcka femınıne

bal kxoxpxuxxgxxux

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2008
37
0
40
kızlar aranızda bu parfümü kullanıp da memnun olan var mı?şu an bi alşveriş sitesinde kampanyası var,açık parfüm almktansa bunu almak daha iyi geldi. kokusunu yarın bir parfümeride denicem ama sizlerden de fikir almak istedim.

canım bende dediğin kampanyadan yararlanmak için sordum bu birde başka parfümü cevap alamadım nedense herkes yazıyo şunu kullandım bunu kullanıyorum ama yardıma gelince çıt yok.

canım çok güzel şekerli bi kokusu var yalnız bir kusuru var kalıcı olmaması belki tenden tene değişir:uhm: esmerlerde daha kalıcı olabilir mesela:sm_confused:

bende kullandım 4sene oncesi felan.. şekerli bi parfüm ben çok beğeniyordum tam bir bayan parfümü çok hoş:KK66:
yalnız şuan o sitede kampanyası varmış ya kaça satılıyo merak ettimCADIARZU

bende midnightı var canım. ba-yı-lı-yo-rummmm delikafadulden
birbirine yakın bence kokuları kesinlikle tavsiye ederim :lepi:

30 mlsi 30 tl hem de edp kalıcı olur diye düşünüyorum ama tabi belli olmaz yorumlarınız için teşekkürler. aynı sitede givenchy nin vig de aynı fiyat. vig derken VERY IRRESISTIBLE ımı kastediyo yoksa vig farklı bişi mi anlamadım. eğer VERY IRRESISTIBLE ise bu koku da çok güzel ama edt kalıcı olmaz diye düşünüyorum. bugün her ikisini de denicem yorumumu yazarım.

30 mlsi 30 tl hem de edp kalıcı olur diye düşünüyorum ama tabi belli olmaz yorumlarınız için teşekkürler. aynı sitede givenchy nin vig de aynı fiyat. vig derken VERY IRRESISTIBLE ımı kastediyo yoksa vig farklı bişi mi anlamadım. eğer VERY IRRESISTIBLE ise bu koku da çok güzel ama edt kalıcı olmaz diye düşünüyorum. bugün her ikisini de denicem yorumumu yazarım.

tatlım hangi site buuu:jeyyar:

Eklentiler

• $50103.jpg
    $50103.jpg
    29,3 KB · Görüntüleme: 73
ben yaklaşık 2 yıldır aralıksız kullanıyorum ... hatta açık ta aldım müthiş kokuyo ve açığı bile çok kalıcı tavsiye ederim.çok tatlı bi kokusu var

ben bu yesilini bugün aldim canim cok hafif kokusu varrr ikisinide adi ayni
yesil olani yeni serisi eflatun eskisiymis ama kokusu fark ediyormu eflatun olan icini daha bir cicikliyormus daha sexmis ben birde ona bakcam yarin

bende en yenisi var.. turkuaz renkte eski yesile cok benziyo ama biraz daha kadinsi..ama yinede sekerli...benziyolar yani birbirlerine..cok begeniyorum kahverengi yatak odama turkuaz parfum sisesi cok yakisti dogrusu..=)

X