cildim bozuldu..

kleshtina

Bir kedim bile yook...
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2009
333
1
37
Hanımlar 3 gün için de gözüm de arpacık dudağım da uçuk yanağım da kocaman sivilce çıktı yüzümün rengi de bi tuhaf siz de bu kadar cild değişimi oldumu..:1no2::1no2::sm_confused:

cnm sana bi tiyo vericem.uçuk her sene en az 3-4 kez çıkardı bende.çıkacağını anladığında yani tatlı bi kaşıntı olduğunda oraya hemen aseton sür,faydasını göreceksin.aseton uçuk çıkmasını engelliyor.arpacık içinde sarımsak sürmeni tavsiye ederim.birazcık yakar başta ama birebir gelir.geçmiş olsun.

canım ya benimde hamile kaldıgım aydan beri yüzümü çok feci bir şekilde sivilce bastı
nedenini hala anlayamadım normalde çok sivilcesiz bir insan degilimdir ama bu kdarda adet günümde bile olmamıştı nedense şimdi suratım tamammen çenemin altları felan sivilce dolu
nedenini ben hamilelige magladımmm
bakalım diger hamiş arkadaşlarımızdada vermı acaba bu ciltte lekelenmeee

cnm sana bi tiyo vericem.uçuk her sene en az 3-4 kez çıkardı bende.çıkacağını anladığında yani tatlı bi kaşıntı olduğunda oraya hemen aseton sür,faydasını göreceksin.aseton uçuk çıkmasını engelliyor.arpacık içinde sarımsak sürmeni tavsiye ederim.birazcık yakar başta ama birebir gelir.geçmiş olsun.

Sarımsak denedim canım fayda etmedi mecbur gidicem doktora.Uçuk için aseton şimdi yapsam fayda eder mi acaba ?O değil anneme sorsanız hepsinin sebebi nazarmış:))

Sarımsak denedim canım fayda etmedi mecbur gidicem doktora.Uçuk için aseton şimdi yapsam fayda eder mi acaba ?O değil anneme sorsanız hepsinin sebebi nazarmış:))

canım nazar haktır neden olmasınn
dikkat et kendine oku oda olabilr
doktoruda ihmal etme

bende hamile kaldığımda cildim bozulur diye beklemiştim ama hr zaman suratım da ufakta olsa bir sivilce olurken 9 aydan beri tek bir sivilce çıkmadı ve cildim acaip güzelleşti..sona yaklaştık artık bu günleri çok ararım..

benimde ilk haftalarda çok sivilce çıkmıştı ama şimdi iyi.iki haftada bir kil maskesi yapıyorum birdaha çıkmasın diye temiz bakıyorum.sanırım hormon değişiminden dolayı oluyor.benimde normalde hiç sivilcem çıkmazdı.

benimde ilk haftalarda çok sivilce çıkmıştı ama şimdi iyi.iki haftada bir kil maskesi yapıyorum birdaha çıkmasın diye temiz bakıyorum.sanırım hormon değişiminden dolayı oluyor.benimde normalde hiç sivilcem çıkmazdı.

Benim ergenliğim de bile cildim pamuk gibiydi şimdi nasıl anlatsam kırmızılık var suratım da ..Kil maskesi nasıl yapılıyor canım rica etsem yazar mısın?

Tabi ki haktır ayet bile var hakkın da ama her şeyide ona bağlamak istemiyorum tşk ederim canım ilgilendiğin için:))

tabiki herşeyiona baglamak gerekmez ama gerekenleride yapmak lazımm
inşalah en kısa zamanda geçer benimde çok fena sivilce bastı suratımı ama hamiş oldugum içinde bişiy kullanmak istemiyorumm

canım nerelisin merak ettim paylaşırsan sevinirim

tabiki herşeyiona baglamak gerekmez ama gerekenleride yapmak lazımm
inşalah en kısa zamanda geçer benimde çok fena sivilce bastı suratımı ama hamiş oldugum içinde bişiy kullanmak istemiyorumm

canım nerelisin merak ettim paylaşırsan sevinirim
İnşallah sen de bende şifa buluruz kardeşim. ben makedon göçmeni sen nerelisin canım..

İnşallah sen de bende şifa buluruz kardeşim. ben makedon göçmeni sen nerelisin canım..

inşallah canım en kısa zamanda hayırlı bir şekilde geçer lekelerimizz
resimlerine baktım çok hoş çıkmışsınız Allah huzur mutluluk versin
bende canım antalyalıyımm
senide antalyalılara benzettimde onun için sordum

suratı sivilcelip çirkinleşen anneler kızınız olurmus
güzellesen annlerinde erkek evladı olurmus
soruyorum herkese dogru diyorlar =???
sizce

canım hamile olduğun için sakın aseton sürme diyebilirim ama diyerlerine bişe diyemem benim cilfdim hiç bozulmadı çünkü :KK43:

sizce

Kesinlkle katılıyorum ve bahse gırerım bu sıvılce bastı dıyenlerın de kızları olacak.kızlar yazın bana cinsiyetlerı bellı olunca.ben de bır kız bebek beklıyorum ve ılk 3 ay ergenlıkte çıkmayan sivilceler bastı yuzume acayıp çırkınleşmıştım.çok şükür kızım alacağını aldı da bu da sana kalsın deyıp benı çırkınleştırmekten vazgecti galiba:)hihoyyyt

sizce

yok işte o yalan kanıtıda benim bayan merak arkadaşın dediği gibi benimde suratım dahil her yerimde sivilceler çıkıyor eskiden adet olmama yakın çıkardı bir iki tane ama şimdi yüzümün her yanı sivilce dolu sıcak olsa ürperti diyicem ama değil acıyorlar bide çok çirkinleştimfisfisfis ama benim oğlum olacak şimdiye kadar 3 doktora göründüm 3 de erkek dedi demekki yalanmış yada benim oğluşum çok kız güzeli olacak anasının güzelliğini alıyor ne dersiniz:roflol:

Benimde suratımı sivilceler bastı ama benimde oğlum olacak, ergenliğimde bile sivilcem çıkmazdı benim ama şimdi suratım kırmızı kırmızı lekeler oldu, birde ucuk çıkacak herhalde burnumda kaşıntı var.

Benim zaten olurdu , ergenlikte olmayan sivilcelerim evlendikten sonra oldu :)) Şimdi de alnımda falan yok ama çenemde bol miktarda var bence hormonal artı stres derim ben :)

Ben de de bazen sivilce çıkıyor ama çok bariz değil. Ama yüzümün rengi yok sapsarı. Bir de grip oldum şimdi ki sormayın!!!

X