Sıcak Çikolata Bardağı

HaYaTSIN

evli mutluuuu =)))
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2009
1.323
570
37
choco1.jpg

choco2.jpg

choco3.jpg

choco4.jpg

choco5.jpg

choco6.jpg

çok güzel gözüküyor gerçekten yaa:kahve:
yarın ilk işim fondü yemek olacak artık unutamam bu resmi benkaydirigubbakcemile3

çok güzel gözüküyor teşekkürler paylaşım için fakat bişi takıldı kafama.alttan ısıtılırken fincanın kenarları ısınmaz mı ?tutup içmek için zor olsa gerek ??

mmmm pekte güzel görünüyor. bardağın içindeki daha çok dikkatimi çekti:)))

ay inanmıyorum yaaa bardak ta içindekide süper görünüyor bayıldım .............

çok güzel gözüküyor teşekkürler paylaşım için fakat bişi takıldı kafama.alttan ısıtılırken fincanın kenarları ısınmaz mı ?tutup içmek için zor olsa gerek ??

valla burasını hiç düşünmedim diğerleri beni cezbetti çnkü kaydirigubbakcemile3

Canım o içmek için değil zaten
Föndü içindeki çikolataya meyve parçalarını batırıyorsuncokacimcoook
afiyetle yiyorsuncokacimcoook
Ama ben sevmiyorum yaa meyvalar sade kalsın mümkünse:lepi:
Bana ağır geliyor

canım o fondü iöilen bişi değil aslında meyve batırarak ya da kaşıkla yiyorsun çok akışkan sayılmaz kaydirigubbakcemile5:asigim:

canım o fondü iöilen bişi değil aslında meyve batırarak ya da kaşıkla yiyorsun çok akışkan sayılmaz kaydirigubbakcemile5:asigim:

Canım o içmek için değil zaten
Föndü içindeki çikolataya meyve parçalarını batırıyorsuncokacimcoook
afiyetle yiyorsuncokacimcoook
Ama ben sevmiyorum yaa meyvalar sade kalsın mümkünse:lepi:
Bana ağır geliyor

kızlar tamamda burada sıcak çikolata bardağı diye belirtilmiş ben onu vurgulamak için söyledim.fondü diye belirtilmemiş. yerimseniben anlatabildim mi :KK66:

arkadaşlar bunun benzerini ben aldım kahve dünyasından.aşağı da fotosunu koydum.hemde 20 liraya aldım.ilk aldığınızda içinde çikolata oluo.içinde de 2 fondü çatalı var.ben çikolata dolu kaseyi önce sıcak suyun içinde oturtup eritiyorum.ondan snra mum yakıyorum.enfes oluo.tavsiye ederim.arkadaşınızla paylaşın.havalı oluocokacimcoook

X