Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Sa dipleri:((

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

_ConversE_

Nam-ı diğer extreme:))
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2008
3.476
18
37

saç diplerim çok fena ağrıyor yaa,helekii saçlarımı bir taraftan öteki tarafa atarken nasıl ağrıyor anlatamamsenağlama
nedenini bilen varmı acaba?neden saç dipleri ağrır?hiç başıma gelmemişti daha önce ayhh nasıl ağrıyor yaaasenağlama senağlama

hep mi ağrıyor canım?yoksa sıkı filan mı topladın.benimki de öyle yapınca çok ağrır da:1no2:

kızlar bana kuaforum bundan bahsetmişti ıslak saca jole uygulama kesinlikle sac nezlesi olursun demişti . bende sac nezlesini ilk defa ozman duymuştum. elinle saclarını cektıgınde dipleri agrıyorsa sac nezlesi oluyormuş.sacı sıkı toplamanın da etkısı olabilir

evet saç nezlesi ıslak yatınca kapalı olunca falan saç dipleri ağırırmış
banada kuaförüm söledi ama ben hala ıslak saçla yatmaya devam ediyorumkaydirigubbakcemile3

canim sac diplerine guzelce masaj yap.. hatta dusa gir masaj yap suyn altinda..
surekli bi tarafa dogru tariyorsan duger tarafa dondurdugunde de agrir..

Banada çok olur böyle hatta saçım kirliyse daha çok ağrır.Hatta bir keresinde 1 ay boyunca ağrımıştı.Saçımı yıkayınca geçiyor ama ertesi gün tekrar başlıyordu.İnternette araştırdım B vitamini eksikliğinden olabileceği yazıyordu.B vitamini kullandım biraz azaldı ağrılar ama tamamen kurtulamadım.Öyle böyle bir acı değil ama mahfediyor insanı.Demek ıslak saçla yatınca oluyormuş .ben hep akşamları yıkarım saçımı ve kurutmadan yatarım kurutunca çok kabarıyor.Deneyeceğim bakalım sonuç ne olacak

canım saç nezlesi diye bir şey var duydunmu bilmiyorum ama
banyodan çıktığında adım atmadan saçını kurutman gerekiyor.
ıslak saçla 10 dk bile beklememelisin...kuaförüm öyle söylemişti bana.

banyodan sonra saçlarınızı kurutmazsanız bu ağrılar oluyor... geçmiş olsun..

demek ıslak saçta oluyo:1shok:ama ben duştan sonra saçlarmı hiç kurutmam.kendi kururdu.hiç başıma böyle bişi gelmedi taki çarşamba gecesine kadar.misafirlerimiz vardı mecbur onlar gidince geç vakitte duş aldım ve kurutmadan yattım havluya sarıp.sabah bide kalksam saçlarımın kökleri nasıl acıyo feci derecede:bbo: saçlarım uzun ve sürekli toplarım acaba ondan mı dedim 2 gündür salık saçla geziyorum ama faydası yokkafamçokkarıştı ama artık asla o şekilde yatmam

demek ıslak saçta oluyo:1shok:ama ben duştan sonra saçlarmı hiç kurutmam.kendi kururdu.hiç başıma böyle bişi gelmedi taki çarşamba gecesine kadar.misafirlerimiz vardı mecbur onlar gidince geç vakitte duş aldım ve kurutmadan yattım havluya sarıp.sabah bide kalksam saçlarımın kökleri nasıl acıyo feci derecede:bbo: saçlarım uzun ve sürekli toplarım acaba ondan mı dedim 2 gündür salık saçla geziyorum ama faydası yokkafamçokkarıştı ama artık asla o şekilde yatmam

Anladığım kadarıyla kendi kendine kuruttuğun için acımıyor ıslak yattığın için acıyor.Çok geç saatte yıkamışsın haliyle hemen yatmışsın o yüzden.Yani kendi kendine de olsa kurutup yatsan sorun olmazmış.Yani ben öyle anladım -tatlicadiarzu-

Anladığım kadarıyla kendi kendine kuruttuğun için acımıyor ıslak yattığın için acıyor.Çok geç saatte yıkamışsın haliyle hemen yatmışsın o yüzden.Yani kendi kendine de olsa kurutup yatsan sorun olmazmış.Yani ben öyle anladım -tatlicadiarzu-

yani kesin bu şekilde diyemem ama benim tecrübem bua.skendi kuruduğunda ve gece yattığımda hiç böyle bişi olmazdı..ama ıslak saçla yatınca maf oldum yaa:1shok:

kızlar bu saç diplerindeki acıma nasıl geçicek çok uzun sürermiki çok canım yanıyor saçıma dokunamıyorum :KK61:

X