Sauna eşofmanı çok acil..

mum

Nirvana
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2007
97
2
Arkadaşlar sauna eşofman almak istiyorum.Aranızda kullananlar varmı yardımcı olurmusunuz?
birde sahteleri varmış galiba kullanıp memnun olan arkadaşlar nereden aldıgınızı da belirtebilir misiniz lütfena.s.

benim 5 yıldır sauna eşofmanım var bahar aylarında giyip kış boyunca aldığım birkaç fazla kiloyu yürüyüş artı iyi bir diyetle her seferinde bir ayda verdim.şiddetle tavsiye ederim giy yürü ve bol bol su iç ben yıllar önce meltem tv den sipariş etmiştim internettede araştır 10 milyona sauna eşofman olmaz ben 5 yıl önce 30 milyona almıştım benimki bildiğin eşofman gibi hiçbir yırtılması yok bende dikkatli kullandım tabi yoksa 5 yılda ne hale gelirdi.

arkadaşa katılıyorum
80küsür ytl samanyolu tv
dünyapazarlama nette :) okeyyy
arkadaşım almış müthiş ter
öyle 15-20ytl ye olmaz ,...

bende ilk çıktığı yıllarda almıştım.terletmede çok etkili,ama sıcak havada dışarda giyildiği zaman dikkatli olmak gerek.terle toksin atımına faydalıdır.yeteri kadar su içmek de lazım.
benim eşofman eskidiği için atmıştım.çok zor kilo veriyorum yenisini almayı düşünüyorum.ama bana sadece alt gerekli basenlerim daha çok problemli,sadece alt bulabilir miyim.

Son düzenleme:
canım ben yaklaşık 9 yıl önce o zamanın parasıyla 16 milyona almıştım ve hala sapasağlam duruyor arkadaşlara katılıyorum öyle 10 -15 liraya olmaz
kullanırkende talimatlara uymak lazım ben terletme eşofmanını ince bi pijamanın üstünde giyiyordum onun üstütünede çirkin görünmesin ve yürürken sürtünme sesi çıkarmasın diye kalın normal eşofmanımı giyiyordum
alıken kaliteli olmasına dikkat et kalite biraz pahalıdır ama sağlam ve dayanıklıdır

arkadaslar ben gecen yaz istanbul korse merkezinden almıstım hani televizyona surekli cıkıyor du tanıtımını tugba özay yapıyordu işte o esortman+tuz 135 ytl idi bilginize cooooooooooooooooook faideli ayrıcakaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile3

arkadaslar ben gecen yaz istanbul korse merkezinden almıstım hani televizyona surekli cıkıyor du tanıtımını tugba özay yapıyordu işte o esortman+tuz 135 ytl idi bilginize cooooooooooooooooook faideli ayrıcakaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile3

cnm nekadar zamanda nasıl etkı gordun ve kullanımı nasıl ben parafınlı korse aldım bı sonuc alamadımgunde 8saat kulanmada duzenlı olmuyo kosu bandında spor yaparken kulanılırmı bıde tuzu cok pahalı bı kılo 35 ytl nekdar sure gıttı tuzu cok sordum dımı sustum tıppppppppppp:)

cnm nekadar zamanda nasıl etkı gordun ve kullanımı nasıl ben parafınlı korse aldım bı sonuc alamadımgunde 8saat kulanmada duzenlı olmuyo kosu bandında spor yaparken kulanılırmı bıde tuzu cok pahalı bı kılo 35 ytl nekdar sure gıttı tuzu cok sordum dımı sustum tıppppppppppp:)

benimki 1sene yeter herhalde alalı 4 ay oldu kullanıyorum kacamaktaa oldu ama tuz sanki hiç azalmamı gibi bitecegi yok yani :)

benimki 1sene yeter herhalde alalı 4 ay oldu kullanıyorum kacamaktaa oldu ama tuz sanki hiç azalmamı gibi bitecegi yok yani :)

tavsıye edıoymusn kac cm ıncelme oldu falan dıkkat ettınmı cok karasızım onumu alsam sauna esof. spor falan yaptınmı kulanırken

tavsıye edıoymusn kac cm ıncelme oldu falan dıkkat ettınmı cok karasızım onumu alsam sauna esof. spor falan yaptınmı kulanırken

ewt spor yaptım sana tavsiyem alsanda kosu bandı yada kosasan süper sonuc var ben kosamadm sadece spor yaptım incelmelrim oldu esofmanı hiç spor yapmasanda seni su içinde bırakır ama inceltirmi bilmiyorum cnm artı ben esofamn da giyiyorum ama gennelikle saunalı sortumu giyiyorum

ewt spor yaptım sana tavsiyem alsanda kosu bandı yada kosasan süper sonuc var ben kosamadm sadece spor yaptım incelmelrim oldu esofmanı hiç spor yapmasanda seni su içinde bırakır ama inceltirmi bilmiyorum cnm artı ben esofamn da giyiyorum ama gennelikle saunalı sortumu giyiyorum

kosu bandı dusunuyorum sagol verdıgn cevaplar ıcın ıns bende bol kılo verırım

aranıza çok yeni katıldım.. başlıkları da çok yeni görüyorum dolayısiyle.. buraya yazalı çok zaman olmuş ama eğer almadıysan termal sauna şort yerine sauna eşofmanını almanı tavsiye diyorum. bende ikisi de var ama kesinlikle terletme açısından sauna eşofmanı çok daha etkili. ben 45liraya almıştım ve şöyle söyleyebilirim ki spor yaparken terler bileklerimden akıyordu. o kadar çok terliyordum ki hayatımda ilk defa böyle bi şeyle karşılaşmıştım. güzel bi şey. eğer almadıysan tabiki :)

arkadaşlar bir türlü karar veremedim sauna belt mi yoksa eşofman mı gerçekten işe yarıyor mu terleyerek zayıflayabiliyor musunuz hiç kullanıpta şu kadar zamanda bu kadar kilo verdim diyen var mı =)

aranıza çok yeni katıldım.. başlıkları da çok yeni görüyorum dolayısiyle.. buraya yazalı çok zaman olmuş ama eğer almadıysan termal sauna şort yerine sauna eşofmanını almanı tavsiye diyorum. bende ikisi de var ama kesinlikle terletme açısından sauna eşofmanı çok daha etkili. ben 45liraya almıştım ve şöyle söyleyebilirim ki spor yaparken terler bileklerimden akıyordu. o kadar çok terliyordum ki hayatımda ilk defa böyle bi şeyle karşılaşmıştım. güzel bi şey. eğer almadıysan tabiki :)

sana katılıyorum arkadaşım ben sauna eşofmanı giyip 50 dakika yürüdüm.Hayatımda böyle terlemedim step yaparken bile bu kadar ter atmamıştım bileklerimden aşağı yağmur gibi sular akıyordu.Şukadarını söyleyim içime giydiğim çamaşırları sıktım acayip su aktı.

sana katılıyorum arkadaşım ben sauna eşofmanı giyip 50 dakika yürüdüm.Hayatımda böyle terlemedim step yaparken bile bu kadar ter atmamıştım bileklerimden aşağı yağmur gibi sular akıyordu.Şukadarını söyleyim içime giydiğim çamaşırları sıktım acayip su aktı.

kesinlikle öyle ben kullanıyorum

peki sauna eşofmanlarını nereden aldınız. bende almayı düşünüyorum ama nereden alacağımı bilemiyorum . bu konuda yardımcı olursanız sevinirim kaydirigubbakcemile3

bende sauna eşofman mantar yaptı feci halde size iç tavsiye etmem attım onu....

şimdi dikkatli kullanmadınız dersiniz gayet de dikkat ettim ama bünyem havasızlığı aldıramadı..

ben de kulllanıyorum ve çok memenunum. ama eğer spor yapmayacaksanız kendizi kandırıp almayın bence. yani eşofman zaten spor yapan insanlar için iyi ve etkili. sporun etkisini artırmak ve toksin atmak için ıyı bence. öyle giy evde otur ya iç sonrada eşofman işe yaramıyo diye düşünmeyin.

ben yıllardır kullanırım sauna eşofman şimdi yeni aldım gene siteden aldım ama bu seferki iyi çıkmadı 39 tl ye aldım ben ama anladımki orjinal almak lazım mesela voıtınkiler süper keşke voıt alsaydım . ravel diye bi marka aldım sanırım çin malı sporda giyiyorum ama iğrenç bir koku salgılamaya başlıyo böyle lastik gibi bir koku sağlığım tehlikeye girmese bari siteye yazdım şikayette buulundum geri verip kaliteli bitane alıcam çünkü çok terlemiyorum. ama eşofman giyince süper terliyorum. zayıflamama çok etki ediyor spora çıkmadan tartılıyorum birde bitince tartılıyorum o terle 1-1.5 kilom gidiyo tabi yiyip içince 700-800 gramı geliyo ama yavaş yavaş artık

X