Klomenin bize yaptığı yan etkileri paylaşalım

BALSURATIM
VALLA SENİ AZ ÇOK TAKİP ETTİM SİTEDE
ALLAH ÖNCE SENİN KOLOUNU DOLDURSUN CANIM
SEN ÇOK UĞRAŞTIN ALLAH BİR AN ÖNCE BEBİŞİNE KAVUŞTURSUN SENİİİİİİ:Saruboceq:

:asigim::kedi:AMinnnn AMinnn sağolasın duaların içinnn .Rabbim cümlemizin kucaklarını hayırlı zamnda doldursun:Saruboceq:

mrb arkdaşlar bence etkileri oluyor ve bunun insanın duygusal yapısıyla ilgisi olmadığına inanıyorum. bünye zayıfsa daha çok etkileniyor. ben ilk ay kullandığımda klomen bittikten sonra içimde sanki adet gerginliği (eşimi elime verseler parçalardım.)gibi gerginlik oldu takii diğer ay yumurtlama gününe kadar o gün birden kendiliğinden geçti çokda sakinleştim ama klomenin yan etkileri geçmedi. bence öncelikle akıntımı kesti önceden o kadar akıntım olurdu şimdi kurudum kaldım. gözlerimde bulanıklık ve görme sorunu oldu ikinci ayda bi sabah kalktığımda gözümün biri şişmişti. önce kendi doktoruma gittim sinek ıssırmıştır dedi nedense klomenin yan etkilerini silmeye çalışıyorlar. göz doktoruna gittim hormanel değişiklikten ötürü alerji olmuş dedi. benim zaten bağırsak hassasiyetim vardı kabızlık yaptı kaç gün hiç gidemedim. kıllarım süper hızlı büyümeye başladı. ayağa kalkarken baş dönmesi oluyor klomenden sonra bir hafta süreyle. midem onu hiç sorma. saçımda dökülme oldu. başka bi doktor hormanlarla oynadığı için kalk atışlarında problem bile olabilir dedi böbreklerinde sorun yaşabilirsin dedi. göz doktoruda bunların geçici olduğunu kalıcı problemler çıkarmayacağını söyledi. bence hiçte öyle masum bi ilaç değil bu ay son defa kullanıyorum inş. bi daha kullanmam

mrb arkdaşlar bence etkileri oluyor ve bunun insanın duygusal yapısıyla ilgisi olmadığına inanıyorum. bünye zayıfsa daha çok etkileniyor. ben ilk ay kullandığımda klomen bittikten sonra içimde sanki adet gerginliği (eşimi elime verseler parçalardım.)gibi gerginlik oldu takii diğer ay yumurtlama gününe kadar o gün birden kendiliğinden geçti çokda sakinleştim ama klomenin yan etkileri geçmedi. bence öncelikle akıntımı kesti önceden o kadar akıntım olurdu şimdi kurudum kaldım. gözlerimde bulanıklık ve görme sorunu oldu ikinci ayda bi sabah kalktığımda gözümün biri şişmişti. önce kendi doktoruma gittim sinek ıssırmıştır dedi nedense klomenin yan etkilerini silmeye çalışıyorlar. göz doktoruna gittim hormanel değişiklikten ötürü alerji olmuş dedi. benim zaten bağırsak hassasiyetim vardı kabızlık yaptı kaç gün hiç gidemedim. kıllarım süper hızlı büyümeye başladı. ayağa kalkarken baş dönmesi oluyor klomenden sonra bir hafta süreyle. midem onu hiç sorma. saçımda dökülme oldu. başka bi doktor hormanlarla oynadığı için kalk atışlarında problem bile olabilir dedi böbreklerinde sorun yaşabilirsin dedi. göz doktoruda bunların geçici olduğunu kalıcı problemler çıkarmayacağını söyledi. bence hiçte öyle masum bi ilaç değil bu ay son defa kullanıyorum inş. bi daha kullanmam
İnşallahh daha fazla uğraştırmaz seni..Ben boşuna demiyorum .İNSANIN VÜCUDUNDA ATOÖ BOMBASI ETKİSİ BIRAKIYOR DİYEakannehirakannehirakannehirakannehir

Bendede saç dökülmesi yaptı ara ara vardı ama artık iyice elime gelmeye başladı. Ayrıca yaptığı sinir en kötüsü. Önceden öyle sakin efendi bir kzıdımki :) şimdi bir bişey dese patır patır cevabını veriyorum herhalde kalpte kırmaya başladı. Ozemeğin dediği gibi bir numaralı düşmanım eşimdi hele iğnenein yapıldığı gün cinnet geçiriordum nerdeyse ilişki günü kavga için uğraşıyordum allahtan eşim beni anlayışla karşıladı.

Birde genelde bayanlar bir ay kullanıyormuş bir ay bırakıyomuş. Yada bu klomeni doktorlar sadece 3 ay kullandırıyorlarmış. Benim doktor maşalalh 5-6 ay aralıksız sonra aşılama diye zuzun bir plan yaptı.

benim klomen tedavim bitti şükür, çatlatma iğnesi yapıldı. 18 gün sonrasına da randevu verdi doktorum. hamiş olarak gelirsin inşaallah dedi. :eek:
inşallah bu ay hamiş olurum :Saruboceq:

ah ah bu klomen ne biçim bişeymiş yahu dün 3. hapımı içtim ama etkileri hemen çıktı bir sinir bir sıkıntı yaptı bende gece 1 saat sebepsiz yere hıçkıra hıçkıra ağladım valla kendimi susturamadım acayip oldum...allahım sen yaşadıklarımızı gör bizlere sağlıklı birer bebiş ihsaneyle aminnnn

klomen beni resmen kel yaptı alacağın olsun bebiş verdin ama beni benden aldın çok korkuyorum ya düzelmezse saçlarım aynaya bakmaya korkuyorum artık!!!

benimde 3. günüm klomenle gögüslerimde sızlama ve kasıklarımda ara ara hafif batma dışında hiç bir yan etki yapmadı sadece biraz iştahımı kestıkı buda benım için hoş tabiki ben ben klomeni günde 2 defa alıyorum bittikten 1 hafta sonra dr çağırdı sanırım ayın 22 si gibi olacak yumurtalara bakıp iğne yapacağız dedi ama hiç gergin değilim aksıne acayip huzurluyum benide sakin yaptı bu klomen :)))))))))))))bilmiyorumkismile

arkadaşlar merhaba bense yeniyim burda. adetimin 5, gününden 5 gün kullandım . 11,gün yumurtlama olurmu acaba kasıklarım çok ağrıyor akıntım var . klomen yumurtlamayı erkene almış olabilirmi?son adet tarihim 7 ekim. 29 günde bir adet oluyorrum.

valla arkadaslar bende kullandim bendede biraz agri yapti sonra o ay hamile oldugumu ogrendim ve 7 hafta sonrada bebegimin kalbinin atmadigini ogrendim ve sonra o minicik yavrumu aldirmak zorunda kaldim allah herseyin hayirlisini versin

geçen ay yumoşlarım 22milim olmuştu çatlatma iğnemide oldum ama sonuç fos çıktı bu ay yine kullandım ama yumurtalar gelişmedi önümüzdeki ay dozu artıracakmış dr um günde 3 tek seferde alacaksın dedi ama şiştim ben 3 kilo fazla çıkıyorum 2 ayda 3 kilo aldım çok sinirlerim bozuk zaten kılo fazlam var :KK53:

klomen beni resmen kel yaptı alacağın olsun bebiş verdin ama beni benden aldın çok korkuyorum ya düzelmezse saçlarım aynaya bakmaya korkuyorum artık!!!

benimde saçlarım dökülüyor..klomen kullanıyorum ama onunla alakası yok bendeki saç dökülmesinin..bendeki neden pko..polikistik overden ötürü zaten aylardır dökülüyo..daha klomene 4 gün önce başladım..bende klomen sadece ilk gün kasıklarda ağrı yaptı ve mide bulantısı yaptı..
saç dökülmesinin bi çok nedeni olabilir arkadaşlar..klomenlede ilgili olabilir başka sorununuz da olabilir mevsimselde olabilir..ben cildiyeye gittim..3 tüp kan aldılar..saç dökülmesine neden olabilcek etken çok..o yüzden başka nedenden de olabilir..mesela B12 vitamin eksikliği,vücutta çinko eksikliği,demir eksikliği vb..özellikle çinko eksikliğinden saç dökülürmüş..dr bana çinko ilacı verdi ama günde 9 hap içtiğim için onu içemiyorum..saç dökülmesi için pekmez ve kuru üzüm yiyin..bana dr söyledi..zaten biliyodum da...pekmez ve kuru üzüm saçı ve tırnakları besliyor..
ayrıca merak etmeyin kadınlarda kel kalma diye bişey yok..erkekte saç döküldüğünde o bölgede tekrar çıkmıyor kellik oluşuyo ama kadında saç dökülen yerden bi zaman sonra tekrar saç telleri ürermiş dr söylemişti bana..bende kel kalcam galiba demiştim de :))

Arkadaşlar bende klomene yeni başladım bugün 3. Günüm günde 2 adet ama 3,5 yıldır evliyim ama 4 aydır korunmuyoruz ama bebek olmadı bende doktora gittim acaba olacakmı . Sorunun yok dedi ama bilemiyorum.

Gerçekten mi çok üzüldüm neden sebap olmuş, ben çok korkuyorum bu acıyla karşılaşmaktan allah deüşmanıma vermesin. Ben yeni başlaödım çok sinirliyim ve bacaklarımdaki kaslar şişti ağrım var anlamadım.bu ayın sonunda belli olacak olup olmayacağı.

balım canım benim bende 2 ay klomen kullanmıştım ama ben günde 1 doz kullanıyodum bende pek bir etki yapmadı demek kişiden kişiye değişiyo rabbim acil şifalar versin....

bilmıyorumda benımde 2 kutum bole halsızlık yapıyor sankı kafamdan bırı bastırıyor sag ayagım bılegımden kasılıyor sıcak soguk ter gelıyor hap yaba yan etkılı buda olmazsa ztı bıdaha hap vermıcek iğneyle alah şifa versin hepimizeEn Büyük KK

benimde saçlarım dökülüyor..klomen kullanıyorum ama onunla alakası yok bendeki saç dökülmesinin..bendeki neden pko..polikistik overden ötürü zaten aylardır dökülüyo..daha klomene 4 gün önce başladım..bende klomen sadece ilk gün kasıklarda ağrı yaptı ve mide bulantısı yaptı..
saç dökülmesinin bi çok nedeni olabilir arkadaşlar..klomenlede ilgili olabilir başka sorununuz da olabilir mevsimselde olabilir..ben cildiyeye gittim..3 tüp kan aldılar..saç dökülmesine neden olabilcek etken çok..o yüzden başka nedenden de olabilir..mesela B12 vitamin eksikliği,vücutta çinko eksikliği,demir eksikliği vb..özellikle çinko eksikliğinden saç dökülürmüş..dr bana çinko ilacı verdi ama günde 9 hap içtiğim için onu içemiyorum..saç dökülmesi için pekmez ve kuru üzüm yiyin..bana dr söyledi..zaten biliyodum da...pekmez ve kuru üzüm saçı ve tırnakları besliyor..
ayrıca merak etmeyin kadınlarda kel kalma diye bişey yok..erkekte saç döküldüğünde o bölgede tekrar çıkmıyor kellik oluşuyo ama kadında saç dökülen yerden bi zaman sonra tekrar saç telleri ürermiş dr söylemişti bana..bende kel kalcam galiba demiştim de :))

cvp yazacak kımse yokmu iğne vurulcam bitkisel şeyler içmeyı dusunuyorum ama korkuorum klomen bıttı ama etkısı hala var :2:

klomen kullandım dra gittim yumurtam catlamamıs ama adet oldum kist yapmıs yumurta böyle durum basına gelenler varmı? drum 2 ay kendi haline bırakalım dedi. ne oacak benim halim :KK43:( bu ilk denememizdi.

X