Beta hcg artarken kesesi geç gözüken varmıııı

sorgusuz

papatya
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2009
115
6
45
merhaba arkadaşlar
o kadar korkuyorum ki bu konuda deneyimlerinize çok ihtiyacım var.12 ocakta bebeklerim transfer edildi 3 tane.20 şubatta ilk beta hcg 29, bi hafta sonra 89, bir sonraki hafta ise 359 çıktı . SAT a göre 5. haftamdı.Doktorum keseti göremedi.ve bi şeyler aksi gidiyor dedi.bir hafta daha bekleyelim dedi.sanırım dış gebelikten süpheleniyor.çok korkuyorum, ne olur deneyimi olanlar paylaşşın sizin yavrunuzun kesesi kaç haftalıkken görüldü.6 hafta çok mu geç.Salı günü konrole gideceğim ama siz de bilirsiniz o salı gelmek bilmiyor.korkuyorum ne olur acil cevap yazın lütfen arkaşlar:KK43:(((

merhaba arkadaşlar
o kadar korkuyorum ki bu konuda deneyimlerinize çok ihtiyacım var.12 ocakta bebeklerim transfer edildi 3 tane.20 şubatta ilk beta hcg 29, bi hafta sonra 89, bir sonraki hafta ise 359 çıktı . SAT a göre 5. haftamdı.Doktorum keseti göremedi.ve bi şeyler aksi gidiyor dedi.bir hafta daha bekleyelim dedi.sanırım dış gebelikten süpheleniyor.çok korkuyorum, ne olur deneyimi olanlar paylaşşın sizin yavrunuzun kesesi kaç haftalıkken görüldü.6 hafta çok mu geç.Salı günü konrole gideceğim ama siz de bilirsiniz o salı gelmek bilmiyor.korkuyorum ne olur acil cevap yazın lütfen arkaşlar:KK43:(((

merheba bende 12 nisanda aşılama yaptırdım adetim iki gün geçince kan testi yaptırdım 66.30 çıktı bi hafta 8 gün sonra gittim yaklaşık bes haftalıktı doktor ultrasonda keseyi göremedi alttan da baktığı halda göremedi kan testi yaptı 1019.20 çıktı dış gebelik riskin var dedi cuma günü yine gitcem ama hiç korkmuyorum kesesi geç görünen çok insan var benim kuzenimin nerdeyse 7 haftalıkken görünmüştü kesesi bence sende korkma hayırlısını iste herseyin

X