Bağırsak Çalıştırıcı Formül

Lya

Nirvana
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2007
178
10
kızlar forumda yazıldımı bilmiyorum ama ben sinameki kapsülünden sabahları sirke-su-bal formülü, badem yağı, incir (tabi bunların hepsini aynı günün sabahı yemedim, hergün birini ara ara denedim) ve pek çok yöntemi denememe rağmen her hafta sonu kabızlık sorunu yaşarım ama hafta içi normal sayılır, geçen hafta sonu tesadüfen yemiş olduğum 2 adet yer elmasından sonra bir bardak sıcak su içtim ve yarım saat sonra bağırsakları inanılmaz çalıştırdı denemek isteyen olursa tavsiye ederim, o kadar yöntemi denememe rağmen benim bağırsaklar çalışmadı eğer bu yöntemle çalıştıysa herkesde faydalı olur diye düşünüyorum, herkese sağlıklı zayıflamalar a.s

bu arada bende zayıflama desteği bir ürün almayı düşünüyordum ama önce doğal yöntemleri bir deneyim dedim, her sabah elma-sirkeli suyumu içiyorum ayrıca bu elmalı-tarçınlı metabolizma hızlandıran karışım kaynadıktan sonra içine 3 yemek kaşığı beşi bir yerde çayından, bir yemek kaşığı yeşil çay koyup demlendirip süzdüğünüzde yemeklerden önce içerseniz tok tutuyor ve öğünlerde az yiyorsunuz, ben denedim iştah kesmek için baya etkili süprizzzzz

teşekkürler arkadaşım yarın yerelması alıyorum inşallah..

umarım işinize yarar :) bu arada eklemeyi unutmuşum eğer çok fazla kabızlık çekiyorsanız yediğiniz elma sayısını 3-4 e çıkarabilirsiniz daha fazlası belki rahatsızlık verir,

X