İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran Sizce İkizler Erkeğinden Kaçmak mı Gerekir ?

novemberr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2008
86
1
Kızlar, burda kaçmak derken şunu kastettim. Hani kaçan kovalanır lafı var ya. Bazı erkekler kendisiyle ilgilenildiğinde, sevgi gösterildiğinde daha da uzaklaşırlar. Bazıları ise aksine ne kadar çok sevgiye boğulursa size o kadar çok bağlanırlar, şımartılmaktan hoşlanırlar. Sizce ikizler burcu erkeğine çeşitli taktikler mi uygulanmalı? Mesela arada telefonlarına çıkmamak, çok sevildiğini hissettirmemek gibi. Ya da sevgiyi göstermeli mi??

kaçan kovalanır tamam ama fazla naz da aşık usandırır ikisinin ortasını bulmak lazım üstelik bir tek ikizler erkeği için değil tüm erkekler için geçerli en iyisi fazla yüz verip şımartmamak tersleyip bıktırmamak gerekir

kaçan kovalanır tamam ama fazla naz da aşık usandırır ikisinin ortasını bulmak lazım üstelik bir tek ikizler erkeği için değil tüm erkekler için geçerli en iyisi fazla yüz verip şımartmamak tersleyip bıktırmamak gerekir

Canım seninki çok politik bi yanıt olmuş :nazar: Haklısın ama ben hiç ortasını bulamıyorum kiiii ööfff:1shok:

test ettim onayladım kesinlikle onlar kadar dengesiz olmak gerek ilgilerini ve sevgilerini kazanmak için.ama sende sıkılırsın bi süre sonra bu oyun halinden.bence en iyisi kendin gibi olmak severse ne ala, sevmezse ....

politik değil canım eşim ikizler 11 yıldır beraberiz

aa canımm o zaman sana sorayım :) Senin burcun ne?? Ya sanırım son zamanlarda ben benimkinin üstüne fazla düştüm ya da bilemiyorum ona göre o da benim üstüme düşüyor. Ama ben sanki ben ona ne kadar sevgimi belli edersem o o kadar şımarıyomuş gibi geliyor. Ben yanılıyor muyum sence? Bir de neyi sevdiğini neyi sevmediğini anlayamıorum bi zaman çok önem verdiğini söylediği şeye bi bakıyorum başka bi ortamda sanki aksi fikri savunuyor. Nasıl davranacağımı şaşırdım. Çapkın olmadığını düşünüyorum güveniyorum, ama bazı zamanlar beni deli ediyor. Sen anlatsana bana biraz en büyük özelliği ne mesela?

test ettim onayladım kesinlikle onlar kadar dengesiz olmak gerek ilgilerini ve sevgilerini kazanmak için.ama sende sıkılırsın bi süre sonra bu oyun halinden.bence en iyisi kendin gibi olmak severse ne ala, sevmezse ....

Süpersin :jeyyar: göze göze dişe diş yani.

Onlar gibi dengesiz davranmak çözer mi olayı?? Ama ben dengesiz olamam ki sanırım :uhm:

aa canımm o zaman sana sorayım :) Senin burcun ne?? Ya sanırım son zamanlarda ben benimkinin üstüne fazla düştüm ya da bilemiyorum ona göre o da benim üstüme düşüyor. Ama ben sanki ben ona ne kadar sevgimi belli edersem o o kadar şımarıyomuş gibi geliyor. Ben yanılıyor muyum sence? Bir de neyi sevdiğini neyi sevmediğini anlayamıorum bi zaman çok önem verdiğini söylediği şeye bi bakıyorum başka bi ortamda sanki aksi fikri savunuyor. Nasıl davranacağımı şaşırdım. Çapkın olmadığını düşünüyorum güveniyorum, ama bazı zamanlar beni deli ediyor. Sen anlatsana bana biraz en büyük özelliği ne mesela?

ben teraziyim ve sanırım bakliyat haklı çünkü denge burcu olarak bilinsekte dengesizlik vardır teraziler de en azından ben de var :roflol:
genelleme yaparak ikizler erkekleri şöyledir diyemem ama eşimi anlatayım
üstüne gidince kendini kasar o yüzden ben çok üstelemem üstemediğim de ise bir bakarım olmuş hırslı ve inatçıdır
ama evcimen ince düşünceli nazik ve görünüme çok önem verir(hem kendi hem de benim)
böyle işte ama dediğim gibi eğer sadece burcuna göre konuşuyorsak burada yükseleni de önemli unutma

ben teraziyim ve sanırım bakliyat haklı çünkü denge burcu olarak bilinsekte dengesizlik vardır teraziler de en azından ben de var :roflol:
genelleme yaparak ikizler erkekleri şöyledir diyemem ama eşimi anlatayım
üstüne gidince kendini kasar o yüzden ben çok üstelemem üstemediğim de ise bir bakarım olmuş hırslı ve inatçıdır
ama evcimen ince düşünceli nazik ve görünüme çok önem verir(hem kendi hem de benim)
böyle işte ama dediğim gibi eğer sadece burcuna göre konuşuyorsak burada yükseleni de önemli unutma

Anladım canım, benimki de aynı, çok ince nazik ve dikkat eder bakıma. Ve çok ince sürprizleri olmuştur, ama sanırım şu an asker diye biraz değişti. Ama ben de bazen anlayamıyorum onu, bazen çok soğuk oluyo.:sm_confused:

cnm zaten kaçan kovalanır bu doğanın kanunu gibi bişey hangi burç olursa olsun zor olan hep cazip gelir.tabi dosunu ayarlamak gerekir.kaldıki ikizler burcu çok zeki bi burçtur.ve görünümüne acaip düşkündür.çok eğlenceli insanlardır ama çok değişkendirler. tamamen ipleri vermiyceksin kaybetme korkusunu mutlaka vericeksin.

cnm zaten kaçan kovalanır bu doğanın kanunu gibi bişey hangi burç olursa olsun zor olan hep cazip gelir.tabi dosunu ayarlamak gerekir.kaldıki ikizler burcu çok zeki bi burçtur.ve görünümüne acaip düşkündür.çok eğlenceli insanlardır ama çok değişkendirler. tamamen ipleri vermiyceksin kaybetme korkusunu mutlaka vericeksin.

Canım sende de mi bi ikizler vakası var yerimseniben

sen bence tamamen kaçderim ben benim eşim ikizler ve ikizler burcu gerçekten çok zorbir burç çok değişken ve çok kararsız gerçi hrkez birdeğil ama genelde duydugun vetanıdıgım ikizler erkegi böyle

ben espri olsun diye tamamen kaç dedim kaçmak değil aslında ama herşey ayarınca olursa güzel olur bence ama ikizlr tanıdıgım en zor burç gerçekten çok değişkenler

ben espri olsun diye tamamen kaç dedim kaçmak değil aslında ama herşey ayarınca olursa güzel olur bence ama ikizlr tanıdıgım en zor burç gerçekten çok değişkenler

Evet canım çok değişkenler. O yüzden zaten böyle bi başlık açtım. Diğer ikizler burçları erkekleri de böyle mi diye. Anlamak çok güç, ilgilenilmeyi çok sever aslında öyle şımarmaz. Ama bazen de çok soğuk oluyor anlamadım. Kendi benim en ufak cümlelerime bile takar kafayı, sonra sen çok takıosun der. Anlamadım gitti, soğuk olunca da sevmiyo musun sen der. Ben onu çok seviyorum ama anlayamıyorum. Onlara en iyi nasıl davranmak gerek çözemedim. Benim gibi sizler neler yapıyorsunuz merak ettim.

valla benim eşim mesela çok kararsızdır ayrıca biranı bir anına uymaz ama çok merhametlidir üzerime çok düşer ama ikizoler erkeğini kızdırmayacaksın çok sinirli oluyo genelde hemen parlar anlayamazsın

X