hamilelikte benim gibi sürekli lekelenme yaşayıp bebeği iyi olanlar lütfen yardım

S

serdi

Ziyaretçi
merhaba kızlar ben 9+4 günlük hamişim hamile kaldığım günden beri 7-8 gün arayla lekelenmelerim oluyo sonra hemen duruyor en son gittiğimde bebeğim iyiyiydi, ama ondan sonra iki kez daha lekem geldi ve durdu bebeğimi çok merak ediyorum benim gibi olupta bebeğine kavuşan yada hala hamileliği devam edip bebeği iyi olanlar varmı? bebeğimi çok merak ediyorum..:nazar:

bende 6 haftalıkken kanamam oldu iki defa ve 3 aylık olana kadar lekelemelerim hiç bitmedi.şuan 4 aylık hamileyim bebeğime bişiy olmadı.rahim duvarında plesentanın yer değiştirmesi nedeniyle ufak kanama olur ve gebelik ilerledikçe kendiliğinden kaybolur.benim kayboldu.ama tabi bu düşük riski.ben 2 ay hiç yataktan kalkmadım tek çare istirahat canım.

sağol canım ya bende 7+4 günlük olana kadar sürekli yattım ama çalıştığım için bütün rapor hakkımı bitiremiyorum mecburan işteyim işte sadece masa başındayım evde sürekli istirahatteyim hiç bir yere çıkmıyorum. benim lekelerim ilk geldiğinde kırmızıydı artık kahverengi gibi geliyo ve bir iki kez geliyo sonra beyaza dönüyor, sonra 8-10 gün bişey yok bi bakmışsın tekrar işte o zaman dünya başıma yıkılıyo gibi oluyo sonuçta sürekli doktorada gidemem. şuan progestan kullanıyorum...

canım geçmiş olsun benim 12 haftalıkken bile oldu bende progestan kullandım şu an 20 haftalık hamişim allahıma şükür çok çok iyyi bebişimmm korkma hiç ama kendini asla yorma dinlenebildiğin kadar dinlen bol bol da dua et canım bende ederimmm kendine ii bakk

çok sağolun kızlar insan böyle iyi şeyler duyunca rahatlıyor. siz beni anlarsınız lekelenmeyi görünce insan ister istemez korkuyo.. kızlar birde benim merak ettiğim ben 9 ay boyunca hep böylemi olcam yani siz şuan normale döndünüzmü günlük yaşantınızda. ya nebilim ben şuan bi alışverişe bile çıkamıyorum geçen markete gittim geldi m hemen leke gelmiş .. siz ne durumdasınız...

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım birde 9 ay boyunca ilşkiye girme.bana kardeşim ebe ve ilk 3 ay ve son 3 ay yasakladı.tehlikeli dedi .

benim ilk bebeğimde 25 gün kanamam oldu.hatta gebelik haftamı bile tayin edememiştik.sonra 3 aylıkken yine düşük tehlikesi.şimdi kızım beş yaşında.dünya güzeli ve çok zeki.Allah herkese nasip etsin hayırlı evlatlar

teşekkür ederim arkadaşlar sağolun sizden böyle güzel şeyler duymak çok güzel umarım herkez bebeğine sağ sağlim kavuşur. benim kontrolümde 1 hafta sonra kontrolüm var umarım iyi şeyler duyarım...

benim bi arkadaşım hamileliğini kanamalı geçirdi.hatta pıhtı şeklinde bile oluyodu.biz düştü düşücek derken,9 ayını tamamladı valla..öyle yatarakta geçirmediğ hamileliğini.pazara,markete kendi gitti,ağır kaldırdı.temizlik yaptı.dünyaya geleceği varsa bişe olmuyo demekki.inşallah sağ salim kucağına alırsın bebişini sende canım.

sağolun arkadaşlar. bana herşey yasak baya dikkat etmem gerekiyormuş herşeyin hayırlısı inşallah....

günaydın kızlar başka benim durumumda olan yok galiba .......

X